ProChoice Kedi Maması

(14)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Pro Choice Kedi Maması

Sevimli dostlarımızın kaliteli bir şekilde beslenmesi onların gelişimleri ve sağlıkları açısından büyük bir öneme sahiptir. İştahla ve keyifle yenen bir öğünün sonrasındaki mutluluğun uzun yıllar boyunca devam edebilmesi için onlara her zaman en kaliteli ve sağlıklı mama seçeneklerini sunmak gerekiyor. Patili dostlarımızın ağızlarına layık, taze ve özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanan, onların sağlıklı gelişimlerini ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayan mamalar yemesini sağlayarak birlikte geçireceğimiz zamanın çok daha güzel ve uzun olmasını sağlayabiliriz.

Pro Choice Avrupa Birliği üyesi olan ülkelerdeki tedarikçilerinden temin ettiği kaliteli ve sağlıklı malzemeler ile hazırladığı çok özel kedi maması çeşitleri ile patili dostlarımızın en güzel şekilde beslenmesine olanak sağlıyor.

Pro Choice Hakkında

Her zaman en taze ve kaliteli malzemeler ile üretilen mamaları sunan Pro Choice, kedilerin farklı beslenme ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunuyor. Sağlıklı ve ekonomik kedi aması alternatifleri arasında yer alan ve mamalarda kullandığı çok özel içerikler ile sevimli dostlarımızın beslenme gereksinimlerini en iyi şekillerde karşılayan ürünleri sunan markanın 3 farklı yaşam evresi için hazırlanmış mamaları bulunuyor. Kedilerin kendilerine has beslenme alışkanlıklarını göz önünde bulundururken aynı zamanda onların sağlıklı bir yaşam sürmeleri için bünyelerine katkı sağlayacak en özel içerikleri bir araya getiren marka, evcil hayvan beslenmesinde öne çıkan firmalar arasında yer alıyor.

Pro Choice kedi maması çeşitlerinin formüllerinde deniz yosunu, psilyum, yaban mersini, yukka şidigera, kadife çiçeği ve kızılcık gibi patili dostlarımızın farklı gereksinimlerine cevap verecek ve sağlıklarını koruyacak özel içeriklere yer veriliyor. Cilt problemlerinden göz sağlığına, sindirim sisteminden böbrek ve karaciğer sorunlarına kadar pek çok farklı alanda önleyici olarak tercih edilen bu içerikler ile sağlıklı bir beslenmenin temeli atılıyor.

Pro Choice Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırma operasyonu sonrasında kedilerin bünyelerinde çok ciddi değişimler oluşur. Hormon temelli meydana gelen bu değişimlere kedinin alışması için belirli bir zaman geçmesi gerekir. Bu operasyon sonrasında kedilerin kilo alma eğilimi artar. Operasyon geçiren bir kedinin iştahı artarken hareket düzeyi de eskiye göre azalır. Bu iki değişim ile birlikte kedinin kilo alması kaçınılmazdır. Değişime ayak uydurmak, kısırlaştırmanın neden olacağı kilo almaya engel olmak, kilo kontrolü sağlamak ve özellikle erkek kedilerde görülen üriner sistem sorunlarının önüne geçmeye çalışmak için dengeli kedi maması çeşitleri tercih edilmelidir. Yağ oranı daha düşük, mineral içeriği dengelenmiş kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri pek çok değişim yaşadıkları bu dönemde onların sağlıklı beslenmesi için önemlidir.

Pro Choice Yetişkin Kedi Maması

Yetişkinlik dönemi genellikle kedilerin en oyuncu ve hareketli oldukları dönemdir. Ancak bu dönemde yavruluk döneminde oldukları kadar yüksek kalori ihtiyaçları olmaz. Bu nedenle de hareketlilik düzeylerinin göz önünde bulundurulması sonucunca hazırlanan mama formülleri onların beslenmesi için en sağlıklı olanlar arasında yer almaktadır. Pro Choice yetişkin kedi maması çeşitlerinin içerik olarak kısırlaştırılmış kediler için hazırlanan formüller ile kıyaslandıkları zaman daha yüksek yağ ve protein oranına sahiptirler. Bunun temel nedeni de aktivite düzeyidir. Tavuklu, kuzulu ve somonlu çeşitleri olan Pro Choice mamalar aynı zamanda düşük tahıllı formülleri ile kedilerin kilo kontrolünün daha sağlıklı olmasında yardımcı oluyor.

