petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Elbisesi

Kullanım amacına göre çeşit çeşit köpek elbisesi bulunmaktadır. Köpeğinizin görünümü ya da hava koşullarından korunması için elbise edinmeniz önemlidir. Köpeğinize uygun ve şık elbise çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Köpek Elbise Çeşitleri

Evimizin tüylü üyelerinin konforu için kıyafet alternatifleri geniş bir skalada bulunabiliyor. Özellikle kışlık köpek kıyafetleri, onların soğuktan korunması için tasarlanırken, kısa tüylü dostlarımızın kış aylarında ev içinde dahi ihtiyacı olabiliyor.

Köpek tişörtleri, köpeğinizin kendini huysuz, mutsuz hissettiği anlarda onlar için sarıp sarmalayan, güven veren bir hissiyat da oluşturduğu için özellikle onun pek de favorisi olmayan mekanlara götürürken (örneğin aşı olmak vb.) giydirmenizi tavsiye edebiliriz.

Büyük ırk köpek kıyafetleri bulunması kolay olmasa da Petlebi’de geniş bir seçkiyle yer alıyor. Köpek yağmurlukları, kış aylarında köpeğinizle egzersiz ve yürüyüşlerinizin aksamaması için de önem taşıyor.

Köpeğinizin ırkı, yaşı ve anatomisine göre tasarlanan adidog köpek kıyafetleri, onun genel hareketliliğine uygundur ve köpeğinizi huzursuz etmez. 

Köpek kıyafetleri kapıda ödeme seçeneğiyle Petlebi’de aynı gün kargo fırsatıyla yer alıyor.