Köpek Tasmaları ve Kayışları

(766)

Dışarıda geçirdiği zamanın kalitesi, köpeğinizin tüm gününü etkiler. Köpek tasmaları köpeğinizle kaliteli vakit geçirmenizi kolaylaştırır. Tercih ettiğiniz kayışın kullanım alanı ve boyutları köpeğinize uygunsa, keyifli bir gezinti sizi bekliyor demektir.

Devamını Göster »

279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Tasmaları ve Kayışları markası:

Köpek Tasmaları ve Kayışları

Köpekler, kedilerden farklı olarak gün içerisinde ihtiyaçlarını gidermek için dışarı çıkartılmaları ve dışarıda farklı egzersizlerle enerjilerini atmaları gereken canlılardır. En gerekli köpek ürünleri arasında yer alan köpek tasmaları ve kayışları birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. Dostlarımız dışarıda olduklarında kimi zaman dikkatlerini çeken bir kokunun, canlının ya da eşyanın peşinden gitmek isteyebilirler. Diğer hayvanlarla sosyalleşmek için bir anda hızla koşmaya başlayabilir, tehlike sezdiklerinde olay yerine doğru yönelebilirler. Bu gibi durumlarda onların peşinden gitmek her zaman mümkün olmadığı için tasma ve kayış ürünleri kontrol edilebilmeleri adına büyük bir fayda sunar.

Petlebi.com üzerinden dostunuzun boyutlarına, kilosuna ve gücüne göre birbirinden kaliteli köpek tasmaları ve kayışları modelleri bulabilirsiniz. Gezdirme alışkanlıklarınız doğrultusunda otomatik kayışlara, emniyet kemeri tasması modellerine, bahçe bağlama ve kayışlarına erişebilir; boyun tasması, göğüs tasması, ağızlık ve kimlik tüpü ürünlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Köpek Tasması

Boyun ve göğüs olmak üzere iki farklı konseptte üretilebilen köpek tasmaları, bir ömür paylaşacağımız arkadaşlarımızın güvenliğini sağlamak, istenmeyen tehlikeleri bertaraf etmek ve onlarla keyifli anlar yaşamak için temin edilmesi gereken ürünler arasında yer alır. Tasmalar henüz eğitim almayanların kontrol edilmesini kolaylaştırırken eğitimli olanların yönlendirilmesini de sağlamaktadır. Farklı ebatlarda ve özelliklerle üretilen tasma modelleri dostunuz hangi ırktan olursa olsun çözüm üretebilecek çeşitliliğe sahiptir. Ebatları kadar renkleri, tasarımları ve desenleri de değişebilen köpek tasmaları dostunuzun tarzını yansıtmak adına da etki göstermektedir. Siz de Petlebi.com üzerinden Trixie, Ferplast, Lepus ve Pet Safe gibi markaların tasmalarını görüntüleyebilir, ürün boyutlarını ve özelliklerini inceleyerek dostunuzun ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilirsiniz.

Köpek Kayışı

Boyuna ya da göğse takılan tasmalar onların kontrol edilebilmesi veya gezintiler sırasında güvende kalması adına yeterli değildir. Tam ve mutlu bir gezme deneyimi yaşanabilmesi için köpek kayışlarının da temin edinmesi gerekir. Köpek gezdirme kayışları birçok forma sahip olabilir. Zincirli, süspansiyonlu zincirli, desenli gibi formlarda üretilen bu ürünlerin tutma kısımlarının da malzemeleri ve yapısı değişebiliyor. Böylece gezdirme esnasında onların kontrol edilebilmesi de aile bireylerinin konforlarının sağlanması da kolaylaştırılabiliyor. Otomatik köpek kayışları ise sundukları çoklu faydalarla benzer işleve sahip ürünler arasında ön plana çıkıyor. 3 metre, 5 metre ve 8 metre gibi onların bağımsız gezme hissi yaşamasını sağlayan uzunlukta üretilen otomatik kayışların dayanıklılıkları da değişiklik gösterebiliyor. Irkların boyutları, kiloları ve uygulayabilecekleri kuvvetler doğrultusunda özelliklere sahip olan otomatik ürünler birlikte zaman geçirme ve gezme sırasında konfor ve güvenliği aynı anda sunuyor.

Köpek Tasması ve Köpek Kayışı Çeşitleri

Dostlarımızın her biri ayrı fiziksel özelliklere, alışkanlıklara ve karakter özelliklerine sahip olabiliyor. Kimileri yavruluk döneminden itibaren diğer hayvanlarla ve insanlarla sosyalleşirken bazıları daha izole bir yaşam sürebiliyor. Sosyalleşme seviyelerindeki farklılık dışarıya çıkıldığında hem onların hem de diğer canlılarla insanların güvenliğinin sağlanması adına tedbirli olunmasını gerektiriyor. Bu noktada birbirinden çeşitli tasarımlara ve özelliklere sahip olan köpek tasmaları ve kayışları aile bireylerinin en büyük korkularını geride bırakmalarını sağlayabiliyor. Siz de Petlebi.com üzerinden %100 orijinal ürün garantisinden yararlanarak dünyaca ünlü markaların birbirinden şık ve işlevsel ürünlerine ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz alternatiflerin kullanıcı deneyimlerini yorumlar kısmından okuyabilir, bu ürünlerin hangi ırklar tarafından tercih edildiğini öğrenebilirsiniz.

Köpek Tasması ve Kayışı Seçimi

Onunla sağlıklı bir iletişim kurabilmek adına da fayda sunan köpek gezdirme tasma ve kayışları farklı özelliklere sahip olabiliyor. Bu noktada seçim yaparken dostunuzun fiziksel özelliklerini, genel sağlık durumlarını, tasma ile gezmeye ne kadar alışkın olduğunu ve genel davranışlarını değerlendirmeniz gerekiyor. Eğer kuvvetli ve gezme esnasında tasmasını çeken bir dostunuz varsa anatomik olarak hassas olan boyun bölgesine zarar gelmemesi adına göğüs tasmalarına yönelmeniz daha mantıklı bir seçim olacaktır. Aksi halde ani bir hareketle boyun bölgesinde hasarlar oluşabilir. Aynı şekilde dostunuzun boyun veya göğüs ölçülerini de mutlaka hesaba katmalısınız. Küçük ürünler bedenlerini rahatsız edebilir, fazla büyük olanlar ise basit bir şekilde özgürlüklerine kavuşmalarına neden olabilir.

Köpek Tasmaları ve Kayışları Fiyatları

En uygun fiyatlar Petlebi.com'da sizleri bekliyor. Ürünlerin fiyatları sahip oldukları özellikler doğrultusunda geniş bir ürün aralığında bulunabiliyor. İlgili kategoride köpeğinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tercih ettiğiniz ürünleri listeleyebilir, fiyat ve indirim oranı bazında filtreleme yapabilirsiniz. Aynı gün kargo seçeneklerimizden yararlanarak kimlik tüplerine de erişebilir, onunla uzun ve keyifli bir yaşam sürebilmek adına eksiklerinizi giderebilirsiniz.