Reflex Yavru Köpek Maması

(6)

Seçtikleriniz: Reflex Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Reflex Yavru Köpek Maması

Dünyaya geldikten sonraki ilk 45 gün boyunca yalnızca annelerinin sütü ile beslenen yavru köpekler, zaman geçtikçe gelişimlerine hız katarak devam ederler. Bu süre zarfında anne sütü içerisindeki besinler, mineraller ve vitaminler onların yaşamlarının bu erken döneminde tüm ihtiyaçlarını karşılarken sonrasında yetersiz kalır. Anne sütünden ayrılmalarının ardından onların diş yapısına uygun özellikte tanelere sahip olan yavru köpek mamaları ile beslenmeleri önemlidir. Bu besinler onların bağışıklık sistemini güçlendirecek, hızla gelişen kaslarını besleyecek, kemiklerini güçlendirecek ve ağırlığı ile orantılı olarak eklemlerini destekleyecektir. Reflex yavru köpek maması bu dönemde bulunan küçük, orta ve büyük ırk dostlarımızın gelişimsel gereksinimlerini karşılayacak içeriklere sahiptir.

Yeni sahiplendiğiniz yavruyla eve ilk geldiğiniz andan itibaren onun en sağlıklı ve dengeli şekilde beslenmesi için Reflex yavru köpek mamaları arasından seçim yapabilirsiniz. Petlebi.com farkıyla en uygun fiyatlardan yararlanabilir, %100 ürün garantimizin sunduğu güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Reflex Plus Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Minyatür ve küçük ırk köpekler için uygun şekilde formüle edilen ve geliştirilmiş tavuklu içeriği ile lezzet beklentilerini karşılayan Reflex Plus yavru köpek maması gelişim döngülerine özel ihtiyaç duyulan tüm besin maddelerini karşılamaktadır. Kaliteli ve yüksek oranda tavuk proteini barındıran mama içerisinde XOS bulunmaktadır. XOS mısır koçanının hidrolize edilmesi yoluyla elde edilen ve hemen hemen hiç kalori barındırmayan bir prebiyotik çeşididir. Bu prebiyotik yavruluk döneminde olan köpeklerin yağlanmasını engeller ve glisemi sorunlarının oluşma riskini azaltır. Herhangi bir değişime uğramadan kalın bağırsağa girmesi nedeniyle sindirimde yardımcı olan sağlıklı bakteriler tarafından kullanılır. Bu sayede sindirim rahatsızlıkların oluşumu ve enerji kaybı önlenmiş olur. Bir köpeğin en önemli metabolik sistemlerinden biri olan sindirim sistemi sağlığına fayda sağlayan bu prebiyotikler dostlarımızın tükettiği besinlerden daha çok yarar görmesini mümkün kılarak hızla büyüdükleri bu süreçte onların besin eksikliği sorunundan uzaklaşmasını sağlar. İçerisinde bulunan Omega 3 ve Omega 6 temel yağ asitleri ciltlerinin daha sağlıklı hale gelmesine ve tüylerinin parlamasına yardımcı olur .

Reflex Plus Orta ve Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Orta ve büyük ırk dostlarımızın gelişim dönemleri küçük ırklardan farklı olarak 12 - 24 ay arasında tamamlanır. Onların temel sistemleri farklı olduğu için ihtiyaç duydukları besinler, mineral ve vitaminler de farklıdır. Her köpeğin özel beslenmesi prensibiyle üretilen Reflex Plus orta ve büyük ırk yavru köpek maması kuzulu ve pirinçli formüle sahip olmakla birlikte besleyici değeri ile de dikkat çekmektedir. Ürünün içerdiği protein miktarının %86 gibi yüksek bir oranı hayvansal içeriklerden elde edilmektedir. Diğer Reflex yavru köpek maması çeşidinde olduğu gibi bu üründe de bağışıklık sistemini güçlendiren, bağırsak florasını geliştirip besinlerin daha çok sindirilmesini sağlayan, sindirim sistemini kuvvetlendiren ve aynı zamanda fazla yağlanmaları da önleyen XOS prebiyotik çeşidi bulunmaktadır. Ek olarak çinko, demir, selenyum, A vitamini, D vitamini, E vitamini, C vitamini, K vitamini ve B vitaminleri ile de desteklenmektedir.

Reflex High Quality Yavru Köpek Maması

Reflex Plus ile birlikte piyasaya sunulan High Quality yavru köpek mamaları kuzu etli ve pirinçli, biftekli içerikleri ile dikkat çekmektedir. Üründeki Omega 3 ve Omega 6 dengesi için keten tohumu tercih edilmiş, besin emilimini arttırmak için Yucca bitkisi kullanılmıştır. Yavruların gelişimi için elzem öneme sahip antioksidanlar bakımından zengin olan Reflex yavru köpek maması çeşidi cilt sağlığını iyileştiren, bağışıklık sistemini güçlendiren ve sinir hücrelerini koruyan özel formüllere sahiptir.

Reflex Yavru Köpek Maması Seçimi Nasıl Yapılır?

Mama seçimi ciddi bir araştırma gerektirir. Geliştirilmiş formülleri ile dikkat çeken Reflex yavru köpek maması çeşitleri arasından dostunuzun ırkını ve ırksal olarak hangi sınıflandırmaya girdiği doğrultusunda hareket etmelisiniz. Lezzet beklentilerini karşılanacağından emin olduğunuz mama ile onun hayata sağlıklı bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Ürün seçimi sırasında kararsız kalırsanız Petlebi.com üzerindeki ürün yorumlarını okuyabilirsiniz.

Reflex Yavru Köpek Maması Fiyatları

Reflex yavru köpek maması fiyatları ürün türleri ve ambalaj ağırlıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Yavrunuz için en uygun olduğunuz ürünü Petlebi.com'dan en uygun fiyatlarla satın alabilir; kredi kartı, havale/EFT ya da kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda dostunuzun diğer ihtiyaçlarını da karşılamak adına sitemizde gezinebilirsiniz.

Yaşamlarının ilk dönemlerinde yavru dostlarımızın ihtiyaçları yetişkinlik dönemine kıyasla oldukça farklı olur. Bu süreç onların sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve hayat boyu konforlu olmaları adına kritik derecede önemlidir. Kuzu etli ve biftekli Reflex yavru köpek maması çeşitleri ile dostunuzun sağlıklı bir gelişim sürecine girmesini sağlayabilirsiniz. Dengeli ve tam bir beslenme için yavruların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formülleri belirlenen Reflex yavru köpek maması fiyatları ambalaj ağırlıklarına göre değişiklik gösterebilir. Kaliteli proteinlerin doğal malzemelerle bir arada kullanıldığı, içeriği mineral ve gelişim sürecinde önemli vitaminlerle desteklenen ürünler arasından seçim yaparken Reflex yavru köpek maması yorumlarını okuyabilirsiniz. Petlebi güvencesiyle hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabilir, onun için en faydalı ürünlerin son kullanım tarihleri ile ilgili de bilgi edinebilirsiniz.