petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası

Kabul edelim, kediler özgürlüklerine çok düşkünler ve alışkın oldukları mekanlardan da ayrılmayı pek sevmezler. Yer değişikliklerine karşı ciddi bir direnç göstermelerinin yanı sıra düzenli veteriner ziyaretleri söz konusu olduğunda onlarla birlikte yola çıkmak oldukça sıkıntılı olabilir. Bu gibi durumlarda kedi taşıma çantası hayat kolaylaştırıcı bir etki yaratacaktır. Kedinizin tüm davranışlarını ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak metal kapılı, plastik kapılı, şeffaf, sırt çantası, çekmeli ve hatta omuz çantası gibi kedi taşıma çantası modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece hem onların dünyayı güvenle keşfetmesini sağlayabilir hem de seyahatleriniz sırasında sevgili dostunuzdan ayrılmak durumunda kalmazsınız. Sitemiz üzerinden incelediğiniz tüm ürünlerin özellikleri hakkında bilgi alabilir, en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Taşıma Çantası ve Sepetleri

Birçok kedi ailesi, küçük dostlarıyla bir yerden bir yere seyahat ederken, kedilerinin evden dışarı çıkma stresini azaltmak için kedi taşıma kutusu tercih eder. Herkesçe malum olduğu üzere, kediler evlerini sahiplenir ve kolay kolay evlerinden çıkmak istemezler hele ki, kendi arzularıyla değil de sizin kararınızla bir yere götürülüyorsa, strese girerler. 

İster karşıdan karşıya geçerken ister metrobüste ya da bir macera sırasında kedinizle yolculuk halindeyken, taşıma sepetleriyle çok daha kolay ve güvenli yolculuk edeceksiniz.

Kedinizin yaşına, kilosuna ve boyutlarına göre, onun sıkışmadığı, rahat nefes alabildiği model bir kedi taşıma çantası seçebilirsiniz. Aynı gün kargo fırsatıyla gönderilen bu ürünlerde kapıda ödeme seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Kedi taşıma sepeti fiyatlarını Petlebi’de inceleyin, indirim ve kampanyalardan yararlanarak, kolay, hızlı ve güvenli sipariş verin.