petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Light Kedi Konservesi

Kediler yaş mama tüketmeyi çok sever. Fakat gereğinden fazla tüketim fazla kilolu olmasına sebebiyet verebilir. Kilolu kediler için üretilmiş light kedi konserveleri kedinizin kilo kontrolünü sağlar ve sağlıklı bir yaşam sürmesini destekler.

Devamını Göster »

Light Kedi Konservesi Çeşitleri

Kedilerimizin obeziteye yatkın olması veya az hareket etmelerinden kaynaklanan fazla kiloları gelecekte mutlaka sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Diyete giren kedilerin beslenmesi ideal kilonun korunması veya ideal kiloya ulaşılması amacını taşır ve diyet için özel olarak üretilen light kedi konserveleri lezzetinden ve besin içeriğinden ödün vermeden kedilerimiz için sağlıklı beslenme sunuyor. Kedilerimizin kilo sorunlarıyla baş etmek için öğün azaltmak yerine daha az enerji ve yağ barındıran içerikle hazırlanan light kedi konservesi ürünleri kolay sindirilebilir özelliktedir ve sindirim sistemini yormazlar.

Özenle hazırlanan formülleri sayesinde kedilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak çözüm üretmek için geliştirilen light kedi konservesi ürünleri bir çok farklı lezzet seçeneğiyle kedilerimizin iştahla yiyeceği birer mamadır. En kaliteli ve En ucuz light kedi konservesi çeşitlerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.