petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Kumu

Tuvaletlerini yaptıktan sonra içgüdüsel olarak eşelenme ihtiyacı hisseden kediler evde yaşadıklarında kedi kumu hayat kolaylaştıran bir ürün olarak ön plana çıkar. Farklı malzemelerden üretilen ve üretildikleri malzemeler doğrultusunda özelliklere sahip olan kedi kumu çeşitleri arasından seçim yaparken kalitelerinden ve dostlarımızın sağlığı için sorun teşkil etmediğinden emin olunması gerekir. Kedi kumları sevimli dostlarımızın hem doğal ortamlarının taklit edilmesini sağlar hem de ev hijyeninin sağlanmasına katkıda bulunur. En çok tercih edilen kum ürün çeşitlerimize sitemiz üzerinden filtreleme yaparak erişebilirsiniz. Hızlı topaklanan, koku önleyici, tozsuz, ince taneli, kalın taneli ve patilere yapışmayan kedi kumu ürünleri arasından hem onun hem de sizin için en fonksiyonel seçimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Kumları

Kedinize tuvalet eğitimini verdiniz, mutlu ve huzurlusunuz ancak kedi kumu seçimini hafife alıyorsanız bir kaç ay içinde, nedir ne değildir, kokusuyla size önemini hatırlatır. Kedinizin çiş ve kaka ihtiyacını gidermesini sağlayan, hem onun hem evin hijyenini gözeterek bakterileri ve kokuyu içine hapseden eden bu ürünleri dikkatle seçmelisiniz.

Kedi Kumu Fiyatları

Kedi kumu, bakteri oluşumunu engellemek için topaklaşan tipte seçilirse, sıvıyı anında içine çeker ve kokuyu hapsederek ağır tuvalet kokularını yok etmenize yardım eder. Farklı bir ürün  denemeye karar verdiğinizde örneğin kristal vb. gibi, ilk uygulamada eski kumundan kabına biraz ekleyerek, kafasının karışmasını engelleyebilirsiniz.

Kedi ailelerinin yorumlarını, doğru kumu seçmek için Petlebi'de inceleyebilir; fiyatları karşılaştırarak, ürün içeriklerini inceleyerek aynı gün kargo imkanıyla sipariş verebilirsiniz.