Reflex Kedi Maması

(41)

Seçtikleriniz: Reflex Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Reflex Kedi Maması

İnsan hayatının en güzel anılarının ortağı olan patili dostlarımızın bizlerle geçirdikleri her anın değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle de onlara her zaman en iyi ürünleri sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Evcil dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürebilmesi için ihtiyaçları olan besinleri doğru oranlarda olacak şekillerde beslenmeleri gerekiyor. Doğumdan itibaren anne sütü ile başlayan beslenme sürecinin olabildiğince kaliteli ve sağlıklı içeriklerle devam ettirilmesi, uzun vadede onların sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Reflex kedi maması çeşitleri her yaşam evresine ve özel sağlık gereksinimine uygun olarak özelleştirilen içerikleri ile patili dostlarımızın en güzel şekilde beslenmesine olanak sağlıyor.

Yavruluk dönemi boyunca kedilerin hem anne sütü alması hem de ihtiyaçları olan enerjiyi sağlayacak mamalar tüketmesi gelişimleri açısından önemlidir. Bunlara ek olarak vücuttaki tüm sistemleri ideal şekilde gelişmesi ve sağlıklı olması için gerekli vitamin, mineral ve aminoasitlerin de mama içeriklerinde yer aldığından emin olunmalıdır. Reflex kedi mamaları arasından patili dostlarımızın gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak mamaları rahatlıkla seçmek mümkün. Petlebi.com üzerinden sipariş vereceğiniz tüm ürünlerin orijinalliğinden ve tazeliğinden emin olarak işlemlerinizi tamamlayabilir ve patili dostunuz için en iyi mamayı kolayca satın alabilirsiniz.

Reflex Hakkında

2008 yılında kurulan ve Türkiye'nin en büyük mama üreticileri arasında yer alan Lider Pet Food bünyesinde faaliyete geçen marka, uzun yıllardır pek çok kedinin vazgeçilmez mama markası olmayı başardı. Markanın her ihtiyaca cevap sunan kaliteli mamaları ile patili dostlarımızı sağlıklı bir şekilde beslemenin rahatlığını yaşamak mümkün.

Hayvansal protein kaynağının %92 oranında olduğu Reflex mamalar, bu özellikleri ile evcil dostlarımızın evrimsel süreçteki beslenme gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak içeriğe sahip. Etçil beslenmesi gereken kedilere %92 hayvansal protein içeriği ile birlikte omega 3 , omega 6, psyllium, probiyotik ve doğal lif içeren mama formülleri sunan marka bu sayede kedilerin ideal beslenme planına en uygun şekilde beslenmesini sağlıyor.

Reflex Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kedilerin aktivite düzeylerinde neredeyse yarı yarıya azalma gözlemlenir. Buna ek olarak iştah artışı da genellikle operasyon sonrasında ortaya çıkan durumlardan birisidir. Bu nedenle kısırlaştırma ameliyatı sonrasında mama değişimi mutlaka gereklidir. Reflex kısırlaştırılmış kedi maması içeriğinde bulunan L-Carnitine sayesinde yağ yakımı hızlanır ve kedinin kontrolsüz bir şekilde kilo almaması için önlem alınmış olur. Bununla birlikte mama içeriğindeki doğal lifler hormon değişimine bağlı olarak sindirim ve bağışıklık sisteminde bir sorun yaşanmaması için etkilidir.

Reflex Yetişkin Kedi Maması

Yetişkin bir kedinin ortalama enerji ihtiyacının ön planda tutularak hazırlandığı mama formülleri sayesinde bağışıklık ve sindirim sistemi güçlü besinleri evcil dostlarımıza sunmak mümkün. Yüksek protein ve yağ içeriği sayesinde yetişkin kedilerin aktivitelerinin meydana getirdiği kalori ihtiyacını en kaliteli şekilde sağlayan mamaların içeriğinde süper probiyotik olarak da bilinen ksilo oligosakkaritler sayesinde yağlanma gibi sorunlara karşı önlem sunan mama çeşitleri ile sağlıklı beslenme mümkün. Reflex Plus Hairball & Indoor mama özellikle uzun tüylü olan ve evden çıkmayan kedilerin yuttukları tüyleri doğal yıllarla çıkarmaları için ihtiyaç duydukları katkıları olması için özel olarak hazırlanmıştır. Reflex Urinary ise üriner sistem sorunlarını önlemek için ideal mineral dengesine sahip içeriği ile özel gereksinimlere cevap vermektedir.

