petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması

Köpeğinizin yaşı, sağlık durumu, cinsiyeti veya özel gereksinimleri ne olursa olsun ona uygun bir Pro Plan köpek maması bulabilirsiniz. Ülkemizde de dünyada da en çok tercih edilenler arasında değişmez bir yere sahip olan marka, üretim sürecinde de ürünlerinde kullandığı içeriklerle de farkını ortaya koymaktadır. Yüksek oranda protein, gelişim evrelerine uygun mineraller ve vitaminler içeren Pro Plan köpek maması çeşitleri ile onun tüm ihtiyaçlarına bütüncül yaklaşımlarla yanıt verebilirsiniz. Pro Plan yavru, yetişkin ve yaşlı köpek mamaları ile hem dostlarımızın hem de biz hayvanseverlerin memnuniyetini kazanırken, onlarla geçirdiğimiz anların kalitesini maksimum seviyeye çıkarıyor. Siz de onun için doğru tercihi yaparken Petlebi.com ayrıcalıklarından yararlanabilir, kampanya dönemlerimizi takip ederek en ekonomik fiyatlarla en kaliteli ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Pro Plan Köpek Maması Çeşitleri

Köpeğinizin cilt ve sindirim hassasiyet için özel bir mama arıyorsanız, “Pro Plan Köpek maması nasıl?” diye merak ediyorsanız veterinerinize konuyu danışmak ve Petlebi Topluluk’a göz atmak isteyebilirsiniz. 

Proplan köpek maması en ucuz nasıl temin edilir?

Proplan üst segment bir marka, dolayısıyla, proplan köpek maması fiyatları, çeşitli indirimleri takip etmeden satın aldığınızda bütçenizi yorabilir. Hem bütçenizi hem köpeğinizi memnun etmek içinse, uzun raf ömürlü Proplan köpek maması 15 kg.’ı güvenle alın, dört ayaklı dostunuzu mutlu edin. Örneğin, deri hassasiyeti olan köpeğiniz için proplan somonlu köpek mamasını en ucuza alabilmek için Petlebi üyesi olun, indirim ve kampanyaları takip edin, araştırın, güvenle satın alın.

Seçtikleriniz: Pro Plan Hepsini Kaldır