petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Tuvalet/Çiş Pedleri

Tuvalet eğitimi ev içerisinde bakılan köpekler için olmazsa olmazdır. Köpeğinizin evin herhangi bir yerine tuvaletini yapmayı alışkanlık haline getirmesi gibi durumlar için üretilmiş çiş pedleri bulunmaktadır. Bu tuvalet pedleri çişi emer ve kötü koku yaymasını engeller.

Devamını Göster »

Köpek Çiş Pedi Çeşitleri

Henüz tuvalet eğitimini tamamlamamış yavrunuzun en büyük kurtarıcısı köpek çiş bezidir. Kendini güvende, rahat hissettiği bir bölgeye bezi yerleştirip, buraya alıştıkça bu bezi adım adım sokak kapısına ve en son dışarıya koyarak, konuyu çözmesini sağlayabilirsiniz.

Hasta ya da sokağa çıkamayan küçük boy köpekleriniz için köpek çiş pedi çeşitlerini araştırarak, köpeğiniz için en doğru bezi bulabilirsiniz.

Köpek pedi nasıl kullanılır diye düşünmenize hiç gerek yok, kullanımı son derece kolaydır ve köpeğinizi de irrite edecek hiç bir malzeme kullanılmadığı gibi yüksek emiş gücüyle onu mutlu ve kuru tutar.

Köpek bezi kullananlar içinde en sık kullanım, yavrular ve seyahat sırasındaki dostlar için oluyor. Köpek pedi fiyatlarını Petlebi’de inceleyerek, aynı gün kargo fırsatıyla kolay hızlı ve güvenli sipariş edebilirsiniz.