Reflex Kedi Yavru Kedi Maması

Yavru bir kedi doğumundan sonraki ilk 4 hafta içerisinde boyutlarını 3'e katlayabilir. Doğumdan itibaren bir kedinin hızla büyümesi aslında ihtiyaç duyduğu yüksek kalori ihtiyacının net bir göstergesidir. Sağlıklı gelişim ile birlikte uzun vadede ortaya çıkabilecek pek çok sağlık sorununun da önüne geçilmiş olur. Bu nedenle yavrular için hazırlanan mamaların çok besleyici olmasında fayda vardır. Emziren ve hamile kedi maması olarak da tercih edilebilecek Reflex yavru kedi maması ile onların beslenme ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak mümkün. Yavrularını büyütürken her zaman olduğundan çok daha fazla kaloriye ihtiyaç duyan annelerin de rahatlıkla tüketebileceği bu mamanın tane yapısı kolay tüketime de uygun olduğu için de beslenmenin kolay bir şekilde gerçekleşmesine yardımcıdır. Dişleri daha çok ufak olan yavrular ve bebeklerine bakmaktan halsiz düşen annelerin rahatça beslenmesi için kolay parçalanan yavru mama taneleri onların eksiksiz beslenmesine yardımcı olacak.

Hangi Reflex Kedi Maması Tercih Edilmeli?

Mama seçiminde öncelik her zaman sevimli dostlarımızın genel sağlık durumları, yaşları ve taşıdıkları hastalık riskleri olmalıdır. Kısırlaştırma operasyonu geçiren bir kedinin yetişkinler için hazırlanan bir formül ile beslenmemesi gerekir ya da tam tersinin de doğru olmadığı bilinmelidir. Mutlaka mama seçerken içeriğin dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekir. Sevimli, dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak Reflex mamayı tercih edebilirsiniz. Ancak kedilerin seçici bir damak zevki olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle markalar farklı lezzetler sunarlar. Reflex markasının somonlu, hamsili, tavuklu ve kuzulu olmak üzere çeşitleri vardır. Bu çeşitler arasından mutlaka bir tanesi patili dostunuzun favorisi olacaktır. Bu nedenle ilk mama seçiminde ya da mama değişiminde mutlaka küçük gramajlı ambalajları tercih etmek en doğrusudur. Sonrasında ise damak zevkinin yaptığı seçime göre doğru mama bulunmuş olur.

Reflex Kedi Kedi Maması Fiyatları

Reflex kedi maması fiyatları içerik ve ambalaj gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Petlebi.com olarak sitemizden satışını yaptığımız her markanın orijinalliğinin garantisini veriyoruz. Depomuzun gıda saklama şartlarına uygun olması ve yaptığımız stok sirkülasyonu sayesinde de her zaman en taze mamaların sevimli dostlarımıza ulaşmasını sağlıyoruz. Satın almak istediğiniz mama çeşidinin ürün sayfasında bulunan son kullanma tarihlerine bakabilir, ürün açıklamalarını ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Ülkemizde en çok tercih edilen mama markalarından biri olan Reflex dostlarına kavuşan tüm havyanseverlerin de beğenisini kazanmayı başarıyor. Yavruluk, yetişkinlik ve kısırlık dönemindeki tüylü dostlarımızın yaşam döngüleri doğrultusunda kaliteli içeriklerle beslenmesi adına özel formülasyonların kullanıldığı Reflex kedi maması çeşitleri sayesinde kilo kontrolü sağlanabiliyor, kalp hastalıklarına yakalanma riskleri düşürülebiliyor, göz sağlıkları iyileşebiliyor, bağışıklık sistemi güçlenerek hastalıklara karşı dirençleri arttırılabiliyor. Onların yaşam kalitelerinin arttırılması adına temel gıda bileşenlerine ek olarak çeşitli vitamin ve mineralleri de içeren Reflex kedi mamaları arasından seçim yaparken veterinerlere de danışabilir, sitemiz üzerinden filtreleme yapıp tercihinizin içerikleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Kampanya dönemlerimizi takip ederek en avantajlı fiyatlarla küçük dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.