Göğüs Tasması

(267)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Göğüs Tasması markası:

Köpek Göğüs Tasması

Dostlarımızın evimize ilk geldiği andan itibaren, gelişim dönemlerine özgü ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyarız. Tasmalar da bu en temel ihtiyaçlar arasında özel bir yere sahiptir. Geçmiş dönemde yalnızca boyun tasmaları formunda üretilen bu ürünler özellikle büyük ve kaslı dostlarımızın kontrolü sırasında çeşitli zorluklar çıkardığı için yeni ihtiyaçlar hissedilmeye başlanmıştır. Boyun bölgesinin zedelenme riskinin ortadan kaldırılması ve aynı zamanda onların kontrolünün kolaylaşması adına köpek göğüs tasmaları çeşitleri ortaya çıkmıştır.

Petlebi.com üzerinden dostunuzun ebatlarına uygun olacak şekilde köpek göğüs tasması modellerine ulaşabilirsiniz. Trixie, Pet Style, Eastland ve Karlie gibi markaların göğüs tasması çeşitlerini ekonomik fiyatlarla satın alabilir, farklı özelliklere sahip bu ürünleri detaylı olarak inceleyerek son kararı verebilirsiniz.

Köpek Göğüs Tasması Çeşitleri

Köpeklerin her mevsim dışarıya çıkarılmaları tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması adına büyük bir öneme sahiptir. Ek olarak bu gezintiler onun formda kalması ve günlük egzersiz rutinini tamamlaması adına da elzemdir. Yürüyüşler sırasında hem sizin hem de onun konforlu olması adına büyük bir fırsat sunan köpek yürüyüş tasması ve köpek koşu tasması çeşitleri birçok farklı renk ve modelde üretilmektedir. Yavrular için de yetişkinler için de tercih edilebilecek bu ürünler küçük ırklara da büyük ırklara da uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Onlarda hareket kısıtlılığı yaratmayan ve ergonomik tasarıma sahip olan köpek göğüs tasmaları vücut bölgelerinde herhangi bir deformasyon da yaratmamaktadır.

Köpek Göğüs Tasmalarının Faydaları

Büyük ve güçlü köpekler heyecanlı uyaranlara ve ilginç kokulara maruz kaldığında yönetimleri bir hayli zorlaşır. Aynı zamanda bir anda karşılarına çıkan kedi veya kuşlar da onların tüm gücüyle ilerlemek istemesine neden olduğunda köpek göğüs tasmaları onların boyun bölgesine zarar gelmeden kontrol edilebilmelerini sağlar. En temel işlevi daha güvenli bir deneyim sunmak olan bu ürünler ek özellikler ile de donatılmış olabilir. Emniyet kemeri için özel bir alanı bulunanlar sayesinde araba yolculukları sırasında dostlarımızın kontrol edilmeleri de mümkün olur. Aynı zamanda bu ürünler eğitim süreçlerinde de kullanıldığında fayda sağlamaktadır.

Köpek Göğüs Tasması Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpekler için göğüs tasması seçimi sırasında ilk olarak onların ebatlarını göz önünde bulundurmalısınız. Seçeceğiniz ürün çok dar ya da gereğinden fazla geniş olmamalıdır. Çok dar bir ürün hareket kısıtlılığı yaratır ve dostunuzun konforunu azaltır. Geniş bir ürün ise özellikle temel itaat eğitiminin henüz tamamlanmadığı durumlarda tasmadan kurtulma ile sonuçlanabilir.

Köpek Göğüs Tasması Fiyatları

Köpek göğüs tasması fiyatları markaya ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com'da uygun fiyatlı göğüs tasması modelleri arasından onun için en kaliteli ve ekonomik seçimi yapabilirsiniz. Aynı gün kargo fırsatlarımızdan, ödeme yöntemi çeşitliliğimizden ve %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak ailenizin sevimli üyesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.