Hill's Köpek Maması

(35)

Seçtikleriniz: Hill's Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Maması markası:

Hill's Köpek Maması

Sahiplenilen sadık dostların ömrünü uzatmak ve onlarla paylaşılacak anıları çoğaltmak için yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri onların kaliteli ve dengeli beslendiğinden emin olmaktır. Dostlarımızın beslenmesi tıpkı bizler gibi spesifik unsurlar göz önünde bulundurularak dizayn edilmelidir. Yavruluk dönemlerinde hızla büyüme sürecine giren ve ömür boyu sağlıklı olmaları adına temel sistemleri gelişen köpeklerin beslenmesi ile yetişkinlik ya da yaşlılık döneminde olanların beslenmeleri aynı olmamalıdır. Çünkü her bir gelişim evresinde ihtiyaçları, aktivite düzeyleri ve karşılaşabilecekleri sağlık sorunları değişkenlik göstermektedir. Üstelik yaşam döngülerinden ve gelişim evrelerinden bağımsız olarak mensup oldukları ırkların sahip oldukları özellikler de beslenme düzeninde farklılıklara neden olacaktır. Küçük ırk köpekler ile büyük ırk köpeklerin gelişim evreleri de bu evrelerdeki ihtiyaçları da farklılaştığı için mama seçimi konusunda titizlikle davranılmalı, seçim sırasında ırksal özellikler baz alınmalıdır.

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de Hills köpek maması çeşitleri dostlarının sağlığı için en kaliteli tercihleri yapmak isteyenlerin gözdeleri arasında bulunmaktadır. Doğru mamanın evcil hayvanların uzun ve sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için kritik derecede önemli olduğu görüşünden yola çıkarak ürünlerini ve ürünlerinde kullandığı kaliteli içerikleri geliştiren markanın kuru ve konserve mama ürünlerine Petlebi.com farkıyla ulaşabilir, hızlı kargo seçeneklerinden ve %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak kârlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Hill's Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İnsanlar için üretilen gıdalardaki güvenlik standartlarını baz alarak kurulduğu günden bu yana evcil hayvan sağlığına bilimsel bir bakış açısıyla yaklaşan Hill's, kanıta dayalı klinik beslenme araştırmaları doğrultusunda ürünlerini geliştirmektedir. Evcil hayvanların uzun ve sağlıklı yaşam sürebilmeleri için doğru ve dengeli beslenmeleri gerektiği inancıyla hareket eden markanın bünyesinde 220'den fazla gıda uzmanı, veteriner hekim ve beslenme araştırmacısı görev yapmaktadır. Hill's köpek maması çeşitleri beslenme teknolojisine ve yenilikçi araştırmalara yapılan uzun vadeli yatırımların bir sonucu olarak, tüm köpeklerin ihtiyaçları doğrultusunda dengeli bir beslenme fırsatı sunar. 50 besin maddesinden oluşan eksiksiz bir formülasyon ile köpeklerin yaşlarına, boyutlarına, aktivite düzeylerine ve özel gereksinimlerine yanıt veren Hills köpek mamaları içerisinde yalnızca kalite standartlarına uygun olan ve marka tarafından onaylanan malzemeler kabul edilir. Kabul süreci dahilinde mamalar içerisinde kullanılan tüm besinler detaylı analiz sürecinden geçer. Malzeme temini ve kalite kontrolleri kadar marka üretim koşulları konusunda da ciddi bir hassasiyet sergilemektedir. Üretim tesisleri düzenli olarak kontrol edilmekte ve ürünlerin kalite standartlarına uyum sağlaması ve hijyenik koşullarda üretilmesi garanti altına alınmaktadır.

Hill's Yavru Köpek Maması

Hills yavru köpek mamaları farklı alt markalara sahiptir. Hills Science Plan ve Ideal Balance yavru köpek mamalarında dostlarımızın ırksal özellikleri ön planda tutulmuştur. Küçük ırklara, orta ve büyük ırklara özel alternatifler sunulmakta; her ırka özel içerikler oluşturulmaktadır. Kuzu etli ve pirinçli, tavuklu, tavuklu ve patatesli tahılsız yavru köpek mamaları ile hayatlarının ilk döneminde olan dostlarımızın gelişimsel ihtiyaçları tam ve dengeli bir şekilde karşılanır. Beyin ve göz gelişimi için olmazsa olmaz nitelik taşıyan ve balık yağından elde edilen DHA, yağsız kas yapısının gelişiminde rol oynayan yüksek kalitedeki proteinler, kemik ve dişlerin güçlenmesi için mineraller barındıran Hills yavru köpek mamaları aynı zamanda lezzeti ile de dostlarımıza hitap etmektedir. Markanın yavrular için hazırladığı içerikler ve içeriklerdeki besinlerin oranı yaşlı ve yetişkinlik döneminde olanlar için uygun nitelik taşımamaktadır. Mükemmel şekilde dengelenen doğal malzemeler ile siz de onun her anını güzelleştirmek isterseniz klinik çalışmalara dayalı üretilen Hills mamaları tercih edebilirsiniz.

