Pro Plan Köpek Maması

(20)

Seçtikleriniz: Pro Plan Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Pro Plan Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Purina'nın Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Purina Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Pro Plan Köpek Maması

Evinize geldikleri andan itibaren en özel bağları kuracağınız dostunuzun farklı yaşam evrelerinde sağlıklarının korunması ve ihtiyaçlarının karşılanması adına en kaliteli şekilde beslendiklerinden emin olmanız gerekir. Evde pişirilen yemeklerin içeriğindeki besin, mineral ve vitaminler onların gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılama noktasında yetersiz kalabileceği gibi aynı zamanda sağlıklarını da tehdit edebilir. Bu nedenle köpeklerin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak formüle edilen kuru mamaların onların beslenmesinde çok önemli bir role sahip oldukları gerçeği yadsınmamalıdır. Kuru mamalar dayanıklıdır, saklaması kolaydır ve en önemlisi de besin değerleri belirli olduğu için günlük bazda almaları gereken tüm gıdaları uygun oranda almalarını sağlamaktadır.

Pro Plan köpek maması çeşitleri onların hayatlarının her sürecinde ihtiyaçlarının karşılanması ve dengeli beslenmelerinin sağlanması adına tercih edilebilecek en kaliteli alternatifler arasında yer almaktadır. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde en güvenilen firmalar arasında yer alan markanın ürünleri gerek lezzet özelinde gerekse fonksiyon özelinde geniş bir yelpazede sunulmaktadır. En taze besinlerin optimal koşullarla ve miktarlarda kullanılması yoluyla elde edilen ve yüksek kalite standartlarında paketlenen Pro Plan köpek mamaları sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlamaktadır.

Siz de Pro Plan köpek maması çeşitlerine Petlebi.com üzerinden ulaşabilir, sitemizde bulunan filtreleme özelliklerinden yararlanarak içerik ve fiyat bazlı sıralamaları gerçekleştirebilirsiniz. Ürün içerikleri hakkında bilgi alabilir, Petlebi.com'u tercih eden binlerce kişinin ürün yorumlarını okuyarak dostunuz için en doğru ve faydalı seçimi yapabilirsiniz. Evinizin rahatlığında, mağaza mağaza gezmeden, son kullanma tarihleri belirli en taze ürünleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

Pro Plan Hakkında Bilinmesi Gerekenler

"Beslerken korur" mottosuyla evcil hayvanların tüm yaşamları boyunca sağlıklarını desteklemek için özel formulasyonlardan yararlanan Pro Plan, Purina markasıdır. Köpeklerin yaşamsal döngüleri ve yaşam tarzları doğrultusunda beslenmelerinin değişmesi gerektiği felsefesiyle ürün içeriklerini geliştiren marka evcil dostlar ve aile bireyleri arasındaki özel bağın öneminin farkında olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Uzun ve sağlıklı bir birlikteliğin ilk aşamasından ilerleyen dönemlerine kadar en mutlu paylaşımların yapılmasını hedefleyen markanın AR-GE departmanı 80 yıldan uzun süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm ürün içerikleri veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilmekte ve bu süreçte bilimsel verilerden yola çıkılmaktadır. Sadık dostlarımızın uzun ve yaşamlarını tehdit eden sağlık problemlerinden uzak, mutlu ve enerjik bir şekilde yaşamaları için sindirim sistemi, bağışıklık sistemi ve cilt sağlığının iyileştirilmesi noktasında bütüncül çözümler sunan Pro Plan ürünleri yüksek kalitede içerikler ile desteklenmektedir. Gerçek etlerin ana malzeme olarak kullanıldığı Pro Plan köpek mamaları tescilli teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. İhtiyaç doğrultusunda uygun miktarda ve özelleştirilmiş besin alımı ilkesi ile faaliyetlerine devam eden Pro Plan, Purina kalite standartlarından geçirilerek piyasaya sürülmektedir.

Pro Plan Yavru Köpek Maması

Yavruların beslenmesi hassas ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. Doğduklarında anne sütü ile beslenen dostlarımız büyüdükçe farklı mineral, vitamin ve besinlere ihtiyaç duyarlar. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde gelişebilmeleri için kuru mamalarla beslenmeye başlamaları gerekir. Kalite bakımından gerekli kriterleri karşılamayan mama türleri onların bağışıklık sisteminin zayıf kalmasına, hastalıklara yatkın hale gelmelerine ve gelişimlerinin tam anlamıyla gerçekleşmemesine neden olabilir. Pro Plan yavru köpek maması çeşitleri onların döneme özgü tüm besin ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip olmakla birlikte lezzet çeşitliliği ile de fark yaratmaktadır. Tam ve dengeli bir beslenme düzeni sunan bu ürünler, gelişimlerinde kritik öneme sahip mineral, vitamin ve aminoasitlerin tamamını ihtiva etmektedir. Dünya genelinde en çok tercih edilen mamalar arasında yer almasının en temel sebebi markanın dostlarımızın sağlığını destekleyen özellikte ürünler üretmesidir. Üstelik somonlu ve pirinçli, kuzulu ve pirinçli, tavuklu alternatifleri ile hem küçük hem orta hem de büyük ırka mensup olanlar için leziz alternatifler sunmaktadır.

