petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yaşlı Köpek Konservesi

Yaşlı köpeklerin diş yapıları diğer köpeklere göre daha zayıftır. Bu sebeple yaş mama tüketmeleri daha kolaydır. Yaşlı köpek konserveleri besin değeri açısından yüksektir. Rahat tüketim ve lezzet açısından rahatlıkla tercih edebileceğiniz mamalardır.

Devamını Göster »

Yaşlı Köpek Konservesi Çeşitleri

Hayatımızın uzun bir dönemini paylaştığımız köpeklerimizin yaşlılık dönemlerinde günlük beslenme alışkanlıkların değişmeye başlıyor, daha az hareket eden köpeğimizin besin ihtiyacı da bu dönemin özelliklerine göre değişiyor. Köpek konservesi çeşitleri günlük beslenme alışkanlığında farklılık yaratmak onlara farklı bir lezzet tattırmak için en çok tercih edilen ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Yaşlı köpek konservesi ürünleri çok çeşitli besin maddelerini bir araya getiren oldukça zengin içeriğe sahip besleyici özellikleri oldukça yüksek mamalardır. Köpeklerimizin tükettiği günlük mamaların yanında köpek konservesi ürünlerinin kendilerine özgü lezzeti köpeklerimiz için farklı bir lezzet ve beslenme alışkanlığında bir değişiklik demektir, yaşlılık dönemlerinde daha farklı beslenen köpeklerimize vereceğimiz yaşlı köpek konserve mamaları farklı seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla günlük yaşantımızda köpeğimiz için birer hediye olarak algılanabilir , sindirim sistemini zorlamayan bu mamalar yaşlılık döneminin ihtiyaçlarına göre üretilir ve köpeğimizin ihtiyaç duyduğu enerjiyi içinde barındırır.

Yavru köpek konserve mamaları köpeklerimiz için öğünlerindeki “tatlı” veya onlara aldığımız bir hediye olarak görülebilir, en ucuz köpek konservesi çeşitlerine Online köpek petshopumuzdan tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz.