petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Mama ve Su Kabı

Evinize gelen yavru veya yetişkin tüm kediler için aidiyet hissini en kısa sürede sağlamak istiyorsanız kedi mama ve su kabı ürünlerini hazır bulundurmanızı öneriyoruz. Kuyruklu dostlarımızın psikolojisi ve sağlığı için en temel gereksinimler arasında yer alan bu ürünler farklı malzemelerden üretilmekte ve çeşitli boyutlara sahip olabilmektedir. Dostlarınızın gereksinimlerini düşünerek ve ürün içeriklerini inceleyerek en doğru seçimi yapabilirsiniz. Bu noktada yaptığınız seçim kadar ürünleri nasıl kullandığınız da oldukça önemlidir. Unutmayın kedilerin suyu sık sık tazelenmelidir! Kolay temizlenebilen ve hijyen noktasında güven veren kedi mama ve su kabı çeşitleri hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir, ürünlerimizi filtreleyebilir, dostunuzun sağlığı ve konforunu arttırmak adına avantajlı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Mama ve Su Kabı Çeşitleri

Kedinize, aileye hoş geldin demek, senin ait olduğun yer burası demek için alınan ilk şeyler mama ve su kabıdır. Böylece minik dostunuz, aileden olduğunu bilir ve kendini güvende hisseder.

Kedi Mama Kabı

Kediniz, mama kabına dökülen mamaların sesini en ücra köşeden duyabilir ve bu her zaman onun için heyecan verici bir deneyimdir. Ancak, bir çoğumuz iş vb. nedenlerle sürekli onların yanında olamayabiliyoruz. İşte böyle zamanlarda otomatik kedi mama kabı, o muhteşem sesi onun için yaratır. Mama ölçüsü ve düzeni hiç bozulmadan; ailesi yanında değilken de beslenebilir.

Kedi mama kabı çeşitleri, genellikle kolay temizlenebilmesi, karınca vb. haşeratın uzak olması için seramik, metal ya da silikon malzemeden üretilir. Petlebi’de fiyatları araştırın aynı gün kargo fırsatıyla fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.

Kedi Su Kabı

Kedilerin böbrek sorunlarından korunması için en önemli konu, doğru miktarda temiz su içmeleridir. 

Kedi su kabı çeşitleri, su filtreli, paslanmaz, hareketli ya da yavru kediler için devirmenin zor olduğu formlarda bulunuyor. Otomatik kedi su kapları, kedinizin sürekli filtrelenerek tazelenen ve serin kalan suya ulaşmasını ve böylece su içmeye özenerek daha bol su tüketmesini sağlar. 

Petlebi’de kedi su kabı fiyatlarını araştırın, yorumları ve tavsiyeleri inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.