Kum Kokusu Gidericiler

(20)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Kedi Kumu Koku Gidericiler

Kediler evlerde en kolay bakılabilen canlılardan biri olarak kabul edilir. Genel anlamda titizlikleri ile bilinen dostlarımızla ilgili en büyük sorun kumlarının kokabilmesidir. Özellikle birden fazla kedinin ortak kullandığı tuvaletlerde kum kokusu ev sakinleri için de dostlarımız için de büyük bir sorun yaratabilir. Her gün temizlenen kumlar dahi etrafa kötü bir koku yayabileceği için kedi kumu koku gidericilere başvurulması gerekli hale gelebilir.

Kum Kokusu Nasıl Giderilir?

Kum kokusunu gidermek için birden fazla öneri sunabiliriz. Koku sorununu minimize etmek için kumu düzenli olarak temizleyebilir, tuvaletin bulunduğu alanı özenle seçebilir ve kum tercihi yaparken koku hapsedici özellikteki ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak bu tedbirlerin alınması kokunun tamamen ortadan kalkacağı anlamına da gelmeyebilir. Kötü kokulara karşı aşırı hassas olan kişiler için bu noktada devreye kedi kumu parfümleri girer. Kum kokusu gidericiler var olan kokuyu başarılı bir şekilde maskelerken dostlarımızın da kumlarını yadırgamalarını önlerler. Sağlıkları için zararlı bileşenler içermeyen kedi kumu parfümleri tuvaletin bulunduğu alana hoş ve ferah bir his verirken kum kullanım süresini de uzatır.

Kedi Kumu Parfümü Çeşitleri

Kedi kumu parfümleri çeşitli kokularla piyasaya sürülürler. Okyanus ferahlığı, çilekli, yeşil çaylı, bebek pudralı ve bahar esintisi gibi farklı kokulara sahip olabilen bu ürünler dünyaca ünlü markalar tarafından dostlarımızın sağlığına zarar vermeyecek özellikte üretilirler. Petlebi.com'da Trixie, Bioline, Tyrol ve Versele Laga gibi markaların koku gidericilerine erişebilir, hem evinizin atmosferini değiştirebilir hem de dostunuzun daha ferah bir ortama kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kedi Kumu Koku Giderici Nasıl Kullanılır?

Her markanın ürünleri için belirlediği kullanma talimatı farklı olabilir. Bazı ürünler kumların üzerine ince bir tabaka halinde eklenirken bazı ürünler kumlarla karıştırılabilir. Ürünlerin nasıl kullanılacağı ürün bazlı değiştiği için kullanım önerilerinin incelenmesi gerekir.

Siz de dostlarınızın en temel ihtiyaçlarından birini ferah bir ortamda karşılamalarını sağlamak ve evinizde oluşması muhtemel ağır kokuları engellemek için kedi kumu koku giderici çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ürün yorumlarını okuyarak en doğru tercihi gerçekleştirebilir, Petlebi.com güvencesiyle en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.