petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Kapısı

Kediler belli zamanlarda evden çıkıp gezmek isterler. Genelde bahçe katları için kullanılan kedi kapıları onların bu isteğini en sağlıklı şekilde karşılamanızı sağlar. Sokak kapısına takacağınız bu küçük kapı kedinizin içeri giriş çıkışlarını kolaylaştırır.

Kedi Kapısı Nedir?

Küçük dostunuzun, rahatlıkla balkon, kış bahçesi ya da bahçenize çıkıp, eve geri girmesini sağlayan kedi kapısı, tüm kapı tiplerine uyumludur. 

Kedi kapısı montajı, belirlediğiniz kapılara kolay ve hızlı bir şekilde uygulanır. Giriş-çıkış yönünü doğru ayarlamanız ve ısı yalıtımlı tiplerden seçmeniz özellikle kış aylarında, ısı kaybını önleyecektir.

Kedinizin tuvaletini balkonda tutmayı tercih ediyorsanız, özellikle kış aylarında kedi kapısı kullananları anlayabilirsiniz. Sürekli kapıyı açık tutmak yerine, kediniz için bir kapı oluşturmak ve rahatça girip çıkmasını sağlamak yerinde bir alternatif olacaktır.

Kedi kapısı fiyatlarını Petlebi’de inceleyin, en ucuza almak için indirim ve kampanya imkanlarından yararlanın. Aynı gün kargo fırsatıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verin.