Reflex Kısırlaştırılmış Kedi Maması

(7)

Seçtikleriniz: Reflex Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Reflex Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Ailemizin en sevimli ve eğlenceli üyeleri olan patili dostlarımızın konforlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi hepimiz için büyük bir öneme sahiptir. Onların ömrünün uzaması ve sağlıklı yaşamaları için elimizden geleni yapmaya da her zaman hazırız. Sevimli dostlarımızın doğru beslenmesi de bizlerle birlikte geçirecekleri zamanın uzamasına yardımcı olur. Bu nedenle de onlara her zaman en kaliteli ve güzel mamaları temin etmek isteriz. Ancak sadece kaliteli mama almak onların sağlığı için tek başına yeterli değildir. Kalitenin yanında gereksinimlerine cevap verecek mama formüllerinin tercih edilmesi de büyük öneme sahiptir. Reflex kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri patili dostlarımızın geçirdikleri operasyon sonrasında ihtiyaç duydukları besinleri en iyi şekilde almalarına yardımcı olan formülleri ile beğeni kazanıyor.

Reflex Hakkında

Türkiye'nin en büyük mama üreticisi olan Lider Pet Food markası olarak 2009 yılından beri piyasada büyük beğeni kazanan Reflex mama çeşitleri, evcil hayvan beslenmesinde tüm gereksinimleri karşılayan formülleri ile dikkat çekmektedir. Mamaların üretim tesisleri tüm standartları fazlası ile karşılarken üretimde kullanılan malzemeler patili dostlarımızın güvenle tüketebileceği ürünler arasından seçilmektedir.

Yüksek sindirilebilirlik oranına sahip olan mama içerikleri bu sayede sindirim sorunlarının minimize edilmesine ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Reflex mama içeriklerinde hayvansal protein kaynağı %90 ve üzerindedir. Bu oran etçil beslenmek zorunda olan kediler için oldukça besleyicidir. Reflex kedi maması çeşitleri içerisinde bulunan Omega 3, Omega 6, doğal ve probiyotik lifler kedilerin beslenmesinde oldukça değerli etkileri bulunan doğal katkılardır. Kısırlaştırılmış kedi maması içeriğinde keten tohumu kaynaklı olarak yer alan Omega 3 ve Omega 6 bu sayede kilo kontrolü sağlanırken kedilerin beslenme ile alabildikleri yağ asitleridir.

Reflex Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri

Reflex kısırlaştırılmış kedi maması içeriği hem kısırlaştırma operasyonu geçiren hem de kilo problemi olan kediler için rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Mamaların içeriğinde bulunan ksilo-oligosakkaritler süper gıda olarak adlandırılır. Bu madde doğal bir prebiyotiktir ve sindirim sisteminin oldukça sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Gaz, ishal ya da hazımsızlık gibi sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olan prebiyotikler bağırsak florasının sağlıklı bir şekilde gelişmesinde olumlu etkilere sahiptir. Sağlıklı sindirim sistemi ile birlikte güçlenen bağışıklık sayesinde kediler daha sağlıklı ve keyifli oluyor.

Balık, hamsi ve tavuk gibi düşük yağ oranına sahip proteinlerin tercih edildiği Reflex kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri, bu ameliyat sonrasında kedinin değişen beslenme alışkanlıklarının kontrol altında tutulmasına yardımcı oluyor. Ameliyat kedilerin hormonal dengesini değiştireceğinden bu duruma fiziksel ve ruhsal alışmak zaman almaktadır. Aynı zamanda meydana gelen değişime bağlı olarak kedilerde ciddi oranda iştah artışı gözlemlenir. İştah artarken kedinin hareketlilik düzeyinin azalması da kilo alma ihtimalinin yükselmesine neden olur.

6 yaşından sonra kediler için fazla kilo karaciğer yağlanması, obezite, diyabet gibi pek çok farklı sağlık sorununa neden olabileceği için kısırlaştırma sonrasında mutlaka mama değişimi yapılması gerekir. Mama değişimi operasyonu takip eden ay içerisinde veteriner hekim onayı ile yapılabilir. Mevcut mamayı bir anda kesmek ve radikal bir değişim yapmak zaten fiziksel ve ruhsal olarak değişim geçirmekte olan patili dostlarımız için zor olabilir. Bu nedenle iki mama arasında kontrollü geçiş sağlanması önerilir.

Reflex Kısırlaştırılmış Kedi Maması Fiyatları

Reflex kısırlaştırılmış kedi maması çeşitlerinde fiyatlandırma pek çok farklı unsura göre değişebilmektedir. Mamanın ambalajı bu noktada büyük etkiye sahiptir. Yerli üretim bir marka olması sebebi ile aynı segmentte bulunan ithal ürünlere göre daha ekonomik çözümler sunan Reflex, Türkiye'nin en çok tercih edilen mama markaları arasında yer almaktadır.

Petlebi.com olarak sitemizde satışını yaptığımız tüm mamaların yetkili satıcısı olarak %100 orijinallik garantisi veriyor ve mamaların sizlere her zaman ideal şartlar altında ulaşmasını sağlıyoruz. Gıda saklama şartlarını başarılı bir şekilde sağlayan depomuzdan çıkan ürünlerin her zaman taze bir şekilde size ulaşması için çalışıyoruz.

Sitemizden satın almak istediğiniz mamaların içeriklerini ve besin değerlerini ürün sayfalarında detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca mamaların son kullanma tarihlerini de aynı sayfada görmek mümkündür. Son kullanma tarihine göre tercih edeceğiniz ambalaj boyutuna da rahatlıkla karar verebilirsiniz.