petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yavru Kedi Konservesi

Yavru kediler sütten kesildikten sonra gelişimlerini mama yiyerek sağlarlar. Yaş mamalar diş gelişimini de destekler. Sağlıklı bir büyüme için özel olarak üretilen yavru kedi konserveleri yavrunuzun sağlıklı bir yaşam sürmesinde etkili olacaktır.

Devamını Göster »

Yavru Kedi Konservesi Çeşitleri

Yavru kedilerimizin beslenmesinde önemli bir parça olan konserve mamalar kedimizin sütten kesilme döneminde mama yemeye alıştırma açısından oldukça etkilidir. Bu açıdan kullanımı oldukça rahat ve olay olan yavru kedi konservesi yavru kedilerin iştahla yiyeceği bbir mama. Konserve mamalar birer tamamlayıcı mamadır ve ayrıca kedimize sevgimizi göstermek için de çok güzel bir yoldur. Sütten kesilen yavru kedilerin artık diğer besinlere alışmasını kolaylaştıran yavru kedi konserverleri oldukça besleyici formüllerle üretilmektedir.

Yavru kedilerin günlük enerji ihtiyaçlarının karşılanmasına ayrıca bağışıklık sistemi, ve kas sistemlerinin gelişmesine yardımcı olan yavru kedi konserveleri farklı lezzet seçenekleriyle yavru kedilerin iştahla yiyeceği mamalardır. Yavru kediniz daha konservenin açılmasını duyduğu anda yanınıza gelecektir. En kaliteli ve en ucuz yavru kedi konservesi çeşitlerine sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.