Tuvalet/Çiş Pedleri

(34)

Tuvalet eğitimi ev içerisinde bakılan köpekler için olmazsa olmazdır. Köpeğinizin evin herhangi bir yerine tuvaletini yapmayı alışkanlık haline getirmesi gibi durumlar için üretilmiş çiş pedleri bulunmaktadır. Bu tuvalet pedleri çişi emer ve kötü koku yaymasını engeller.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Tuvalet/Çiş Pedleri markası:

Köpek Çiş Pedi

Onlarla bir hayat sürmenin hem eğlenceli hem de zorlayıcı yönleri olabilir. Bir yavru sahiplendiğinizde onunla ortak bir yaşam süreceğiniz için tuvalet eğitimi vermeniz en büyük gerekliliklerden biridir. Tuvalet eğitimi almamış yavrular evin farklı yerlerine çişlerini yapabilirler ve çok dikkatli bir şekilde takip edilmediği takdirde ev genelinde rahatsız edici bir koku oluşumuna neden olabilirler. Bu noktada köpek tuvalet alıştırma pedi ürünleri hayat kolaylaştıran faydalar sunar. Köpek çiş pedi kategorimiz altında hem tuvalet eğitimi sırasında kullanabileceğiniz alıştırma ürünlerine hem tuvalet eğitim setlerine hem köpek külodu çeşitlerine hem de doğrudan dostlarımızın spesifik dönemlerde kullanabilecekleri elastik bantlara sahip ped çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz Trixie, Karlie ve Ferplast gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Köpek Çiş Pedi Ne İşe Yarar?

Köpek çiş pedi dendiğinde akla yalnızca tuvalete alıştırma pedleri gelmemelidir. Bu ürün grubunda farklı amaçlarla kullanılabilen birçok fonksiyonel alternatife erişmek mümkündür. Onların tuvalet eğitimi almaları sürecinde hayat kolaylaştıran alıştırma pedleri mamalarından ve sularından uzak, güvenli bir yere yerleştirilmesi gereken su geçirmez ve koku emici özelliğe sahip ürünlerdir. Bunların temel fonksiyonu yavrunuzun yalnızca tek bir bölgeye tuvalet yapmaya alışması ve tuvaletini tutmayı öğrenmesidir. Bu ürünler tuvalet eğitimini tamamlayan ancak dışarı sık sık çıkarılamayan küçük ırklar için de tercih edilebilir.

Köpek pedleri, tuvalete alıştırma ürünlerinden farklıdır. Bu ürünler regl dönemindeki dişiler, cerrahi sonrası ya da sahip oldukları hastalıklar nedeniyle tuvaletini tutamayanlar ve yaşlılık ya da çeşitli sağlık sorunları gibi farklı nedenlerle tuvalet için dışarı çıkabilecek fiziksel yeterliliğe sahip olmayanlar için kullanılabilir. Kullanımları kolay, emicilik oranları yüksek ve anatomilerine uygun yapıda olan bu ürünler hem onların hem de ailelerinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Bunlara ek olarak ilgili kategoride külot seçeneklerini de bulabilirsiniz. Köpekler için özel olarak tasarlanan külotlar elastik yapıdadır ve ayarlanabilir bel kemerine sahiptir. Mükemmel bir şekilde vücuda otururlar ve çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilirler. Çoğunlukla tek başlarına emici özellik taşımazlar, ek pedler ile efektif bir şekilde kullanılabilirler.

Köpek Çiş Pedleri Nasıl Kullanılır?

Köpek çiş pedleri hangi formda olursa olsun oldukça kolay bir şekilde kullanılabilirler. Tuvalete alışma sürecinde kullanılan ürünler yavruların mama ve su kaplarından uzak bir yere konulmalıdır. Alışmalarının sağlanması için yavruların motive edilmesi önemlidir. Doğru yere çişlerini yaptıklarında ödül mamaları bu pozitif davranışlarının pekiştirilmesini kolaylaştıracaktır. Kategoride yer alan diğer ürünlerin vücutlarına giydirilmesi gerekir. Her ürünün nasıl kullanılacağı ve hangi özelliklere sahip olduğu açıklama kısmında bulunmaktadır. Onun ihtiyaçları doğrultusunda tercih etmeyi planladığınız alternatif ile ilgili yapılan yorumları inceleyerek seçimlerinizin doğruluğunu arttırabilirsiniz.

Köpek Çiş Pedi Çeşitleri

Az önce de belirttiğimiz gibi sitemiz üzerinden farklı özelliklere sahip, çeşitli şekillerde kullanılabilen, yavruluk dahil olmak üzere tüm gelişim dönemlerine özgü ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış ürünlere erişebilirsiniz. Ürünler de kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Dostunuzun büyüklüğü, beden ölçüleri ve alışkanlıkları doğrultusunda ürün seçimi yapabilir, onların konforunu da evinizin hijyenini de arttırabilirsiniz.

Köpek Pedi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu sorunun yanıtı ürün bazında değişebilir. Yavrunuzun tuvalet eğitimine alışması için tuvalet alıştırma pedleri almadan önce ürün boyutlarını incelemelisiniz. Dostunuzun ebatları ile uyumlu ürünler fonksiyonel sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Aynı zamanda doğal malzemelerden üretilmiş olmasına, tabanının su geçirmez özellikte olmasına, ekstra emici ve sıvıyı hapseden nitelik taşımasına dikkat etmelisiniz.

Köpek külodu seçimi sırasında dostunuzun ebatlarını değerlendirmeniz çok önemlidir. Ürünün sürekli mi kullanılacağı yoksa dönemsel olarak mı tercih edileceği ürün seçimlerinizi etkileyen kriterler olarak ön plana çıkacaktır. Ürünlerin kullanım amacı doğrultusunda yapacağınız seçimlerin doğruluğunu arttırmak için yorum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Köpek Çiş Pedi Fiyatları

Tuvalet eğitimi sürecinde bulunan, operasyon sonrası tuvaletini tutamayan, regl döneminde olan, araba ile seyahat eden, tuvalet ihtiyacını gidermek için yeterince dışarı çıkmaya fırsat bulamayan dostlarımız için üretilen köpek pedi fiyatları markaların ücretlendirme politikası, ürün özellikleri, ürün nitelikleri ve paket içerisindeki ürün sayısı gibi değişkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Petlebi.com'da en uygun fiyatlardan yararlanarak dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Dilerseniz online ödeme yapabilir, dilerseniz kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı gün kargo ve hızlı teslimat fırsatlarımız da sizleri bekliyor.