Pro Plan Yavru Köpek Maması

(8)

Pro Plan yavru köpek maması içeriğindeki aminoasitler küçük dostunuzun kaslarını beslemeye yardımcı olur; mineral ve vitaminler öğrenme kapasitesinden bağışıklık sistemine dek birçok metabolik sürecin en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlar; kaliteli proteinler ise onu tüm gelişim evrelerine eksiksiz bir şekilde hazırlar. Dünyaya ve yaşamlarına adapte olma sürecindeki dostlarımızın dengeli beslenmesi adına ürünlerinde özel formüller kullanan marka, dünyanın en güvenilir mama markaları arasında daimi bir yere sahiptir. Pro Plan yavru köpek mamaları ile beslenen dostlarımız sağlıklı ağırlıklarına ulaşabilir, güçlü kaslara kavuşabilir, oldukça aktif bir hayata ilk adımı atabilir. Siz de Pro Plan yavru köpek maması yorumları için sitemizdeki kullanıcı görüşlerine başvurabilir, orijinal ürün garantimizden yararlanabilir, onun sağlığı için en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Pro Plan Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Pro Plan Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Purina'nın Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Purina Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Pro Plan Yavru Köpek Maması

Dünyaya geldikten sonraki ilk 45 gün yalnızca anne sütü ile beslenmeleri önerilen köpekler bu süreç tamamlanınca artık farklı besinlere ihtiyaç duyarlar. Sahiplendirme için en uygun zaman da onların anne sütü ile beslenmeyi bıraktıkları zamana denk gelir. Bir yavru sahiplendiğimizde onun sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi, güçlü kemiklere sahip olabilmesi, cildinin beslenip tüylerinin parlayabilmesi için en kaliteli mamaları tercih etmek isteriz. Büyüme dönemine giren dostlarımızın yetişkinlik döneminde olanlara kıyasla ihtiyaç duydukları besin maddeleri ve bu besin maddelerinin oranları oldukça farklı olabilir. Bunun temel sebebi birçok köpeğin gelişiminin 1 - 2 sene içerisinde tamamlanmasıdır. Gelişimin çok hızlı olduğu bu süreçte tam ve dengeli beslenme onların en önemli gereksinimlerinin başında gelir. Tüm bu ihtiyaçların eksiksiz şekilde karşılanabilmesi adına Pro Plan yavru köpek mamaları tercih edilebilecek en doğru alternatifler arasında yer alır.

Ülkemizde de dünyanın büyük bir çoğunluğunda da güvenilerek tercih edilen Pro Plan yavru köpek maması çeşitleri sunduğu tam ve dengeli beslenme fırsatı ile dikkat çekiyor. Erken dönemde sahiplendiğimiz dostlarımızın ırksal özellikleri ve gelişimsel ihtiyaçları doğrultusunda formüle edilen ürünlerle hem genel sağlığı destekleyen hem de spesifik durumlara çözümler üreten Pro Plan yavru köpek mamaları, fiyat performans kıyaslamasında performansıyla ön plana çıkıyor. Siz de Petlebi.com farkıyla dünyaca ünlü Purina'nın markası olan Pro Plan ürünlerini satın alabilir, satın almayı düşündüğünüz ürünün son kullanım tarihini, içeriklerini ve hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimiz ve ücretsiz kargo fırsatlarımızdan yararlanarak avantajlarınızı arttırabilirsiniz.

Pro Plan Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Sadık dostlarımızın beslenme gereksinimleri gelişme evreleri kadar ırksal özellikleri doğrultusunda da değişiklik gösterir. Küçük ırka mensup olanların gelişimsel ihtiyaçlarının eksiksiz şekilde karşılanması adına formüle edilen Pro Plan küçük ırk yavru köpek mamaları iştahsız ve zor beğenenlerin dahi lezzet beklentilerini karşılamaktadır. Büyüme hızları göz önünde bulundurularak geliştirilen ürünlerde kaliteli protein kaynaklarına yer verilmekte ek olarak A vitamini, D3 vitamini, E vitamini, kalsiyum ve fosfor gibi önemli vitamin ve mineraller yer almaktadır. Tavuklu ve hassas ciltlere sahip olanlar için somonlu ve pirinçli çeşitleri bulunan marka, deri reaksiyonlarını da minimize etmektedir.

Pro Plan Orta Irk Yavru Köpek Maması

Yavruluk döneminde hızlı bir şekilde gerçekleşen gelişim sürecinin eksiksiz tamamlanması adına orta ırklara özel üretilen Pro Plan yavru köpek maması çeşitleri köpeklerin lezzet çeşitliliği ihtiyacını da eksiksiz olarak karşılamakla birlikte bağışıklık sistemini güçlendirir, kolay sindirilebildiği için sindirim sistemini destekler, yüksek ölçüde protein barındırarak kas gelişimine katkı sağlar. İçeriğindeki mineraller ve vitaminler sayesinde bütüncül fayda sağlayan Pro Plan markalı yavru köpek mamaları kuzulu ve pirinçli, somonlu, tavuklu ve pirinçli lezzet alternatifleri ile sunulmaktadır.

Pro Plan Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Büyük ırk köpeklerin gelişim döngüleri diğerlerinden daha farklıdır. Genellikle 18 - 24 aylık olduklarında yetişkin sayılırlar ve bu süreç zarfında hızlı bir şekilde gelişmeye devam ederler. Bu nedenle yetişkin sayıldıkları döneme kadar özel formüle edilen mamalar ile beslenmeleri ilerleyen yıllardaki sağlık durumları için belirleyici bir faktördür. Pro Plan büyük ırk yavru köpek mamaları eklem sağlığına iyi gelir, kemikleri güçlendirir, yaşamaları muhtemel genetik eklem rahatsızlıklarına yakalanmalarını önler.

Pro Plan Yavru Köpek Maması Seçimi Nasıl Yapılır?

Pro Plan yavru köpek mamaları arasından tercihte bulunurken dostunuzun ırkının hangi sınıflandırmaya girdiğini belirlemelisiniz. Küçük, orta ve büyük ırklara özel alternatifler üretildiği için en doğru seçimi yapmanız için bu bilgi önemlidir. Ek olarak cilt hassasiyetini ve sindirim sistemi sağlığını da seçimleriniz sırasında göz önünde bulundurmalısınız. Bu aşamada ürünler hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda veteriner hekiminizin önerilerini de isteyebilirsiniz.

Pro Plan Yavru Köpek Maması Fiyatları

Pro Plan yavru köpek maması 3 kg. ve 12 kg ambalaj alternatifleri ile sunulmaktadır. Ambalaj ağırlıkları ve ürün içerikleri ürün fiyatlarını etkilemektedir. Siz de Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlarla minik dostunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilir, ücretsiz kargo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünün içerik açıklamalarına, kullanıcı yorumlarına ve sok kullanım tarihine ulaşarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.