Köpek Elbise ve Galoşları

(120)

Yağmurlu ve soğuk geçen kış aylarında sadık dostunuzun dışarı çıkma ihtiyacı devam eder. Enerjilerini atmaları ve tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri için onlarla yaptığınız yürüyüşler neticesinde sudan rahatsızlık duyabilirler veya üşüyüp hasta olabilirler. Bu nedenle köpek elbiseleri onların hasta olmamaları adına büyük bir öneme sahiptir. Köpek elbiseleri can dostlarımızın yalnızca fiziksel sağlığına değil psikolojik sağlıklarına da iyi gelmektedir. Onları sarmalayan köpek elbiseleri güven hissini yaşamalarını da sağlar. Sitemizde küçük, orta ve büyük ırklara özel birçok çeşit bulunmaktadır. Palto, yağmurluk, yürüyüş botu, çorap, patik, kazak, anksiyete giderici ve koruyucu elbise gibi geniş seçenekler arasından onun için en uygununu seçebilirsiniz. Kampanya dönemlerimizi takip ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Elbise ve Galoşları markası:

Köpek Elbisesi

Sevimli ve sadık dostları için çeşitli kıyafetler seçen ve onları giydiren kişilere zaman zaman ön yargılı davranılsa da köpek elbiseleri sunduğu çeşitli faydalarda evcil hayvanlar için büyük bir konfor sağlıyor. Farklı ırklara mensup dostlarımızın tüy yapılarındaki farklılık onları çeşitli iklim koşullarına karşı savunmasız bırakabiliyor. Açık hava yürüyüşleri sırasında soğuk havalarda üşümeleri ve hasta olmaları mümkün olduğu için köpek kıyafetleri en işlevsel pet ürünleri arasında yerini alıyor. Bu ürünler onları sadece soğuk havalara karşı da korumuyor; hem psikolojilerini destekliyor hem de vücutlarının haşerelerden uzak kalmasını sağlıyor. Dostlarımızın ırksal özelliklerine ve anatomilerine uygun tasarlandıklarından rahat bir deneyim de sundukları biliniyor.

Petlebi.com üzerinden siz de dostunuzun ırkı, boyutu ve ihtiyaçları doğrultusunda en işlevsel köpek elbise modelleri arasından seçim yapabilir, sağlığına katkıda bulunurken şık alternatiflerle köpeğinize özel bir tarz yaratabilirsiniz. Kong, Sherlock Pets, Pawise ve Trixie köpek kıyafetleri modellerini inceleyebilir, yapılan yorumları okuyarak en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Köpek Kıyafetleri Çeşitleri

Köpek sağlığı hakkında artan farkındalık ve ırkların değişen ihtiyaçlarına çözüm üretme çabaları sonucunda köpek elbiseleri çeşitleri giderek artıyor. Şişme yakalıklardan yağmurluklara, su geçirmez çoraplardan yürüyüş botlarına, çizmelerden eşofmanlara, haşere kovucu kıyafetlerden soğutucu yeleklere kadar birçok alternatife erişilmesi mümkün oluyor. Dostlarımız için tasarlanan hemen hemen tüm kıyafetlerin belirli kullanım amaçlarının da olduğunun unutulmaması gerekiyor. Örneğin gece yürüyüşleri sırasında istenmedik kazaların önlenmesi adına üretilen reflektörlü kıyafetler, fark edilmelerini sağlıyor. Dışarı çıktığında korkan ve agresifleşen dostlarımız için anksiyete giderici kıyafetler konfor arttırıyor. Yavruluk ya da yaşlılık döneminde olan veya tüy yapısı nedeniyle soğuk havalara direnci az olanlar için palto ve kazak modelleri sağlığın korunması adına büyük bir fayda sağlıyor. Ormanlık arazilerde gezinti yapacak olan dostlarımız için önerilen haşere kovucu kıyafetler onların güvenle dolaşabilmesini mümkün kılıyor. Patisinde yara olan, taşlı veya kumlu yüzeylerde yürümek zorunda olan köpekler içinse yürüyüş botları büyük bir rahatlık sağlıyor. Görüldüğü gibi tüm elbise ve kıyafet modelleri ev arkadaşlarımızın hayat standartlarının yükseltilmesi adına büyük bir avantaj sunuyor.

Köpek Elbiseleri Faydaları

"Onların gerçekten kıyafetlere ihtiyaçları var mı, kendi kürkleri onları korumaz mı?" gibi soru işaretleri olsa ve dostlarına kıyafet giydiren kişiler çeşitli nedenlerle eleştirilse de işin aslı pek öyle olmuyor. Köpek kıyafetleri soğuk havalara direnci az olan; genel sağlık durumu, yaşı ya da ırksal özellikleri nedeniyle soğuk havalarda hasta olabilen dostlarımızın ısınmasını sağlıyor. Kazak, palto ve yağmurluklar sayesinde vücut ısıları korunabiliyor. Aksi halde dışarıda onları titrerken görmek işten bile olmuyor.

Köpek elbiseleri dostlarımızın karanlık vakitlerde fark edilmesi adına da destek sunuyor. Özellikle reflektörlü kıyafetler istenmeyen kazaların önlenmesi adına büyük bir katkı sağlıyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde bu ürünlerin güvenlik için de önemli olduğu sonucuna varılabiliyor.

Temizlik bizler kadar onların da hakkı. Kumlu, çamurlu ya da temizliği sorgulanan alanlarda yürüyen dostlarımız bastıkları yerlerde çeşitli mikropları alabiliyor. Evlere de bu mikropları taşıyabildikleri için su geçirmez çoraplar, yürüyüş botları ve çizmeler onlar kadar bizlerin de sağlığına fayda sunuyor. Patisi yaralı olanlar için de konforlu bir yürüyüş fırsatı sunan ürünler başlangıçta yadırganıyor ancak kısa zaman içerisinde dostlarımız da yaşadıkları deneyimden mutlu oluyor.

Bu ürünlerin belki de en önemli faydalarından biri de dostlarımızın endişelerini azaltması ve kendilerini güvende hissetmesini sağlamasıdır. Kıyafetlerinin üzerinde aile bireylerinin kokusunu duymak ve vücutlarının sarmalanması her yaştan köpeğin kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır. Son olarak köpek elbiseleri alerjisi olan kişilerin de daha az tüye ve ölü deriye maruz kalması açısından da önemlidir. Tabii bir de modayı yakından takip eden ve tüm sevimlilikleri ile karşımıza geçen dostlarımızın dayanılmaz tatlılığını da unutmamak gerekir.

Köpek Kıyafetleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Onun için kıyafet seçimi yaparken ebatlarını, yaşını, ihtiyaçlarını, genel sağlık durumunu, yaşadığı ortamın gerekliliklerini, yürüyüşe çıktığı alanın özelliklerini, tüy yapısını ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Konforlu bir yaşam sürmesi adına kıyafet giymesini istiyorsanız mümkünse yavruluk döneminden itibaren alışmasını sağlamalısınız.

Köpek Elbisesi Fiyatları

Köpek kıyafet fiyatları markaların ücretlendirme politikası, ürün çeşidi, malzeme kalitesi gibi birçok değişken doğrultusunda farklılaşabiliyor. Petlebi.com üzerinden %100 orijinal ürün garantisinden ve en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak siz de dostunuzun ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.