Advance Kedi Maması

(20)

Seçtikleriniz: Advance Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Advance Kedi Maması

Patili dostlarımızın sağlıklı beslenmeleri onların ömürlerine doğrudan etki ettiği için hepimiz için önemlidir. Sağlıklı beslenmenin temelinde ise doğru mama seçimi vardır. Advance kedi maması çeşitleri sevimli dostlarımızın yaşam evrelerine ve özel sağlık durumlarına uygun olarak özelleştirilmiş formülleri ile ideal şekilde beslenmelerine olanak sağlamaktadır.

Advance Hakkında

En çok tercih edilen evcil hayvan mama markaları arasında yer alan Advance'in kediler için özel olarak hazırlamış olduğu formüller ülkemizde de büyük ilgi görüyor. Veteriner hekim, gıda mühendisi ve beslenme uzmanı gibi alanında yetkin kişilerin çalışmaları sonucunda hazırlanan formüller ile patili dostlarımızın sağlıklı bir şekilde beslenmesi mümkün oluyor. Advance mamalar içeriğinde bulunan doğal polifenoller ve yüksek protein bağışıklık sisteminin güçlenmesinde önemli bir yere sahip. Buna ek olarak her mama çeşidi için özel olarak belirlenen mineral seviyeleri sayesinde üriner sistemde meydana gelebilecek sorunların önüne geçilmektedir. Kristalleşme ve taş oluşumuna bağlı meydana gelen tıkanmalara karşı önlem olan bu formüller sayesinde patili dostlarımızın sağlığından emin olabiliyoruz.

Advance Yavru Kedi Maması

Advance yavru kedi maması içeriğinde bulunan özel nükleotidler sayesinde büyüme evresindeki patili dostlarımızın bağışıklık sistemi güçlenmektedir. Yavruluk dönemi gelişim dönemidir ve bu süreçte kedilerin çok iyi beslenmesi gerekir. İyi gelişmiş bir kas ve iskelet sistemi için yüksek protein içeren mamalar tercih edilmelidir. Advance yavru kedi maması çeşitlerinde bulunan yüksek yağ ve protein oranı sayesinde kedilerin gelişimleri eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Yavru kedilerin kemik gelişimi destekleyecek kalsiyum ve fosfor içeriğine sahip olan mama aynı zamanda Omega 3 ve Taurin ile de desteklenmektedir.

Advance Yetişkin Kedi Maması

Yetişkin kedilerin beslenme gereksinimleri yavru ve kısırlaştırılmış kedilerden oldukça farklıdır. Yetişkinlik döneminde çok yüksek enerji ihtiyacı olmasa da kedilerin sahip oldukları aktivite düzeyine bağlı olarak kaliteli içeriklerle beslenmeler gerekir. Advance yetişkin kedi maması içeriğinde hem besleyici ve kaliteli içerikler bulunur hem de uzun vadede kedilerde sık karşılaşılan sağlık problemleri için önlem olacak katkılar yer almaktadır.

Advance Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırma ameliyatından sonra kedilerin metabolizmasında yaşanan ciddi değişimlere daha kolay ayak uydurmalarını ve fiziksel ihtiyaçlarına uygun beslenmelerini sağlayacak Advance kısırlaştırılmış kedi maması formülleri artan iştaha karşı da çözüm sunan içeriğe sahiptir. Yüksek lif oranda sahip olan mamalar bu özellikleri sayesinde operasyondan sonra %30 oranında artan iştaha bağlı kilo artışını engellemek için yüksek tokluk hissi verirler. Üriner sistemde herhangi bir sağlık sorunu meydana gelmemesi için özel mineral seviyelerinin belirlendiği bu mamalar içerisinde kas kaybına engel olmak için yeterli protein yer alırken kilo kontrolünü sağlamak için yağ oranı azaltılmıştır.

Hangi Advance Maması Tercih Edilmeli?

Advance kedi maması çeşitleri hem patili dostlarımızın temel beslenme gereksinimlerini hem de damak zevklerini göz önünde bulundurularak formüle ediliyor. Bu nedenle hangi mamayı tercih etmeliyim sorusuna kesin bir cevap vermek mümkün olmuyor. Yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış kedi maması formüllerinde farklı takviyeler kullanıldığını görmek mümkün. Tüy topağı sorunu alan malt ve kedi çimi kullanmayan, dışarı çıkmayan kedilerde bu sorunu ortadan kaldırmak ve yutulan tüylerin sağlıklı bir şekilde atılmasını sağlamak için özel olarak oluşturulmuş mama formülleri tercih edilebiliyor. Mama konusunda hassasiyeti olan, sindirim sisteminde sorunlar meydana gelen ve gıda hassasiyeti bulunan kediler için de Sensitive serisinden mama seçmek gerekebiliyor. Kedilerde kısırlaştırma operasyonunun yaşına göre de mama seçimine dikkat edilmesi önerilmektedir. 6 - 12 ay arasında kısırlaştırılan kediler için kısırlaştırılmış yavru kedi maması kullanılması öneriliyor. 12 aydan sonra yetişkinlere özel, 10 yaşından sonra ise değişen fiziksel ihtiyaçlara uygun olan formülerin tercih edilmesi gerekiyor.

Advance Kedi Maması Fiyatları

Advance kedi maması fiyatları mama içeriği ve gramaj gibi faktörlere bağlı olarak değişebiliyor. Büyük gramajlı ambalajlar birim fiyat olarak daha ekonomik olabiliyor. Petlebi.com olarak sitemizden satın aldığınız her mamanın yetkili satıcısıyız ve buna bağlı olarak her mama için %100 orijinallik garantisi verebiliyoruz. Gıda saklama şartları için özel olarak hazırlanmış depomuzdan kullanıcılarımıza gönderilen tüm ürünlerin taze ve sağlıklı olması da bizim için önemli kriterler arasında yer alıyor. Sitemizden mama alırken ürün açıklamalarını inceleyebilir, ürün sayfasındaki son kullanma tarihine göre ambalaj boyuna karar verip güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Her ırktan ve yaştan kedinin özel beslenme gereksinimleri düşünülerek üretilen Advance kedi maması çeşitleri, ülkemizdeki hayvanseverlerin gözdelerinden biri olmayı sürdürüyor. Super Premium sınıflandırmasında yer alan markanın ürünleri arasında özel gereksinimleri karşılayan alternatifler de bulunuyor. Tüy yumağı önleyici ve hassas ciltlere yönelik formüle edilen Advance kedi maması fiyatları ürün içerikleri ve ambalaj ağırlıkları doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Kedilerin gelişim dönemleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları tüm besinleri, vitaminleri ve mineralleri içeriğinde barındıran Advance kedi mamaları sitemizde beğeninize sunuluyor. Kampanya dönemlerimizi takip ederek en uygun fiyatlarla can dostunuzun sağlıklı beslenmesi adına ürün seçimi yapabilir, sepette ek indirimlerin keyfini yaşayabilir ve ona leziz bir ziyafet sunabilirsiniz.