petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Parfümü

Soğuk havalarda köpeklerinizi yıkama sıklığınız azalabilir. Bu ya da başka bir sebeple köpeğinizde kötü kokularla karşılaşmanız doğaldır. Köpek parfümleri bu aşamada hayatımıza girer. Kaliteli bir köpek parfümü ile köpeklerinizi kötü kokularından arındırabilirsiniz.

Köpek Parfümü Çeşitleri

Köpeklere parfüm sıkılır mı diye sormadan önce, sarılıp kokladığınız tüylü dostunuzun zaman zaman, nasıl koktuğunu hatırlamalısınız. 

Köpeğinizin kokmasının çeşitli nedenleri içinde beslenme, ırksal özelliklikler ve bakımıyla ilgili sorunlar olabilir. Köpeğinizin böyle bir nedenden ötürü koktuğunu düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden veterinerinize danışmalısınız. 

Köpek parfümü zararlı mı derseniz cevabımız hayır olacak. Tüylü dostunuzun tüm ihtiyaçlarına gösterdiğiniz özeni bu konuda da gösterebilir, doğal köpek parfümünden, esanslılara kadar çeşitleri gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz. 

Köpek parfümü kullananların yorumlarını ve Petlebi’deki ürünleri inceleyerek en iyi köpek parfümünü seçebilir, aynı gün kargo fırsatıyla kolay, hızlı, güvenli satın alabilirsiniz.