Reflex Köpek Maması

(34)

Seçtikleriniz: Reflex Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Maması markası:

Reflex Köpek Maması

Tam ve dengeli beslenme tüm evcil hayvanların uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi adına en önemli gerekliliklerden biridir. Yavruluk ve yetişkinlik dönemlerindeki besin, mineral ve vitamin ihtiyaçları farklılaşacağı için onların gelişim dönemleri ve ırksal özellikleri doğrultusunda beslenmeleri gerekir. Günümüzde kuru mamalar hem tek başlarına sağlıklı bir beslenme sunması hem pratik olması hem de kolay saklanabilmesi nedeniyle sadık dostlarımızın beslenmesinde temel ürün olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen köpek maması markaları arasında yer alan Reflex, kaliteyi ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Petlebi.com üzerinden siz de dostunuzun gelişim dönemi, büyüklüğü ve genel sağlık durumu doğrultusunda en doğru Reflex köpek maması çeşitlerine ulaşabilir, onun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş imkanı Petlebi.com'da sizleri bekliyor

Reflex Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lider Pet Food markalarından biri olan Reflex, patili dostlarımızın gereksinimlerini eksiksiz şekilde karşılamak için faaliyetlerine devam eden bir markadır. Reflex köpek maması çeşitleri ile her yaştaki dostumuzun bağışıklık sistemini güçlenmekte, sindirim sağlığı iyileşmekte ve ırksal sınıflandırmalara uygun içerikler ile hem küçük hem orta hem de büyük ırklara yönelik çözümler sunulmaktadır. Yalnızca kuru mama değil, Reflex ödül mamaları ve yaş mamaları ile de lezzet çeşitliliği sağlamaktadır.

Reflex Yavru Köpek Maması

Yavrunuzun cilt sağlığını, kas gelişimini, bağışıklık sistemini ve eklem sağlığını iyileştirecek şekilde formüle edilen Reflex yavru köpek maması çeşitleri içerisinde Omega 3 ve Omega 6 esansiyel yağ asitleri bulunmaktadır. Kalp sağlığını ve göz sağlığı için kritik derecede önemli olan bu yağ asitleri çinko ve biotin gibi mineral ve vitaminlerle desteklenmektedir. Kolay sindirilebilen ve antioksidanlar bakımından zengin olan marka ürünleri gebelik döneminde de tercih edilebilir. Hem yavruların hem de gebe ve emzirenlerin daha enerjik olmasını sağlayan formüller sayesinde Reflex yavru köpek mamaları çok fazla tercih edilmektedir.

Reflex Yetişkin Köpek Maması

Yavruluk döneminden çıkan köpekler yetişkinlik dönemine has besin ihtiyaçları hissederler. Artık enerjileri azalmış ve temel sistemleri gelişmiştir. Bu dönemden itibaren sağlıklarının devamlılığının sağlanması gerekir. Kuzulu ve pirinçli, kuzulu pirinçli ve sebzeli, balıklı ve pirinçli, somonlu, biftekli gibi farklı içeriklere sahip Reflex yetişkin mamaları eklem koruyucu minerallerle ve vitaminlerle desteklenmektedir. Köpeklerin sağlığı kadar damak zevklerine de hitap eden ürünler arasından seçim yaparken dostunuzun ebatını düşünmeli ve aktivite düzeyini de hesaba katarak mama miktarını belirlemelisiniz

Reflex Köpek Konservesi

Reflex köpek konservesi sadık dostlarımızın kuru mama ile karşılanan beslenmelerine leziz bir ara vermelerini sağlar. Yüksek kalitede protein içeren yaş mamaların içerisinde et parçaları bulunmakta ve bu formül sayesinde iştahı azalan dostlarımız dahi keyifle doyabilmektedir. Yaş mama yiyecekleri günlerde kalori fazlasına maruz kalmadıklarından emin olunması gerekir. Böylece obezite riski de azaltılmış olur.

Reflex Ödül Maması

Ev arkadaşlarımızın pozitif davranışlarının pekiştirilmesi ve eğitimlerine en iyi yanıtı vermeleri adına ödül mamaları büyük bir kolaylık sağlar. Reflex ödül maması çeşitleri sayesinde siz de onun en beğendiği lezzetlere en sağlıklı şekilde ulaşabilirsiniz. Tavuklu ve balıklı çubuk sandviç, ördekli fileto, tavuklu tahılsız, kuzu etli, vanilyalı bisküvi, ördekli tahılsız, somonlu tahılsız gibi farklı içeriklerde sunulan ödül mamalarını verirken dostunuzun günlük kalori ihtiyacını göz önünde bulundurmalısınız.

Hangi Reflex Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Reflex köpek mamaları farklı içeriklerde hazırlanmakta ve gelişim dönemlerindeki ihtiyaçları düşünülerek formüle edilmektedir. Bu nedenle köpek maması seçimi yaparken öncelikle dostunuzun hangi gelişim döneminde olduğunu değerlendirmelisiniz. Yavruluk dönemindekiler için yavru köpek mamaları, yetişkinlik döneminde olanlar için ise Reflex yetişkin köpek mamaları tercih etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da ırksal özelliklerdir. Küçük ırk, orta ve büyük ırk sınıflandırmalarına özel ürünlere yönelerek onun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Son olarak hangi lezzetlere karşı beğenisi olduğunu belirlemelisiniz. Böylece mamasını iştahla yemesini sağlayabilir, onun için gerekli tüm besinleri aldığından emin olabilirsiniz.

Reflex Köpek Maması Fiyatları

Petlebi.com'da en uygun fiyatlar, en taze ürünler ve %100 ürün garantisi sizleri bekliyor. Reflex köpek maması fiyatları ürünlerin ambalaj ağırlıklarına, içeriklerine ve türlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Henüz dostunuzun damak zevkini keşfedemediyseniz başlangıçta küçük ambalajlı mamaları tercih edebilir, beğendiğinden emin olduktan sonra 15 kg'lık ambalajlara yönelebilirsiniz. Sitemiz üzerinden almayı düşündüğünüz ürünlerle ilgili yapılan yorumları okuyabilir, ürünlerin son kullanma tarihlerini görebilir, aynı gün kargo fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Dostunuzun sağlığı ile ilgili endişelerinizi azaltacak formülleri ile dikkat çeken Reflex köpek maması çeşitleri hem küçük ırklara hem büyük ırklara hem de alerjisi olanlara uygun olarak çeşitlendirilmiştir. Kaliteli protein kaynaklarından yararlanılarak üretilen, ek besinlere yer verilen ve içeriğinde önemli vitamin ve mineral çeşitlerini barındıran Reflex köpek maması lezzet olarak da oldukça zengindir. Kuyruklu yoldaşlarımızın lezzet çeşitliliği bakımından da memnun olmasını sağlayan ürünler bağışıklık sistemini güçlendirir, optimum enerji seviyesinin yakalanmasını sağlar, yağsız kas gelişimini desteklerken sindirim sistemine de iyi gelir. Onun gelişim evresine, hassasiyetlerine ve alışkanlıklarına uygun olan en doğru seçimi yapmak için siz de Petlebi üzerinden Reflex köpek maması yorumları hakkında bilgi edinebilir, en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.