petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Leke ve Koku Gidericiler

Köpeğinizin herhangi bir sepetle leke yaptığı birçok yer olabilir. Leke giderici özel ürünler sayesinde kolaylıkla temizliğini sağlayabilirsiniz. Koku da hassas olunması gereken bir durumdur. Koku gidericiler kötü kokuları hapseder ve ortam kokusunu sabit tutar.

Devamını Göster »

Köpekler İçin Leke ve Koku Giderici Ürünler

Köpeğinizin, ağırlaşmadıkça sizin duymadığınız ancak misafirlerinizin fark edebildiği bir kokusu vardır. Bu tür durumlarda köpek kokusu için pudra kullanmayı düşünebilirsiniz. Ancak, tüylü dostunuzun kronik bir koku sorunu varsa, bu durumda mama seçimini gözden geçirmeyi düşünebilirsiniz.

Yavrunuz tuvalet eğitimi aşamasındaysa ya da hastalık vb. sorunlarla uğraşıyorsa çeşitli kazalar olması kaçınılmazdır. Kıyafetler, koltuk, halı ya da sert zeminlerde köpek çiş lekesi için için leke gidericilerden faydalanabilirsiniz. 

Köpek kaka lekesi için özel geliştirilen hem sert zeminler hem tekstil dokularda hijyen  sağlayıp koku gideren temizleyici çeşitleri için Petlebi’deki seçkimizi inceleyebilir, aynı gün kargo fırsatıyla sipariş verebilirsiniz.