Pro Plan Yetişkin Köpek Maması

Yavruluktan yetişkinliğe adım atan dostlarımızın temel gelişimleri tamamlanmış olmakla birlikte enerji ihtiyaçları eskiye oranla azalmaktadır. Daha durağanlaşan dostlarımızın yavruluk döneminden daha farklı gereksinimler duyması yetişkinlere özel besinler tüketmeleri gerektiği sonucunu doğurmaktadır. Pro Plan yetişkin köpek maması çeşitleri kuru mama tüketmeye alışkın dostlarımız için leziz alternatifler sunar. Kolay sindirilebildiği için sindirim sistemi sağlığını destekler, deri ve tüy sağlığında oluşması muhtemel sorunları engeller, eklemleri ve kemikleri güçlendirirken bağışıklık sistemini kuvvetli tutarak vücut dirençlerini arttırır. Esansiyel aminoasitlere ek olarak vücut tarafından sentezlenemediği için dışarıdan alınması gereken mineral ve vitaminleri de içeren yetişkinlere özel kuru mamalar farklı ambalaj ağırlıkları ile sunulmaktadır. Dengeli içeriklerle enerji ihtiyaçları karşılanırken ağız ve diş sağlıklarının korunması da sağlayabilecekleri faydalar arasında yer almaktadır. Onların hareket düzeyini arttıran, oyunlara ve aktivitelere daha rahat katılmalarını mümkün kılıp onlarla geçirilecek zamanları uzatan ürünleri Petlebi.com ayrıcalığı ile inceleyebilir, tercih yapmadan önce gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Pro Plan Yaşlı Köpek Maması

Nasıl ki yavruluk ve yetişkinlik dönemindekilerin döneme özgü spesifik gereksinimleri oluyor, yaşlılık dönemi de kendine has dinamiklerle birlikte özel bir beslenme düzenine geçilmesini gerektiriyor. Pro Plan yaşlı köpek maması çeşitleri onların besin kaynaklı hassasiyetlerinin engellenmesi, sindirim sistemlerinin korunması, bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi ve azalan enerjilerinin arttırılması için özel formüller doğrultusunda üretiliyor. E vitamini, D vitamini, fosfor, omega 3, omega 6 gibi vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitleri içeren ürünler yaşlılık dönemindeki dostlarımızın hem konforunu hem de mutluluğunu arttırıyor.

Pro Plan Light Köpek Maması

Yanlış bveaşırı beslenme, aktivite düzeyinin düşük olması, sahip olunan hastalıklar ve genetik yatkınlık gibi çeşitli nedenlerle fazla kilo sorunu bulunan dostlarımız obezite riskiyle karşı karşıya kalır. Obezite yalnızca hareket kısıtlılığı yaratmaz iç organ yağlanmalarına, kalp ve damar sorunlarına, eklem ağrılarına, solunum sistemi hastalıklarına ve psikolojik sorunlara neden olabilir. Hatta ne yazık ki onların ömürlerinden de çaldığı bilinmektedir. Pro Plan light köpek mamaları onların ideal kilolarına kavuşmaları adına özel olarak geliştirilmiştir. Hem lezzetli hem de faydalı ürünler arasından seçim yapabilir, dostunuzu formuna kavuşturarak onunla paylaşacağınız anıları arttırabilirsiniz.

Hangi Pro Plan Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Birçok farklı protein kaynağını, taze sebze ve meyveleri ihtiva eden Pro Plan köpek mamaları seçimi sırasında dostunuzun hangi gelişim döneminde bulunduğunu, hangi boyutta olduğunu, aktivite düzeyini, genel sağlık durumunu, hassasiyetlerini ve aynı zamanda lezzet bazlı beğenilerini dikkate alabilirsiniz. Onun için en doğru seçimi yapma noktasında zorlandığınız zaman sitemizde yer alan yorumları okuyabilir, özel bir sağlık sorunu olması halinde veteriner hekimlerin görüşlerine başvurabilirsiniz. Sağlıklı gelişimi için tercih edebileceğiniz ürün ne olursa olsun geçiş aşamasında kademelendirmeyi unutmamalısınız. Eski maması ile yeni mamasını karıştırmalı, onların yeni lezzetlere adapte olmasını sağlamalısınız.

Pro Plan Köpek Maması Fiyatları

Pro Plan köpek mamaları fiyatları ürünlerin içerikleri, özellikleri ve ambalaj ağırlıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla en taze ürünleri satın alabilirsiniz. Ürün detaylarında ürün içeriklerini görüntüleyebilir, kullanıcıların geri bildirimlerini okuyabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğiniz ürünün son kullanma tarihini görüntüleyerek günlük yedikleri miktar doğrultusunda ürün tazeliği ile ilgili soru işaretlerinizi azaltabilirsiniz.

Köpeğinizin yaşı, sağlık durumu, cinsiyeti veya özel gereksinimleri ne olursa olsun ona uygun bir Pro Plan köpek maması bulabilirsiniz. Ülkemizde de dünyada da en çok tercih edilenler arasında değişmez bir yere sahip olan marka, üretim sürecinde de ürünlerinde kullandığı içeriklerle de farkını ortaya koymaktadır. Yüksek oranda protein, gelişim evrelerine uygun mineraller ve vitaminler içeren Pro Plan köpek maması çeşitleri ile onun tüm ihtiyaçlarına bütüncül yaklaşımlarla yanıt verebilirsiniz. Pro Plan yavru, yetişkin ve yaşlı köpek mamaları ile hem dostlarımızın hem de biz hayvanseverlerin memnuniyetini kazanırken, onlarla geçirdiğimiz anların kalitesini maksimum seviyeye çıkarıyor. Siz de onun için doğru tercihi yaparken Petlebi.com ayrıcalıklarından yararlanabilir, kampanya dönemlerimizi takip ederek en ekonomik fiyatlarla en kaliteli ürünlerin siparişini verebilirsiniz.