petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Şampuanı

Köpeğinizin tüy ve deri sağlığı için belli aralıklarla yıkanması gerekir. Yıkama işlemi sırasında kaliteli bir köpek şampuan kullanımı önemlidir. Tüy çeşitlerine ve içeriğine göre birçok şampuan çeşidi bulunur. Köpeğinize uygun olanı seçmeniz faydalı olacaktır.

Köpek Şampuanı Çeşitleri

Köpek şampuanları, köpeğinizin tüylerini yumuşacık ve temiz tutmaktan, cilt hassasiyetlerine ve köpeğinizi konak tutmak isteyen zararlı böceklerden korumaya kadar birçok sorunu çözmek için idealdir.

En iyi köpek şampuanı hangisi diye düşünüyorsanız onun ihtiyaçlarını, veterinerizin fikirleri ve Petlebi Topluluk’taki yorumlar ışığında kararınızı verebilirsiniz.

Golden köpek şampuanı, onun cildini korurken bir yandan da uzun tüylerinin yumuşacık ve kirden arınmasını sağlar. Pire köpek şampuanı tıpkı parazit köpek şampuanları gibi tüylü dostunuzu hasta eden, besinlerine ortak olan ve hayat kalitesini düşüren zararlı haşereden uzak tutar.

En iyi köpek şampuanı tavsiyesi için Petlebi’de yorumlara öncelik verin, ürün özelliklerini inceleyin ve aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.