Otomatik Kayışlar

(91)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Otomatik Kayışlar markası:

Köpek Otomatik Tasmalar ve Kayışlar

Ayarlanabilir köpek tasması çeşitleri ile dostunuzla yaptığınız gezintilerin keyfini arttırabilirsiniz. Kısa tutulmuş ve hareket yetisini sınırlayan tasmalar yerine otomatik tasma modellerini tercih ederek hem kendinizin hem de onun konforunu garantileyebilirsiniz. Tam anlamıyla olmasa da kontrollü bir özgürlük hissetmelerini sağlayabilir, yürürken çekiştirme sorunu yaşanmasını önleyebilirsiniz. Böylece en kalabalık ortamlarda dahi oluşabilecek risklerin önünde geçebilirsiniz. Petlebi.com'da farklı renklerde, uzunluklarda ve dayanıklılıkta otomatik köpek tasması çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Xcho, Flexi ve Pawise gibi markaların en kaliteli ürünleri aynı gün kargo fırsatları ile sizleri bekliyor!

Köpek Otomatik Tasmaları Faydaları

Otomatik köpek gezdirme tasmaları onunla birlikte yapılan yürüyüşlerin konforunu arttıran ürünlerdir. 3 m, 5 m ve 8 m gibi uzunluğa sahip olabilen bu ürünler tercih edildiği takdirde kilitlenebilme özelliği sayesinde dostlarımızın ne kadar uzaklaşabilecekleri ayarlanabilir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılıktaki ipler ya da şeritler kullanılarak üretilen bu ürünler kalabalık ortamlarda da boş alanlarda da onlarla birlikte keyifli bir gezinti imkanı sunar. Kontrollerini kolaylaştırmasının yanı sıra keyifli bir özgürlüğün tadını çıkarmalarını da sağlar.

Köpek Otomatik Kayış Çeşitleri

Makaralı otomatik köpek tasması çeşitliliği ile dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Birçok farklı rengi bulunur ve ip ya da şerit uzunlukları da değişkenlik gösterebilir. Farklı ağırlığa sahip köpekler için güvenle kullanılabilen ve kapakları değiştirilebilen bu ürünlerden bazıları reflektörlü olduğu için karanlıkta köpeğiniz sizin yanınızda yürümese bile fark edilmesini sağlar.

Otomatik Köpek Gezdirme Tasması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu ürünler kaliteli malzemelerden üretilseler de her birinin farklı ağırlıklarda taşıma kapasitesi olduğunun unutulmaması gerekir. Örneğin bazı ürünler maksimum 12 kilograma kadar olan dostlarımız için önerilirken bazıları dev ırktakiler için de koruma sağlayan niteliklere sahiptir. Bu nedenle seçim aşamasında ürünlerin hangi ağırlıktaki köpekler için uygun olduğunun değerlendirilmesi gereklidir. Tercih aşamasında şerit ve iplerin uzunluklarının da değerlendirilmesi önerilir.

Köpek Otomatik Kayış Fiyatları

Köpekler için otomatik kayış fiyatları markaya, ürün dayanıklılığına ve tasma uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com'da en kaliteli markaların ihtiyaçlarınıza çözüm üreten ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi alabilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak tercihlerinizin doğruluğunu arttırabilirsiniz.