petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Reflex Köpek Maması

Dostunuzun sağlığı ile ilgili endişelerinizi azaltacak formülleri ile dikkat çeken Reflex köpek maması çeşitleri hem küçük ırklara hem büyük ırklara hem de alerjisi olanlara uygun olarak çeşitlendirilmiştir. Kaliteli protein kaynaklarından yararlanılarak üretilen, ek besinlere yer verilen ve içeriğinde önemli vitamin ve mineral çeşitlerini barındıran Reflex köpek maması lezzet olarak da oldukça zengindir. Kuyruklu yoldaşlarımızın lezzet çeşitliliği bakımından da memnun olmasını sağlayan ürünler bağışıklık sistemini güçlendirir, optimum enerji seviyesinin yakalanmasını sağlar, yağsız kas gelişimini desteklerken sindirim sistemine de iyi gelir. Onun gelişim evresine, hassasiyetlerine ve alışkanlıklarına uygun olan en doğru seçimi yapmak için siz de Petlebi üzerinden Reflex köpek maması yorumları hakkında bilgi edinebilir, en uygun fiyatlarla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Devamını Göster »

Reflex Köpek Maması Fiyatları

Reflex köpek maması, köpeğinizin kilo kontrolü, kemik gelişimi ve otoimmün sistemini desteklemek için taze, lezzetli bileşenlerden oluşur.

Toptan alın ucuza mal edin: Reflex köpek maması 15 kg

Köpeğinizin hem sağlıklı ve kaliteli beslenmesini isteyip hem hesaplı olmaya çalışmak, tüm hayvanseverlerin ortak sorunlarından; reflex köpek mamasını en ucuz, 15 kg.lık paketler halinde alın bu sorunu çözün. Üstelik, uzun raf ömrüyle açıldıktan sonra bile buzdolabında saklama ihtiyacı yok.

Reflex Köpek Maması Çeşitleri

Reflex köpek maması çeşitleri köpeğinizin yaşı, ırkı ve sağlığına göre seçim yapabileceğiniz  alternatifleri içerir. Reflex köpek maması fiyatlarını Petlebi’de karşılaştırın, kararınızı verdikten sonra kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verin.

Seçtikleriniz: Reflex Hepsini Kaldır