Felicia Kedi Maması

(24)

Seçtikleriniz: Felicia Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Felicia Kedi Maması

Doğru kedi maması seçimini yapabilmek hem evcil hayvan sahipleri hem de patili dostlarımız için her zaman çok değerlidir. Sağlıklı ve ideal beslenme uzun ve konforlu bir yaşam için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sevimli dostlarımız için mama seçimi yaparken markaların standartlarını ve sundukları avantajları bilmek çok önemlidir.

Son 25 yıldır Türkiye'de evcil hayvan ürünleri üreten Pelagos bünyesinde bulunan Felicia markası özellikle de hassas kedilerin beslenmeleri için ihtiyaç duyulan mama çeşitliliğini sunan markalardan birisidir. Düşük tahıllı formülleri ile yükse sindirilebilirlikte garantisi veren markanın ürünleri her yaşam evresine uygun olacak şekilde çeşitlendirilmiştir.

Felicia Hakkında

Dengeli beslenmeyi destekleyen ve her yaşam evresi için farklı formüller sunan Felicia markasında yavru, yetişkin, anne ve yavru, kısırlaştırılmış, light olmak üzere farklılaştırılmış ürünler markanın yelpazesinde yer almaktadır. Sevimli dostlarımızın farklı dönemlerde değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayacak mamaları en lezzetli ve kaliteli şekilde sunan Felicia ile sağlıklı patilerin sayısı artıyor.

Felicia Hypoallergenic

Sindirim sistemi ve alerji sorunu olan kediler için özel olarak hazırlanan hypoallergenic serisi ile hassasiyeti olan kediler keyifli öğünlerin tadını çıkarabiliyor. Evcil hayvan beslenmesinde alerjik reaksiyonların renklendirici, yapay koruyucu ve katkı maddeleri nedeniyle ortaya çıktığı bilinmektedir. Bu maddelerin hiçbirini bulundurmayan Felicia kedi maması çeşitleri sayesinde alerji sorunu olan patili dostlarımıza sağlıklı ve dengeli beslenme imkanı sağlamaktadır.

Felicia Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kedilerde iştah artışına ve aktivite düzeyindeki azalmaya bağlı olarak kilo alma eğilimi ortaya çıkar. Ayrıca özellikle erkek kedilerde meydana gelebilecek üriner sistem sorunları için de önlem amaçlı olarak özel mineral seviyelerinin bulunduğu mamalar önerilmektedir. Felicia kısırlaştırılmış kedi maması içeriğindeki L-Carnitine sayesinde yağ yakımını arttırır ve kedilerin kontrolsüz bir şekilde kilo almasının önüne geçer. Bununla birlikte mama içeriğinde tavuk, kuzu ve somon gibi az yağlı protein kaynakları tercih edildiğinden de kilo alma sorunu engellemiş olmaktadır. Üriner sağlık açısından dengeli mineral içeriğine sahip olan bu mamaları kısırlaştırma operasyonu sonrasında kediler için güvenle tercih edilebilmektedir.

Felicia Yavru Kedi Maması

Yüksek sindirilebilirlik oranına sahip olan ve yavru kedilerin gelişimini desteklemek için omega-3 gibi değerli yağlar ile zenginleştirilen mamalar ile yavruların sağlıklı bir şekilde büyümesi mümkün olmaktadır. Yavru mama formülleri içerisinde bulunan prebiyotik lifler de bağırsak florasının sağlıklı bir şekilde oluşmasına ve buna bağlı olarak da güçlü bir bağışıklık ve sindirim sistemine destek sağlamaktadır. Mamaların içeriğinde protein ve yağ oranının dengeli olması yavruların 12 aya kadar ideal bir şekilde büyümesini sağlar. Bu sayede ne çok hızlı ne de çok yavaş gerçekleşen büyümeye bağlı olarak herhangi bir eklem ve iskelet sorunu ortaya çıkmamış olur.