Pro Choice Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin günlük enerji ihtiyacı oldukça yüksektir. Gelişim döneminde oldukları için kaliteli ve sağlıklı içeriğe sahip mamalar ile beslenmeleri gerekir. Pro Choice yavru kedi maması çeşitleri markanın en yüksek protein ve yağ oranına sahip ürünleridir. Yavruluk döneminde yetişkin bir kedi ile kıyaslandığı zaman %50 daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan yavruların sağlıklı Bişr şekilde gelişebilmeleri için özel formüllü mamalara ihtiyaçları vardır. Kediler 12 aylık olana kadar yavrular için hazırlanan mamaları rahatlıkla tüketebilirler. Yavrular için özelleştirilen formüller emziren ya da hamile kedi maması olarak da kullanılabilir. Yavrularını büyütmek için normalden çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan annelerin de yüksek kalorili beslenmeleri gerekir.

Hangi Pro Choice Kedi Maması Tercih Edilmeli?

Doğru meme seçimi hem gelişimsel süreçte hem de sağlığın korunmasında büyük bir öneme sahiptir. En doğru mamayı seçmek için kedinin yaşına, aktivite düzeyine, genel sağlık durumuna bakmak gerekir. Bu unsurları değerlendirdikten sonra mutlaka patili dostlarımızın damak zevkini göz önünde bulundurmamız gerekir. Onların severek ve iştahla tüketecekleri mamayı bulmak için öncelikle gramajı küçük paketleri tercih edip mamayı denemelerini sağlamak en doğru mamayı bulmak için doğru bir yöntemdir. Yeni bir mamaya geçerken eski ve yeni mamayı karıştırmak keskin bir değişim yapmaya engel olacağı için tercih edilmelidir. Patili dostlarımızın severek tüketeceği ve onların sağlıkları için özel olarak tercih edilmiş Pro Choice mamalar, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için hazırlanmaktadır.

Pro Choice Kedi Maması Fiyatları

Pro Choice kedi maması fiyatları içeriğe ve ambalaja göre farklılık göstermektedir. Farklı gramajlara sahip paketlerde satılan ürünlerde yüksek gramaja sahip olanların daha ekonomik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak mamaların içeriğindeki protein ve yağ miktarına bağlı olarak da fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir.

Petlebi.com olarak depomuza giren her ürün için orijinallik garantisi veriyoruz. Düzenli stok sirkülasyonu sağlayarak patili dostlarınızın her zaman en taze mamalar ile beslenmelerine olanak sağlıyoruz. Bunların yanı sıra gıda saklama koşullarını yerine getiren depomuzdan çıkan her ürünün olması gereken standartlarda saklandığından ve paketlendiğinden emin oluyoruz. Sitemizde yer alan ürünlerin detaylarını ürün sayfalarından inceleyebilir, tarafınıza teslim edilecek mamaların son kullanma tarihlerini göz önünde bulundurarak istediğiniz sayı ve gramajda sipariş verebilirsiniz. Kullanıcıların deneyimlerini aktardıkları yorumları da göz önünde bulundurarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Tüm yaş gruplarındaki kedilerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak geliştirilen Pro Choice kedi maması çeşitleri; yüksek besin değerleri ile dikkat çekiyor. Tahıllı ve tahılsız ürünlere sahip olan marka kısırlaştırılmış dostlarımızın ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. İçeriklerinde deniz yosunu, yaban mersini, kızılcık, kadife çiçeği, pisilyum ve yukka şidigera gibi doğal ürünler kullanılan Pro Choice kedi mamaları lezzetleri ile dostlarımızın beğenisini kazanırken onların sağlıklarına sağladıkları katkılar ile bizlerin de yüzünü güldürüyor. Siz de dostunuz için en doğru mamayı tercih etmek isterseniz Pro Choice kedi maması hakkında yorum yapanların görüşlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ürün içeriklerini detaylı olarak inceleyerek ve dostunuzun ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirme yaparak sitemiz üzerinden sipariş sürecini tamamlayabilirsiniz.