petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Tasmaları ve Kayışları

Dışarıda geçirdiği zamanın kalitesi, köpeğinizin tüm gününü etkiler. Köpek tasmaları köpeğinizle kaliteli vakit geçirmenizi kolaylaştırır. Tercih ettiğiniz kayışın kullanım alanı ve boyutları köpeğinize uygunsa, keyifli bir gezinti sizi bekliyor demektir.

Devamını Göster »

Köpek Tasmaları ve Kayışları Çeşitleri

Hayatımızın uzun bir bölümünde arkadaşımızın olan köpeklerimizle yapacağımız yürüyüşlerde veya gezilerde birlikte geçirdiğimiz süre aramızdaki bağın kuvvetlenmesine ve köpeğimizin ihtiyaç duyduğu günlük hareketliliğin sağlanmasına yardımcı olur. Köpeklerimizin bu süre boyunca yanımızda olmasını sağlamak,eğitmek ve çeşitli risklere karşı önlem olarak köpek tasması kullanmak oldukça kolay bir çözümdür. Köpek tasması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır bu noktaların ilki köpeğimizin kan dolaşımı engellemeyecek ve rahar nefes almasını sağlayacak büyüklükte bir tasma seçmektir. Diğer önemli bir konu ise köpeğimizin kuvvetine dayanabilecek bir tasma seçmektir kuvvetli köpeklerin tasmayı koparmaması için dayanaklı tasma ve kayışı tercih edilmelidir.

Belden, göğüsden ve boyundan bağlanabilen tasmalar gibi köpek tasması çeşitleri köpek sahiplerinin beğenise sunulmaktadır. En uygun köpek tasması fiyatları ve en kaliteli köpek tasması çeşitlerine online köpek petshopumuzdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.