Happy Cat Kedi Maması

(19)

Yüksek kaliteli zengin protein içeren, yapımında glüten barındıran malzemelere yer verilmeyen ve dengeli beslenme kriterleri doğrultusunda geliştirilen Happy Cat kedi maması çeşitleri dostlarınızın sağlığını destekler. Farklı kilodaki ve farklı yaş grubundaki dostlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirmek, böbrek sağlığını iyileştirmek, tüy yumaklarını önleyerek sindirim sistemi sorunlarını engellemek gibi özel amaçlara yönelik ürünleri olan marka, hayvanseverlerin dikkatini çekiyor. Küçük dostunuz eve geldiği andan itibaren dengeli ve zengin içeriklerle beslenerek sağlıklı bir gelişim göstersin istiyorsanız, yaşına ve ihtiyaçlarına uygun olan Happy Cat kedi maması alternatiflerine yönelebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ürün içeriklerini detaylı olarak inceleyebilir ve ürünlerin son kullanma tarihlerini öğrenerek güvenle sipariş verebilirsiniz. Happy Cat kedi maması fiyatları ürün içerikleri ve ambalaj ağırlıklarına göre değişse de kampanyalarımızdan yararlanarak avantajlarınızı arttırabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Happy Cat Kedi Maması

Patili dostlarımızın dengeli ve kaliteli bir şekilde beslenmesi onların her zaman daha keyifli olmasının en önemli anahtarıdır. Doğru beslenme aynı zamanda uzun yaşamın da sırrı olduğu için sevimli dostlarımızın en kaliteli mamalar ile beslenmesini istiyoruz. Ancak kediler için doğru mama seçimi en pahalı olan ürünü almak ile sınırlı değildir. Yaşantımızı paylaştığımız dostlarımızın yaşlarına, sağlık durumlarına ya da özel gereksinimlerine bağlı olarak beslenme ihtiyaçları değişmektedir. Bu nedenle de doğru mama seçerken farklı kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir.

Happy Cat kedi mamaları farklı damak zevklerine hitap eden formülleri ile kedilerin beğenisini kazanırken aynı zamanda evcil hayvan sahiplerinin de içinin rahat etmesine yardımcı oluyor.

Happy Cat Hakkında

Happy Cat her ne kadar 2002 yılından beri piyasada olan bir ürün olsa da aslında arkasındaki markanın arkasında 250 yılı aşkın sürede kazanılan bir deneyim bulunuyor. Bavyera merkezli bir aile şirketi olan Interquell 1765 yılında Wehringen şehrinde ve Singold nehri üzerinde bir değirmeni işletmeye başlıyor. Aile şirketi 1950 yılında ise tahıl ve kuru et ile birlikte köpek maması üretiyor. Şirket 2002 yılında ise Happy Cat markasını piyasaya sürüyor. Veteriner hekimler ve beslenme uzmanları ile birlikte çalışan marka kısa sürede başarılı rakamlar elde ediyor. Happy Cat günümüzde 3 farklı kıtada ve 66'dan fazla ülkede tercih edilen kedi maması çeşitleri üreten popüler bir marka.

Happy Cat Kedi Maması Çeşitleri

Happy Cat kedi maması çeşitleri her yaşam evresini en detaylı şekilde ele alması ile dikkat çekmektedir. 5. haftadan itibaren kedi beslenmesinde özelleştirilmiş çözümler sunan markanın çok sayıda seçeceği bulunmaktadır.

Happy Cat Minkas Kitten: 5. haftadan itibaren yavru kedilerin tüketebileceği içeriğe sahip olan mama bağışıklık sistemini desteklemektedir. Mama içeriğinin yağ oranı yavru kedilerin gereksinimlerini karşılamak için yeterlidir. Bu nedenle emziren ya da hamile kediler tarafından da bu mama rahatlıkla tüketilebilir.

Happy Cat Minkas Junior: Yavru kedilerin 3. aylarından itibaren 12 aya kadar tüketebilecekler bu mama içeriğinde gelişimi destekleyecek doğal katkılar bulunmaktadır. Yüksek sindirilebilirlik oranına sahip olan mama içeriğindeki proteinin %87'si hayvansal protein kaynağından gelmektedir.

Happy Cat Geflügel Junior: 4. aydan itibaren kedilerin yetişkinliğe adım atana kadar yavrular için uygun olan bu mamanın hayvansal protein içeriği toplam proteinin %90'nını oluşturmaktadır. Yüksek protein ve yağ oranına sahip olan mama yavruların gelişim ihtiyaçlarını yeterli şekilde karşılamaktadır.

Happy Cat Yetişkin Kedi Maması: Yetişkin kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılamak ve sağlıklı olmalarını sağlamak için özel olarak geliştirilen çok sayıda formül bulunmaktadır. Yüksek kaliteli proteine sahip mamalar koruyucu ya da katkı maddesi, soya ve glüten içermemektedir. Seçici için özel lezzetler sunan marka aynı zamanda mama tanelerinin de daha gevrek olmasını sağlayarak beğeni düzeyini arttırmaktadır.

Happy Cat Minkas Yetişkin Kedi Maması: Böbrek sağlığını destekleyen, tüy yumağı oluşumuna çözüm sunan ve az miktarda tahıl içeren yetişkin mamalar bu seride yer almaktadır.

Happy Cat Kısırlaştırılmış Kedi Maması: Yağ oranı kilo kontrolü sağlamak için azaltılan mamalar iki seri olarak sunulmaktadır. Tahıllı ve tahılsız olarak sunulan formüller kedilerin beslenme gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak için hazırlanmıştır. Üriner sistem sağlığı için idrarın pH dengesini koruyan, kilo kontrolü için az yağ içeren ve deri ve tüy sağlığı için Omega 3 ve 6 içeren mamalarda aynı zamanda kediler için vazgeçilmez olan Taurin de bulunmaktadır.