Hill's Yavru Kedi Maması

(9)

Yavrular söz konusu olduğunda onların sağlıklı gelişimi her şeyin önüne geçer. Hem dengeli beslenmeleri hem de bu süreçte kilo kontrolü sağlamaları gerekir. Sindirim ve gıda hassasiyetleri de göz önünde bulundurulmalı, idrar yolu ve böbrek rahatsızlıkları riskleri de minimize edilmelidir. Hill’s yavru kedi maması çeşitleri sayesinde yavru dostlarımızın gelişim süreçlerinde en iyi şartlara sahip olduklarından emin olabilirsiniz. Yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde de en çok tercih edilen ve güvenilen markalardan biri olmayı başaran Hill’s yavru kedi mamaları ile de beklentileri yerine getirmektedir. Sitemiz üzerinden kolaylıkla filtreleyebileceğiniz Hill’s kuru mama ürünlerimizin içeriklerini inceleyebilir, ürünleri kullananların yorumlarını okuyabilir ve son kullanma tarihleri ilgili de bilgi alabilirsiniz. Üstelik kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Hill's Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Hill's Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin beslenmesi sağlıklı bir gelişim için olduğu kadar uzun dönemde yaşanabilecek sağlık sorunlarının önüne geçmek açısından da büyük bir öneme sahiptir. Hill's yavru kedi maması çeşitleri de patili dostlarımızın 0 - 12 aylık dönemde en sağlıklı ve ideal şekilde beslenmelerini mümkün kılacak şekilde hazırlanıyor.

Yavru kedi beslenmesinde anne sütünün önemi her canlıda olduğu gibi kediler için de çok büyük bir öneme sahiptir. Mümkün olan durumlarda kedinin ilk 8 hafta anne sütü ile beslenmesi önerilir. 4. haftadan itibaren anne sütüne ek olarak mama tüketimine başlanması da annenin durumuna göre tercih edilebilir. Bu geçiş döneminde yaş veya ıslatılmış kuru mama ile kedi alıştırılabilir. Hill's yavru kedi maması çeşitleri yavruların ağız ve diş yapısına uygun küçük tanecik yapıları ile kolay tüketilebilirdir. The Association of American Feed Control Officials (AAFCO) tarafından belirlenen mama standartlarını karşılayan beslenme içerikleri ile Hill's yavru kedi maması çeşitleri, patili dostlarımızın en sağlıklı şekilde gelişmelerini sağlıyor.

Hill's Hakkında

Hill's'in geçmişi 1930'lu yıllara dayanıyor. Genç ve görme engelli olan Morris Frank rehber köpeği ile ülkeyi gezmeye çıkıyor. Ancak rehber köpeği böbrek yetmezliğinden hastalanıyor ve Morris Frank bu hastalıkla ilgili Dr. Mark Morris Sr.'a başvuruyor. Dr. Morris köpeğin kötü beslenmesinden dolayı hastalandığını anlıyor. Daha sonra Dr. Morris eşiyle beraber evlerinin bodrumunda mama üretmeye başlıyor. Morris ve eşi ürettiği mamalardan Morris Frank'e de gönderiyor. 1948 yılında Kansas'ın Topeka şehrinde yer alan Hill Packing Company'nin sahibi Burton Hill ile iletişime geçen Mark Morris ilerleyen yıllarda Burton Hill ile Hill's markasını kuruyor. İkili 1951 yılında Topeka'da araştırma laboratuvarı kuruyor ve Hill's bu şekilde gelişmeye devam ediyor. 1976 yılında Colgate-Palmolive tarafından satın alınan firma günümüzde 86'dan fazla ülkede yer alıyor. 1999 yılında 1 milyar dolar değerinde satış yapan marka her yıl büyümeye devam ediyor. Firma hala daha 1939 yılındaki geleneğini sürdürerek yüksek kaliteli gıdaları son teknolojiyle üreterek evcil dostlarımız için lezzetli mamalar üretiyor.

Hill's Yavru Kedi Maması Çeşitleri

Hill's Science Diet yavru kedi maması çeşitleri sevimli dostlarımızın en önemli gelişim süreçlerini içeren yavruluk dönemlerinde duyabilecekleri tüm besin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik formülleri ile sunulmaktadır. Hill's Ideal Balance serisinde bulunan mamalar ise tahılsız formülleri ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. İki mama serisinde de insanların tüketimine uygun protein kaynaklarının tercih edilmesi, glisemik indeksi düşük tahıl veya karbonhidrat kaynaklarının kullanılması bu mamaların patili dostlarımız için ideal seçim olmasında etkili oluyor. Hill's yavru kedi maması çeşitlerinde anne sütünde doğal olarak bulunan DHA'nın da yer alması ufak dostlarımızın büyüme ve gelişme süreçlerinde en iyi şekilde desteklendiğinin bir göstergesi.

Hill's tarafından 0 - 12 ay döneminde tüketilmesi için özel olarak hazırlanan bu mamaların özel geliştirilen tanecik yapıları da kuru mamaya geçiş sürecinin çok konforlu olmasını sağlıyor. Tavuklu, ton balıklı seçenekleri bulunan mamalar yavruların kalori ihtiyacını hem kaliteli protein hem de yüksek yağ oranı ile karşılıyor. Kedilerde iskelet, kemik ve diş gelişimi için şart olan kalsiyum oranı da özel olarak düzenlenen mamalar, yavruların neşeli ve enerjik bir büyüme süreci yaşaması için sunuluyor.

Hill's Yavru Kedi Maması Fiyatları

Hill's tarafından 0 - 12 aylık kedilerin beslenmesi için özel olarak sunulan mamaların fiyatları içeriklerine, ambalajlarına ve dönemsel kampanyalara göre farklılık gösterebiliyor. Sitemizden satın aldığınız tüm Hill's mamalara, markanın yetkilisi satıcısı olduğumuz için %100 orijinallik garantisi verebiliyoruz. Petlebi.com üzerinden alışveriş yapmak istediğiniz zaman her ürünün detay sayfasında ürüne dair açıklamaları, içindekileri ve besin değerleri gibi önemli bilgileri kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda doğrudan kullanıcı deneyimlerinin yer aldığı yorumlar kısmını da inceleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz mamayı satın alırken son kullanma tarihini sitemizden görerek satın alacağınız miktara patili dostunuzun tüketim ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak rahatlıkla karar verebilirsiniz.

1000 metrekarelik alana kurulmuş olan ve gıda saklamak için özel olarak hazırlanan depomuzdan size gönderilen her ürünün en taze ve sağlıklı şekilde size ulaşmasını sağlıyoruz. Siz de bu ayrıcalıklı ürünleri satın almak ve patili dostunuz ile paylaşmak için hemen siparişinizi verebilirsiniz.