petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Hill's Kedi Maması

Veterinerler, beslenme uzmanları ve araştırmacılar tarafından geliştirilen; kedilerin sağlıkları için gerekli özel besinleri, vitaminleri ve mineralleri içeren Hill’s kedi maması çeşitleri en çok tercih edilenler arasındaki yerini koruyor. Güvenilir ve kaliteli kedi maması markaları arasında yer alan firma, dünya genelindeki evcil hayvanların sağlığını iyileştirmek için çalışıyor. Yavru, yetişkin, yaşlı ve kısırlaştırılmış dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip Hill’s kedi maması böbrek sağlığını koruyor ve sindirim sistemini destekleyip bağışıklığı güçlendiriyor. Üstelik kas ve iskelet sistemlerinin sağlığına da iyi geliyor. Farklı ağırlıkta ambalajlanan Hill’s kedi mamaları arasından tercih yaparken dostunuzun yaşını ve gereksinimlerini önceliklendirmelisiniz. Petlebi’nin %100 orijinal ürün garantisiyle sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Hills Kedi Maması Çeşitleri

Hill’s kedi maması çeşitleri, kedinizin kas, sindirim, bağışıklık gibi hayati ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Böbrek taşı oluşumunu engellemek için mamalardaki ph seviyesi uygunluğu ayarlanmış, vitamin ve mineraller ile desteklenmiştir.

Kediniz kuzulu mamaları çok sevse de veterinerinize ve Petlebi Topluluk’a danışarak; hills kedi maması tavsiyelerini değerlendirin. Onun zevkle yiyeceği öğünlerle siz de keyiflenin.

Hills kedi maması, kedinizin yaşı, sağlık sorunları ve aromalarına göre çeşitlenir. Yorumlar, veterinerinizin yönlendirmeleri ve ürün incelemeleri size, hangi mamanın kediniz için en uygun olduğunu gösterecektir. 

Kedinizin zevkle yiyeceği Hill’s kedi maması fiyatlarını Petlebi’de karşılaştırın İndirim ve kampanyalardan faydalanın kolay, hızlı, güvenli siparişinizi verin.

Seçtikleriniz: Hill's Hepsini Kaldır