Kedi Mama ve Su Kabı

Kedi Mama ve Su Kabı Çeşitleri

Kedinize, aileye hoş geldin demek, senin ait olduğun yer burası demek için alınan ilk şeyler mama ve su kabıdır. Böylece minik dostunuz, aileden olduğunu bilir ve kendini güvende hisseder.

Kedi Mama Kabı

Kediniz, mama kabına dökülen mamaların sesini en ücra köşeden duyabilir ve bu her zaman onun için heyecan verici bir deneyimdir. Ancak, bir çoğumuz iş vb. nedenlerle sürekli onların yanında olamayabiliyoruz. İşte böyle zamanlarda otomatik kedi mama kabı, o muhteşem sesi onun için yaratır. Mama ölçüsü ve düzeni hiç bozulmadan; ailesi yanında değilken de beslenebilir.

Kedi mama kabı çeşitleri, genellikle kolay temizlenebilmesi, karınca vb. haşeratın uzak olması için seramik, metal ya da silikon malzemeden üretilir. Petlebi’de fiyatları araştırın aynı gün kargo fırsatıyla fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.

Kedi Su Kabı

Kedilerin böbrek sorunlarından korunması için en önemli konu, doğru miktarda temiz su içmeleridir. 

Kedi su kabı çeşitleri, su filtreli, paslanmaz, hareketli ya da yavru kediler için devirmenin zor olduğu formlarda bulunuyor. Otomatik kedi su kapları, kedinizin sürekli filtrelenerek tazelenen ve serin kalan suya ulaşmasını ve böylece su içmeye özenerek daha bol su tüketmesini sağlar. 

Petlebi’de kedi su kabı fiyatlarını araştırın, yorumları ve tavsiyeleri inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.