Kafes Altlığı

(1)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Kuş Kafesi Altlığı

Evlerde sıklıkla beslenen kuşların sağlıklı ve bir o kadar da mutlu bir hayat sürmeleri adına bakım süreçlerinin aksatılmaması gerekir. Onların büyüklüğüne ve kaç tane olduklarıyla uygun olacak şekilde kafes seçimi yapılması, temel ihtiyaçlarının giderilebilmesi için suluk ve yemliklerin kafese yerleştirilmesi, zaman geçirip egzersiz yapabilecekleri oyuncakların kafeste konumlandırılması bu açıdan oldukça önemlidir. Tüm bunların haricinde kafes temizliğinin de kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir. Genellikle sürgülü yapıda olan kuş kafesi altlığı çeşitleri hem doğru malzemeler ile doldurulmalı hem de her gün temizlenerek dostlarımızın hijyenik bir koşulda yaşaması sağlanmalıdır.

Kuş Kafesi Altlığı Çeşitleri

Kuş kafesi altlıkları oldukça farklı çeşitlerde üretilebilmektedir. Kimileri kafese sürgülü bir mekanizmayla bağlanır ve doğrudan çıkarılması gerekir; kimileri ise kafesin tabanına serilebilir. Bu noktada seçim sırasında kafeslerin yapısının değerlendirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Sürgülü taban tepsileri seçimi yapıldığında bu ürünler çıkarılırken kuşların kaçmaları için yeterli boşluk oluşmadığından emin olmalısınız.

Kuş Kafesi Altlığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Az önce de belirttiğimiz gibi kafes altlıkları farklı formlarda üretilebilen kafes içi aksesuarlar arasında yer alır. Bu nedenle seçim sırasında dikkatli olunmalıdır. Kafes altlıklarının şekli ve boyutu kafesin tabanının şekline ve boyutuna uygun olmalıdır. Ek olarak kuşların sağlığına zarar vermeyecek materyallerden üretilip üretilemediğine de dikkat edilmelidir. Bu şekilde hem kafes tabanları kolaylıkla temizlenebilir hem de kanatlı dostlarımızın sağlığına zarar verilmez.

Kuş Kafesi Altlığı Fiyatları

Kuş kafesi altlığı fiyatları ürünlerin konseptine, markaya ve ürün adetlerine göre değişebilmektedir. Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlardan yararlanarak kuşunuzun kafesini doğal bir yaşam alanına dönüştürebilir, temizlik sürecinde kendi konforunuzu da arttırabilirsiniz. Yüzlerce farklı ürün arasından seçim yaparak dostunuzun mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesine katkıda bulunabilirsiniz.