Felicia Köpek Maması

(17)

Seçtikleriniz: Felicia Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Felicia Köpek Maması

Sadakatleri ile bizleri şaşırtan, sevgi dolu halleriyle kalbimizi ısıtan tüylü arkadaşlarımız için tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazır oluruz. Bakımları ile ilgili gereksinimlerini de ailemizin bir parçası haline geldikten sonra nasıl besleneceklerini de titizlikle düşünürüz. Onların dengeli ve gelişim dönemlerine uygun olacak şekilde formüle edilen kuru mama seçimleri sırasında da birçok soru işaretinin yanıtlarını ararız.

Köpekler dünyaya gelir gelmez annelerinden süt emerek beslenirler. Bu süreçte anne sütü onların hayata en sağlıklı şekilde hazırlanmaları adına gerekli tüm besinleri sağlamaları için yeterlidir. Ancak yavrular hareket etmeye başladıklarında ve sütten kesildiklerinde onların kuru mamalar ile beslenmeye başlaması gerekir. Kaliteli köpek mamaları içerdikleri protein, mineral, vitamin ve lif kaynakları ile tam ve dengeli bir beslenme fırsatı sunar. Hayatları boyunca güvenle yiyebilecekleri kuru mamalar sayesinde, özel bir gereksinimleri olmadığı takdirde, dostlarımızın beslenme ihtiyaçları karşılanabilir. Ülkemizde sıklıkla tercih edilen Felicia köpek maması çeşitleri sadık dostlarımıza sağlıklı ve dengeli içeriklerin sunulması şartını başarıyla karşılar.

Petlebi.com üzerinden siz de Felicia köpek maması çeşitlerine ulaşabilir, avantajlı fiyatlarımızdan yararlanarak onun için en doğru seçimi yapabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimizin sunduğu güvenle, birlikte sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Felicia Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kuyruklu arkadaşlarımızın besin ihtiyaçlarını gözeten ve bu ihtiyaçların karşılanması için sağlıklı malzemeleri içeriklerinde kullanan Felicia, uygun fiyatı ile en çok tercih edilen markalardan biridir. Felicia köpek maması çeşitleri yüksek kalitede protein içermekte, yüksek oranda sindirilebilen malzemeler barındırmakta ve minerallerle, vitaminlerle ve sağlıklı yağlarla formülleri dengelenmektedir. Sindirim sistemi sağlığının öneminin farkında olan marka, bağışıklık sisteminin güçlenmesi amacıyla ürünlerinde doğal prebiyotik liflere yer vermektedir. Hypoallergenic özelliğe sahip ürünleri ile hassas cilt yapısındaki evcil hayvanlara da maksimum özenle yaklaşmaktadır.

Felicia Yavru Köpek Maması

Yüksek oranda protein ve %15 oranında yağ barındıran Felicia yavru köpek mamaları; yaşamlarının ilk evresinde olan dostlarımızın bağışıklık sistemlerini güçlendirmekte, sindirim sağlıklarını iyileştirmekte, kemik gelişim süreçlerine katkı sağlarken onları hayata en etkili şekilde hazırlamaktadır. Kuzulu ve düşük tahıllı mama içerikleri ile lezzet gereksinimlerini de karşılayan bu ürünler onların aktivite düzeylerine, gelişimlerinin ilerleme seyrine ve genel sağlık durumlarına göre uygun miktarda sunulmalıdır. Taze mamaların yanında her daim taze su bulundurulduğunda yavruların sağlıkları ile ilgili endişeler azalmaktadır.

Felicia Yetişkin Köpek Maması

Yetişkinlik evresinde dostlarımız artık farklı bir beslenme düzenine ihtiyaç duyarlar. Enerji gereksinimleri azaldığı için eski mamaları ile beslenmeye devam etmek onlarda kilo problemi oluşmasına neden olabilir. Üstelik gereksinimleri de farklılaştığından Felicia yetişkin köpek mamaları arasından seçim yapmak en doğru çözüm olacaktır. Deri ve tüy sağlığını iyileştiren, yüksek oranda sindirilebildiği için bağırsak florasını koruyan, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara yakalanma riskini azaltan ürünler kuzulu, kuzulu ve pirinçli, somonlu çeşitleri ile sunulmaktadır.

Felicia Hpoallergenic Köpek Maması

Bazı köpeklerin tükettikleri mamaların içerisinde bulunan bileşenlere karşı intoleransları ya da alerjileri olabilir. Felicia hypoallergenic köpek mamaları onların sağlığı için problem yaratabilecek ve sağlıklarını riske atabilecek bileşenler barındırmaz. Bu nedenle marka hassas bünyeye sahip olanların da ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Felicia Köpek Maması Seçimi Nasıl Yapılır?

Mama seçimi söz konusu olduğunda mamanın türü kadar satın alındığı platformun da değerlendirilmesi önemlidir. Felicia köpek mamaları farklı ırklara ve yaş gruplarına özel formüle edildiğinden seçim sırasında öncelikle köpeğinizin yaşını ve ırksal niteliklerini değerlendirmelisiniz. Tercih etmeyi planladığınız ürünler hakkında soru işaretiniz olması halinde içeriklerini sitemiz üzerinden görebilir, haklarında gerçek deneyimler sonucu yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Ek olarak mamanın hangi ırklar için daha fazla tercih edildiği bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Petlebi.com üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz tazedir ve gerekli kriterleri karşılayan depomuzda uygun şartlar altında tutulmaktadır. %100 orijinallik garantimiz ve güvenli ödeme seçeneklerimiz alışveriş konforunuzu arttırır ve ailenizden bir parça haline gelen tüylü arkadaşınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler en güvenli şekilde sizlere teslim edilir.

Felicia Köpek Maması Fiyatları

Felicia köpek maması fiyatları ürünlerin içerikleri ve ambalaj ağırlıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Sitemizde yer alan tüm ürün gruplarında olduğu gibi köpek mamaları kategorimiz altında da düzenli indirimler sunuyoruz. Ek kampanyalarla avantajlarınızı arttırıyor, güvenle ödeme seçeneklerimiz ile güvenliğinizi sağlıyoruz. En taze ürünleri sizlerle buluşturuyor, almayı düşündüğünüz ürünün son kullanma tarihi bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Can dostlarınız için tam bir besleyici özelliğe sahip olan Felicia köpek maması somonlu ve kuzulu alternatiflerle sizlere sunuluyor. Yüksek kalitede protein içeren ürünlerinde C vitamini, A vitamini, D3 vitamini, çinko, Omega 3, Omega 6 ve Avrupa Birliği onaylı antioksidanlar gibi önemli destekler bulunan Felicia köpek maması çeşitleri tüm ırklar için sağlıklı gelişimi destekliyor. Dostunuzun yavruluk çağında da yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerinde de aktif ve sağlıklı kalmasını sağlayan ürünler için Petlebi.com’un avantajlarından yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli seçenekler arasından seçim yapmak için Felicia köpek maması yorumlarını okuyabilir, ürün içeriklerini ve son kullanma tarihlerini öğrenebilirsiniz. Üstelik 119 TL ve üzerindeki siparişleriniz için ücretsiz kargo fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.