Ever Clean Kedi Kumu

(20)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Ever Clean Kedi Kumu

Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını konforlu ve sağlıklı bir şekilde giderebilmeleri için yaygın olarak kullanılan kedi kumları, son yıllarda çok sayıda seçenek ile evcil hayvan sahiplerinin öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Kedi kumu kullanımı çok uzun yıllardır yaygın bir şekilde tercih edilse de bu alanda yaşanan teknolojik gelişmelere özellikle son 20 yılda ciddi bir ağırlık verilmiştir.

Amerika'nın ilk topaklanan kedi kumu üreticisi olan Ever Clean, sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde herkesin beğenisini kazanacak bir seçeceğe sahip. Popüler kedi kumu markaları arasında dikkat çeken Ever Clean, tozutmaması ve yüksek topaklanabilirliği ile çok beğeni kazanırken yüksek koku hapsetme özelliği ile de kedi sahiplerinin kalbini kazanmayı başarıyor.

EverClean Hakkında

30 yıldan fazla zamandır kediler için özelleştirilmiş kedi kumları üreten ve dünyanın dört bir yanında büyük beğeni kazanan ürün çeşitliliği ile dikkat çeken marka, premium kil içeren kumları ile dikkat çekiyor. Kedi kumlarının kedilerin çok sık temas ettiği ürünler olmaları sebebi ile sağlıklı olması gerektiği gerçeği tartışmaya kapalı. Marka bu gerçekten yola çıkarak tozutmayan ve temas ettikleri zaman patili dostlarımızın sağlığını riske atmayan doğal malzemeler ile kum üretiyor.

Kedilerin ve kedi sahiplerin ideal bir yaşam alanına sahip olması için farklı kum çeşitleri sunan marka bu sayede evde yaşayan herkesin keyfinin yerinde olmasına büyük katkı sağlıyor. Yüksek koku absorbe edebilme özelliği sayesinde en küçük evlerde bile kedi tuvaletini varlığını unutturan kum çeşitlerine sahip olan marka aynı zamanda farklı gereksinimlere cevap veren çeşitlere de sahip.

Ever Clean Kedi Kumu Çeşitleri

Ever Clean kedi kumu çeşitleri hem evcil hayvan sahiplerinin hem de patili dostlarımızın gereksinimlerine cevap verecek şekilde özelleşiyor. Bu sayede ev halkının kedi kumu ile ilgili bir sorun yaşamasının önüne geçiliyor. Ever Clean çeşitlerini genel olarak 4'e ayırabiliriz. Kokulu, kokusuz, patilere yapışmayan ve birden fazla kedi için özelleştirilen ürünler arasından en uygun olanı ihtiyaca göre ya da deneyimleyerek seçebilirsiniz.

Multiple Cat olarak adlandırılan ürün aynı evde yaşayan birden fazla kedinin tuvalet ihtiyaçlarını düşünerek oluşturulmuştur. Sık kullanılan kedi tuvaletindeki kokuların hızlı bir şekilde absorbe edilmesi ve kumun daha hızlı topaklanması sayesinde birden fazla kedinin kullandığı kum, tuvaletin bulunduğu alandaki kötü koku oluşumuna engel olur. Aynı zamanda iki kedinin arka arkaya tuvalet kullanmasına da olanak sağlayacak hızlı topaklanma ve koku absorbe özelliği ile dikkat çeken bu kum kalabalık evlerin en popüler ürünleri arasında gösterilmeye aday.

Kokusuz kedi kumu özellikle hassasiyeti olan kediler ya da sahipleri için vazgeçilmezdir. Herhangi bir parfüm kokusunun neden olabileceği alerji, öksürük ya da hapşırma krizin önüne geçmek ama aynı zamanda kedi tuvaletinde kötü koku oluşmasına engel olmak için hazırlanan özel formül sayesinde herkesin keyfi yerinde.

Patilere yapışmayan kedi kumu pek çok kedi sahibinin en çok aradığı ürünler arasında yer almaktadır. Ever Clean Litterfree Paws özel tanecik yapısı sayesinde kedilerin patilerinin arasında çok daha az tutunuyor ve bu sayede tuvalet kullanımı sonrasında çevreye kum dağılması sorununun da önüne geçilmiş oluyor. Özellikle büyük patileri olan ve bu sayede çok fazla kum taşıyan ya da eşelenmekten keyif alan kedilerin eve getirdikleri kumu miktarını azaltan kum, diğer Ever Clean ürünleri gibi güçlü koku absorbe etme ve hızlı topaklanma özelliğine sahip.

Kokulu kedi kumları arasında pati hareketiyle koku salınımı yapan Ever Clean çeşitleri oldukça popüler. Farklı koku seçenekleri ile sunulan bu ürünler tuvalet aktif olarak kullanıldığı zaman etkinleşecek koku salınımı yapar.

Kedi Kumu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi kumu seçimi hem evcil hayvan sahibinin hem de kedinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde yapılmalıdır. Kediler için mahremiyet kadar hijyen de büyük bir öneme sahiptir. Evcil hayvan sahipleri kedi tuvaletinin kokusunda ya da kumun tuvaletin tabanına yapışmasından şikayetçi olabilirler ancak bu durumun kedi için de oldukça zor olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle kumun sürekli olarak temiz tutulmasına ve kedinin konforlu bir şekilde kullanabileceği bir markanın seçilmesine önem verilmelidir.

Tercih ettiğiniz kumun tozutmaması kedi sağlığı açısından büyük öneme sahiptir. Kediler tuvaletlerinden önce ve sonra eşelenmekten keyif alırlar. Eşelenme süresi ve şekli her kedi için değişkendir. Bu nedenle kumun tozutma miktarı mutlaka kedi sahibi tarafından kontrol edilmelidir. Ever Clean %99,9 tozsuz formülü ile eşelenme süresi ne olursa olsun kedilerin tuvaletlerinde geçirdikleri zamanın oldukça sağlıklı olmasını sağlıyor.

Kedi kumu seçiminde kedinin yaşı da göz önünde bulundurulabilir. Yavru kediler üzerlerine yapışan kedi kumlarını yanlışlıkla yutabilirler. Bu nedenle Ever Clean gibi çok hızlı topaklanan kedi kumları rahatlıkla tercih edilebilir. Ayrıca markanın sunduğu Litterfree Paws ürünü de daha iri taneli olduğu için yavruların tüylerine daha az yapışarak yutulma ihtimalini azaltır. Kum seçerken ürün içeriğine mutlaka bakılmalıdır. Her kedinin yalanırken bu kumları yutma ihtimali olduğu göz önünde bulundurularak içeriği doğal ve sağlığa zararsız ürünler seçilmelidir.

Ever Clean Kedi Kumu Fiyatları

Kum fiyatları markanın sunduğu 2 ambalaja göre değişmektedir. 6 litre ve 10 litre olarak iki ambalajda sunulan kum çeşitlerinde büyük paketlerde fiyat avantajı bulunmaktadır. Petlebi.com üzerinden sipariş verdiğiniz ürünlerin tamamında orijinallik garantisi bulunmaktadır. Bu nedenle sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 1000 metrekarelik depomuzda her ürünün özenle saklanmasını ve herhangi bir bozulmaya uğramadan sizlere ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz. Kediniz ve eviniz için en uygun Ever Clean çeşidini bulmak için sitemizdeki ürün çeşitlerinin detay sayfalarını inceleyebilir ve kullanıcıların gerçek deneyimlerini paylaştığı yorumlarını inceleyerek karar verebilirsiniz.