Reflex Yavru Kedi Maması

(10)

Doğal antioksidanlarla desteklendiği için yavruların bağışıklık sisteminin yaşamlarının ilk döneminden itibaren güçlü olmasını sağlayan, bağırsak florasını geliştirerek sindirim sistemini sağlığını iyileştiren Reflex yavru kedi maması çeşitleri aynı zamanda protein miktarı ile de beklentiyi karşılıyor. Enerji kaybına neden olan fermantasyonları da azalttığı bilinen Reflex yavru kedi maması içeriği D vitamini, selenyum, A vitamini, E vitamini, C vitamini ve fosfor gibi önemli bileşenlerle zenginleştiriliyor. Yavruların lezzet eşiklerini de arttıran ürünler farklı ambalaj ağırlıklarında sunulduğu için Reflex yavru kedi maması fiyatları da değişiklik gösterebiliyor. Sitemiz üzerinden kediniz için almak istediğiniz ürünleri filtreleyerek hem ürün içerikleri hem de son kullanma tarihlerini hakkında bilgi alabilir, onun için en doğru seçimi Petlebi güvencesiyle yapabilirsiniz.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Reflex Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Reflex Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin doğru şekilde beslenmesi tüm hayatlarını etkileyeceği için büyük bir öneme sahiptir. Yüksek kaliteli içeriğe sahip mamalar ile beslenen yavrular gelişimlerini ideal şekilde tamamlıyor ve bu sayede yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerinde de gelişimsel eksikliklere bağlı sağlık sorunları yaşamamış oluyorlar. Doğduğu andan itibaren ilk 4 haftalık süreçte yavru kediler fiziksel olarak yaklaşık 4-5 kat büyümüş oluyor. Bu büyümenin sağlanabilmesi için ciddi oranda kaloriye ihtiyaç duyuluyor. Yavruların sağlıklı beslenmesinde anne sütü büyük öneme sahip olsa da her zaman yavruların yeterince anne sütü alması mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle de 4 - 6 haftada itibaren beslenmeyi desteklemek amacı ile yavruk kullanımına başlanılması öneriliyor.

Reflex yavru kedi maması çeşitleri içeriğinde bulunan kaliteli protein kaynakları ve yüksek yağ oranları ile patili dostlarımızın en uygun şekilde beslenmesine olanak sağlıyor. Mama içeriğinde bulunan doğal katkılar da 12 aya kadar yavru bir kedinin beslenme gereksinimlerini eksiksiz karşılayacak şekilde mama formüllerinde yer alıyor.

Reflex Hakkında

Türkiye'nin en büyük evcil hayvan mama üreticileri arasında yer alan Lider Pet Food markası Reflex, kedilerin beslenme gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak mama formülleri sunuyor. Kedilerin etçil beslenme gereksinimlerinin doğru şekilde karşılanması için gereken protein miktarına sahip mamalar sağlıklı beslenmenin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Reflex markasının sunmuş olduğu kaliteli ve dengeli içerikler sayesinde kedilerin beslenme ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanıyor. Gıda üretim standartlarını karşılayan ve ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerde üretilen Reflex mamalar, evcil hayvanların beslenmesi için gönül rahatlığı ile tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Reflex Yavru Kedi Maması Çeşitleri

Reflex markasının yavru kedi maması çeşitleri ufak dostlarımızın beslenme gereksinimler için özel olarak hazırlanıyor. Reflex mama serisinde yer alan mamaların içeriğindeki proteinin kaynağının %92'si hayvansal içeriklerden sağlanırken bu formüle ayrıca süper gıda olarak da bilinen kilo-oligossakkaritler sağlıklı bir sindirim için bağırsaklar sağlıklı bir flora oluşmasına yardımcı olur. Sindirim sisteminin rahat çalışması ile birlikte gaz, şişkinlik gibi sorunlar meydana gelmez. Bu lifler aynı zamanda bağışıklık sisteminin desteklenmesi açısından önemlidir. Reflex ve Reflex Plus serileri içeriğinde bulunan keten tohumu mama içeriğinde oldukça sağlıklı bir yağ kaynağıdır. Kedilerin sağlıklı gelişimi için çok değerli olan Omega 3 ve Pmega 6 yağları bu tohumdan gelmektedir. Vitamin ve mineral açısından zenginleştirilmiş özel içeriklere sahip olan yavru kedi mamaları aynı zamanda kediler için değerli bir aminoasit olan taurin katkısı ile sunulmaktadır.

Reflex Yavru Kedi Maması Hangi Kediler İçin Uygun?

Reflex yavru kedi mamaları 12 aya kadar tüm yavru kedilerin beslenmesi için tercih edilebilir. Yetişkinliğin başladığı kabul edilen 1 yaş itibarıyla yetişkin kedi maması kullanımı önerilmektedir. Erken dönemde yapılan kısırlaştırma operasyonu sonrasında yavru kedi maması kullanımı önerilmez. Yüksek kalorili bu mamalar kısırlaştırma operasyonu geçiren bir kedinin çok hızlı bir şekilde kilo almasını sağlar. 6 aydan sonra kısırlaştırma operasyonu geçiren kediler için veteriner hekim önerisi ile kısırlaştırılmış mamalar tavsiye edilmektedir.

Yavru kedi mamalarının yüksek kalori içeriği aynı zamanda hamile ve emziren kedilerin beslenme gereksinimlerini de karşılar. Hamile kedi maması ya da emziren kedi maması olarak çok seçenek sunulmadığı için evcil hayvan sahipleri için Reflex markasının yavru kediler için özelleştirdiği formül, anne kedilerin beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderecek kaliteli bir seçenektir. Hamilelik ve sonrasındaki dönemde kedi, yavrularını da beslemek zorunda olduğu için yüksek kalorili beslenmeye ihtiyaç duyacağından bu özel dönemlerde günlük tüketilmesi gereken mama miktarı veteriner hekime danışılmalıdır.

Reflex Yavru Kedi Maması Fiyatları

Mama fiyatlarında pek çok farklı değişken vardır. Mamaların üretim standartları, içerikleri, ambalajların gramajları, mevcut kampanyalar ve orijinallik fiyatlandırmada etkilidir. Reflex yavru kedi maması fiyatları Petlebi.com'da her zaman en avantajlı şekilde sunulur. 1000 metrekarelik alana kurulmuş olan ve gıda saklama koşullarını yerine getiren depomuzda bulunan her ürünün %100 orijinal olduğunun garantisini verdiğimiz için her zaman güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Yavru kediniz için mama çeşitleri arasından seçim yaparken ürünlerin detay sayfalarında besin değerlerini, içeriklerini ve beslenme önerilerini görebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına göz atarak son kararınızı gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.