Hill's Yetişkin Köpek Maması

Yetişkinliğe adım atan kuyruklu dostlarımızın ihtiyaçları da enerji düzeyleri de artık eskisi ile aynı değildir. Doğal olarak yeni yaşam evrelerine özel bir beslenme planına adapte olmaları gerekmektir. Hills yetişkin köpek maması çeşitleri sunduğu faydalar ve farklı içeriklerle onların lezzet beklentilerini de fazlasıyla karşılamaktadır. Kuzulu ve pirinçli, ton balıklı ve patatesli, tavuklu alternatifleri ile ırklara özel kategorilerde sunulan ürünler tam ve dengeli beslenme vadetmektedir. Yetişkinlere özel serileri gebe ya da emzirme sürecindekilere, yaşlılara ve yavrulara önerilmemektedir. Ürün içeriklerinde cilt sağlığını iyileştirmek ve tüylerin parlamasını sağlamak üzere Omega 6 ve E vitamini; sindirim sistemi sağlığını iyileştirmek için en kaliteli besinler, yağsız kas kitlesini desteklemek için ise yüksek kalitede proteinler yer almaktadır. Genel sağlık durumu iyi olanlar haricinde hassas deri yapısına sahip olanlara de özel mamalar bulunmaktadır.

Hill's Yaşlı Köpek Maması

Yaşlılık bir köpeğin hayatındaki en zor dönem olmamalıdır. Enerjileri azalmış, iştahları kesilmiş ve hücresel bazda yaşlanma başlamıştır. Yine de her zaman onların daha aktif ve sağlıklı olmalarının sağlanması için yapılabilecekler vardır. Yaşlı köpeklerin yaşam kalitelerinin arttırılması, yaşamaları muhtemel sağlık sorunlarının oluşumunun engellenmesi ve hücresel bazda yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesi için özel içeriklerle beslenmeleri gerekir. Antioksidanlar bakımından zengin kuru mamalar serbest radikallerle savaşılmasını, bağışıklık sisteminin güçlenmesini ve bedensel işlevlerin korunmasını sağlamaktadır. Hills yaşlı köpek mamaları ırksal boyutlar doğrultusunda kuzulu ve pirinçli, tavuklu, tavuklu ve hindili, tavuklu ve patatesli tahılsız gibi farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Enerji ve aktivite seviyesinin desteklenmesine yardımcı olan ürünler sindirimi kolay besinlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda kalp ve böbrek sağlığı için gerekli olan mineralleri de barındırmaktadır.

Hill's Light Köpek Maması

İdeal kilonun korunması bizler kadar kuyruklu arkadaşlarımız için de önemlidir. Fazla kilolu olmaları yaşamlarını kısaltıcı bir etkiye sahip olmasının yanı sıra onların çeşitli sağlık sorunları ile de karşılaşması adına büyük bir risk faktörü olarak görülmektedir. Kilolu ya da kilo almaya başlayan köpekler için kalorisi azaltılmış ürün seçenekleri sunan Hill's kilo alımını önlemeye yardımcı olan, tokluk hissini sağlayan ve yağ yakımını hızlandıran aminoasitleri içeren köpek maması çeşitlerine sahiptir.

Hill's Köpek Konservesi Çeşitleri

Tek yönlü beslenme avcı genleri taşıyan köpeklerin lezzet arayışlarına yanıt vermeyebilir. Veteriner hekimlerin de önerileriyle belli periyotlarla yaş mama yemeleri sağlıkları açısından da oldukça faydalıdır. Bu gerçekten yola çıkan marka hem yavru hem yetişkin hem de yaşlılık süreçlerindeki köpekler için özel olarak formüle edilen konserve mamaları da sunmaktadır.

Hangi Hill's Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Bu sorunun yanıtı her köpek özelinde değişiklik gösterebilmektedir. Irkların boyutları, genel sağlık durumları, gelişim evreleri, aktivite düzeyleri ve özel gereksinimleri mama seçiminde yol gösteren bir etkiye sahiptir. Bu nedenle dostunuz için en doğru mamayı seçmeden önce kapsamlı bir araştırma sürecine girmeli ve veteriner hekimlerin önerileri doğrultusunda seçim yapmalısınız. Bu şekilde ev arkadaşınızın kendisine en uygun içeriklerle dengeli bir şekilde beslenmesini sağlarken onunla paylaşacağınız anıları çoğaltabilirsiniz. Hangi ürünü seçtiğinizden bağımsız olarak onların öğünlerinde tükettiği mama miktarını da dikkatli bir şekilde belirlemelisiniz. Bu esnada ırksal olarak yatkın oldukları hastalıkları da, yaşam tarzlarını da, gün içerisinde ne kadar egzersiz yaptıklarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Hill's Köpek Maması Fiyatları

Hills köpek maması fiyatları ürünlerin ambalaj ağırlıklarına, içeriklerine ve işlevlerine göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlarla dünyaca ünlü markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimiz, hızlı ve ücretsiz kargo seçeneklerimiz ve 15 gün içerisinde iade imkanlarımızdan yararlanabilir; tüm alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Masum bakışları ve sizin sesinizi duydukları anda sallanan kuyrukları ile sevimli dostlarınız hayatınıza anlam katıyor. Onlarla daha mutlu ve uzun bir birliktelik için ise beslenme süreçlerine çok özen gösterilmesi gerekiyor. Günlük beslenmenin onların yaşamlarında fark yaratacağı gerçeğinden yola çıkılarak formülize edilen Hill’s köpek maması çeşitleri bilimsel gerçeklerden ilham alınarak üretiliyor. Bilim insanları, evcil hayvan beslenme uzmanları ve veterinerlerin katkıları ile tarifi belirlenen Hill’s köpek mamaları lezzet çeşitliliği ve yüksek kalitesiyle farkını ortaya koyuyor. %100 memnuniyet garantili ürünlere sahip marka dostunuzun biyolojisi ile birebir uyumlu besinlerden, mineral ve vitaminlerden yararlanıyor. Onların dünyaya yeni geldikleri dönemden itibaren ihtiyaç duydukları zengin içerikleri barındıran Hill’s köpek maması kilo kontrolü sağlamalarında ve aktif kalmalarında da rol oynuyor. Petlebi ayrıcalıkları ile siz de evinizin rahatlığında avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.