Leke ve Koku Gidericiler

(20)

Köpeğinizin herhangi bir sepetle leke yaptığı birçok yer olabilir. Leke giderici özel ürünler sayesinde kolaylıkla temizliğini sağlayabilirsiniz. Koku da hassas olunması gereken bir durumdur. Koku gidericiler kötü kokuları hapseder ve ortam kokusunu sabit tutar.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Köpekler İçin Leke ve Koku Gidericiler

Evcil bir hayvanla yaşamak ve onun çıkarsız sevgisini kazanmak birçok kişinin hayalidir. Köpeklerin sadakati, masum bakışları ve aile bireylerine karşı gösterdikleri karşılıksız sevgi benzersiz bir mutluluk verir. Yine de her güzel şey gibi, evlerimizi evcil hayvanlarla paylaşmanın türlü zorlukları olduğu da bilinmektedir. Yavruluk döneminde yapılan sahiplendirmelerde tuvalet eğitimi alınan süre dahilinde evlerde ağır bir koku ve eşyalarda da zeminlerde de lekelerin oluşması muhtemeldir. Yetişkinlik döneminde ırksal özellikler doğrultusunda salya problemi de oluşabilir. Düzenli bakımları yapılmadığında, tükettikleri besinler ve yaşam şekilleri doğrultusunda ağırlaşan koku sorunu ile karşılaşılması mümkündür. Bu gibi bir durumda köpek leke ve koku gidericiler hem onların hem de ailelerinin konforlarını arttıran ürünler arasında ön plana çıkmaktadır.

Sadık dostunuz evinize ilk geldiği anda, daha önce başka bir köpekle hayatınızı paylaşmadıysanız kendisine has bir kokusu olduğunu fark etmeniz olasıdır. Zaman içerisinde alışkın olmadığınız bu kokuya aşinalık kazanabilir ve hayatınıza kaldığınız yerden büyük bir konforla devam edebilirsiniz. Ancak dışarıdan evinizi ziyaret eden kişiler için aynı durum geçerli değildir. Onlar için rahatsız edici bir koku evinizi etkisi altına almış olabilir. Dostlarımızın kokusu ve patileri ya da ağızları ile bıraktıkları lekeler birçoğumuz için çözümsüz olarak düşünülse de köpek leke ve koku giderici ürünler sayesinde evlerimizin hijyeni ve ferahlığı fark edilebilir ölçüde arttırılabilir.

Köpek Leke Gidericiler

Leke giderici ürünler sayesinde tuvaletlerini tutamamaları, patileri ya da salgıladıkları salyalar nedeniyle oluşan lekelerin giderilmesi mümkündür. Kimi zaman kıyafetlerde, kimi zaman evin eşyalarında, kimi zaman zeminlerde ve çoğunlukla da ona özel alınan ürünlerin üzerinde oluşan lekeler evlerde bakımsız ve pis bir görünüm oluşmasına neden olabilir. Leke gidericilerin içerikleri değişebilmekle birlikte, sağlık için risk teşkil etmeyen ürünler arasından seçim yapılması en doğrusu olacaktır. Ürünler çoklu şekilde kullanılabilir. Çiş lekeleri başta olmak üzere sadık patililerin neden olduğu tüm lekeleri halılardan, sert yüzeylerden ya da kumaşlardan temizleyebilen ürün çeşitleri mevcuttur. Bazı ürünler iç mekanlarda bazıları ise dış mekanlarda kullanılabilir. Sprey, pudra ya da likit formunda bulunabilen bu ürünler yalnızca çiş lekeleri için ya da daha geniş yelpazedeki lekelerin giderilmesi için formüle edilmektedir.

Köpek Koku Gidericiler

Düzenli olarak banyo yapmayan, yaşam alanları düzenli temizlenmeyen, sürekli dışarı ile temas edip ister istemez kirlenen dostlarımız zaman içerisinde ağırlaşan bir kokunun kaynağı hale gelebilirler. Irksal özellikleri nedeniyle de ortaya çıkabilen bu ağır koku dışarıda yaşayanlarda görüldüğünde ciddi bir sorun olmazken hayatlarını evde geçirenlerde meydana geldiğinde aile bireyleri için rahatsız edici hale gelebilir. Benzer şikayetleri olan köpekseverler koku giderici ürünler ile konforlarını yükseltebilirler. Köpek koku giderici ürünleri kullanım talimatlarına dikkat edilerek uygulanmalıdır. Bazı ürünler yalnızca eşyalarına sıkılması gerekirken bazıları üzerlerine de sıkılabilir özellikte üretilmektedir.

Leke ve Koku Giderici Çeşitleri

Petlebi.com üzerinde köpek leke ve koku giderici çeşitleri en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Trixie, Bioline, Simple Solution ve Four Paws gibi markaların özel ıslak mendil, ekstra leke temizleyici, sert yüzey leke ve koku giderici ürünlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerin kokularında da farklılık olabileceği gerçeği doğrultusunda evinizde yaratmak istediğiniz ferahlığın kokusunu seçebilirsiniz. Ürünleri satın alırken evinizde olan lekelerin nedenini ve koku kaynaklarını düşünmelisiniz. Kokunun nedeni halılar mı yoksa dostunuzun yatağı ve örtüleri mi belirlemeli, lekelerin çişten mi salyadan mı kaynaklı olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Alışveriş kriterlerinizi belirledikten sonra yaşadığınız soruna özgü formüle edilen ürünler arasından kolaylıkla seçim yapabilir, fiyat ve marka bazlı filtreleme gerçekleştirebilir, ürün içeriklerini ve kullanımları sırasında dikkat edilmesi gerekenleri öğrenebilirsiniz. Ürünlerin fonksiyonları ile ilgili soru işaretleriniz varsa kullanıcıların gerçek deneyimlerinden yola çıkarak yaptıkları yorumları okuyabilirsiniz.

Leke ve Koku Giderici Fiyatları

Köpek leke ve koku giderici fiyatları üretici markaya, ürünün özelliklerine ve ambalaj ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. Evcil hayvanların bakım süreçleri dahilinde oldukça gerekli olan ürünleri satın alarak hem kendi konforunuzu arttırabilir hem de misafirleriniz için rahatsızlık yaratabilecek unsurları ortadan kaldırabilirsiniz. Petlebi.com geniş ürün yelpazesi ile seçimlerinizi kolaylaştırır, aynı gün kargo fırsatları ile ihtiyaçlarınızı bir an önce karşılamanızı sağlar. %100 orijinal ürün garantimizden yararlanmak için dilerseniz online dilerseniz kapıda ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.