petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Şampuanı

Kedilerin tüy yapıları ve derilerinin pH değerleri doğrultusunda özel olarak üretilen kedi şampuanı ürünleri, kendilerini temizlemeye bayılan ancak zaman zaman ek bakıma ihtiyaç duyan dostlarımızın sağlığını ve konforunu arttırıyor. Üstelik kuru şampuan ürünleri suyla arası hiç iyi olmayanların dahi eğlenceli bir temizlenme deneyimi yaşamasını mümkün kılıyor. Araştırmalarınız neticesinde tercih edeceğiniz kedi şampuanı ürünleri sayesinde sevgili dostunuzun cilt sağlığını iyileştirebilir, tüylerdeki parazitleri uzaklaştırabilir, tarama sürecinde de canlarının yanmasını engelleyebilirsiniz. Hoş kokulu ve onun sağlığına hiçbir zararı bulunmayan birçok farklı esans barındıran kedi şampuanı çeşitlerini ve bu ürünlerin içeriklerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, dostunuz için en uygun ürünü avantajlı fiyatlardan yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Şampuanı Çeşitleri

Kedinizin deri ve tüylerinin sağlıklı olması için, cildin doğal yağ dengesini koruyan, ph değerleri kedi cilt tipleri ile uyumlu şampuanlar tercih etmelisiniz. Kedi şampuanı kullananlar, 6 haftadan büyük kedileri için, özellikle gözlerini tahriş etmeyen ve hoş esanslı, kalıcı kokulu şampuanları tercih ederler. 

Kedi şampuanı, kedinizin cildi ve tüyleri kadar, parazitleri uzak tutmak için de önerilir. Sudan korkan ve sevmeyen kedileriniz içinse kuru köpük şampuanları deneyebilirsiniz. Böylece hem cildini ve tüylerini korur hem banyo stresini yaşamamış olursunuz.

Kedi şampuanı fiyatlarını Petlebi’de inceleyin, indirim ve kampanyaları takip edin, aynı gün kargo fırsatıyla uygun fiyata kolay, hızlı, güvenli sipariş verin.