Felicia Mother & Kitten serisi de hem hamile ve emziren kedilerin hem de yavruların sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenmesi için özel olarak hazırlanan içeriği ile dikkat çekiyor. Anne sütünde bulunan en temel besinleri içermesinin yanı sıra yüksek protein oranı ile anne kedilerin de sağlıkla beslenmesini ve yavrularını beslemek için ihtiyaç duydukları kaliteli yüksek kaloriyi almalarını sağlayan bu mama, onların beslenme ihtiyaçları için de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Felicia Yetişkin Kedi Maması

Yetişkin kedi maması ürünlerinde kuzu etli, tavuklu ve hamsili, somonlu olmak üzere üç farklı lezzet seçeneği sunan markanın tüm çeşitleri düşük tahıllı olarak formüle edilmektedir. Yetişkin kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılayan ve kilo olmalarına engel olan formüller sayesinde tüm kedilerin enerjisi ve keyif yerinde. Yetişkinlerde özellikle de yetişkin erkek kedilerde meydana gelebilecek üriner sorunların oluşumunu engellemek için ideal düzeyde ayarlanan mineral seviyeleri sayesinde özellikle taş ve kristal oluşma ihtimali azaltılmış olur.

Hangi Felicia Kedi Maması Tercih Edilmeli?

Mama seçimi yaparken mutlaka beslenme ihtiyaçlarına ve özel gereksinimlere bakılması gerekir. Kedi gelişimi ve sağlığı için beslenmede en temel kriter gereksinimler olmalıdır. Kısırlaştırma operasyonundan sonra mutlaka belirli bir geçiş süreci planlanarak bu özel döneme uygun mamalar tercih edilmelidir. Emziren ya da hamile olan kedilerin yüksek kalori ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak kedi mamaları arasından seçim yapılmalıdır.

Kedilerin beslenme gereksinimlerine dikkat ettikten sonra onların damak zevkine hitap eden mamayı bulmak gerekir. İştahla ve keyifle yenen güzel bir yemek onlar için en doğru tercih olacaktır. Kediler oldukça seçici olabilirler ve damak zevkleri değişebilir. Bu nedenle sevdikleri bir çeşit ile beslenmek onları için de önemlidir. Mama değişiminde ya da ilk kullanımda küçük paketli mamaları tercih ederek en çok sevdiği lezzeti bulmak doğru mamayı tercih etme noktasında yol gösterici olacaktır.

Felicia Kedi Maması Fiyatları

Mama fiyatlarında gramaj ve içerik fiyatın belirlenmesinde en etkili iki unsurdur. Buna ek olarak mamanın saklama koşulları da önemlidir. Büyük paketli mamalar, aynı içerikli küçük mamalara oranla daha ekonomiktir. Ancak bir mamayı ilk kez deneyecekler için en küçük gramaja sahip ambalajın tercih edilmesi, mamanın beğenilmemesi ihtimaline karşı alınabilecek en iyi önlem olacaktır.

Petlebi.com olarak sitemiz üzerinden satışını yaptığımız tüm ürünlerin orijinalliğinin garantisini veriyoruz. Özellikle gıda ürünlerinde saklama koşullarının öneminin farkında olarak hazırladığımı depomuzdan çıkan tüm ürünlerin sizlere güvenle ulaşması için çalışıyoruz. Gıda saklama koşullarının sağlamanın yanı sıra düzenli stok kontrolü ile her zaman en taze mamaları sunarak sevimli dostlarımızın mamalarını keyifle yemeleri için çalışıyoruz. Sitemizdeki Felicia kedi maması ürünlerinin detaylarını ürün sayfalarından inceleyebilir, kullanıcıların deneyimlerini paylaştıkları yorumlara göz atarak patili dostlarınız için en uygun mamayı bulabilirsiniz.

Balıklı, düşük tahıllı, tavuklu ve kuzu etli gibi çeşitli aromalara sahip olan Felicia kedi maması çeşitleri, dostunuzun sağlıklı bir gelişim sürecine girmesi ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi gibi önemli avantajlar sunmaktadır. Vitamin ve mineraller bakımından zengin bir beslenme kedilerin sağlığı adına en önemli gereksinimler arasında yer alır ve Felicia kedi mamaları patili arkadaşlarımız için gerekli tüm kriterleri taşımaktadır. Yavruluk ve yetişkinlik dönemlerine ek olarak kısırlaştırılmış kedilere özel formüller barındıran Felicia kedi maması ürünleri ihtiyaçlar düşünülerek farklı ağırlıklarda ambalajlanmıştır. Siz de can dostunuzun zenginleştirilmiş bir beslenme düzenine sahip olmasını sağlamak isterseniz sitemiz üzerinden Felicia markalı kedi maması ürünlerini listeleyebilir, kedinizin gelişim dönemine uygun alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.