petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yaşlı Kedi Konservesi

Kediler yaşlandıkça dişleri güçsüzleşebilir. Yaş mama bu güçsüzlüğe çözüm olur. Yemesi kolay ve yumuşaktır. Yaşlı kedi konserverleri içerik ve yenilebilirlik açısından +7 yaş kediler için en uygun mamalardır. Kedinizine uygun mamayı bulmanız sağlığı için önemlidir.

Devamını Göster »

Yaşlı Kedi Konservesi Çeşitleri

Ömürlerini bizimle geçiren kedilerimizin ilerleyen yaşlarının etkisi kendini göstermeye başladığında geçmiş dönemlerde elde edilen kazanımların etkisinin en açık biçimde ortaya çıktığı dönemdir. Güçlü kas sistemi, kemik sistemi, bağışıklık sisteminin önemi en çok bu dönemde anlaşılır. Yaşlılıklarından ötürü daha fazla uyuyan ve daha az hareket eden kedilerimizin yağsız kas kütlesini korumak ve kilo almalarının önüne geçmek adına hazırlanan yaşlı kedi konservesi mamalar normal mamaların yanında tamamlayıcı bir rol alırlar ve farklı bir lezzet sunarlar.

Bir çok farklı besini içeriklerinde barındıran yaşlı kedi konservesi ürünleri içerikleri dikkatle hazırlanan ve kedilerimizin damak tadına hitap eden ürünlerdir. Yaşlı kedimizin günlük enerji ihtiyacının karşılanmasında ve hayati öneme sahip yaşamsal sistemlerin desteklenmesinde önemli rolleri olan yaşlı kedi konserveleri en kaliteli ve en ucuz fiyatlarıyla sitemizde yer almaktadır.