Eğitim Düdüğü

(2)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Eğitim Düdüğü

Sadık dostlarımızla birlikte yaşamaya başladığımız andan itibaren bazı kurallar doğrultusunda davranmalarını bekleriz. Hem onların hem de bizlerin konforunu arttırmak ve hayat standartlarımızı karşılıklı olarak yükseltmek için eğitim sürecine ağırlık veririz. Eğitimlerinde pozitif davranışlar ve sevgi en önemli unsurlar olsa da zaman zaman onların fizyolojik özelliklerine hitap edecek ürünlere de ihtiyaç duyabiliriz. Köpek eğitim düdükleri eğitimleri sırasında dinamizm elde edilmesini sağlayan ürünlerdir. Petlebi.com üzerinden dostunuzun eğitim sürecinde kullanabileceğiniz ve başarılı olmanızı sağlayacak köpek eğitim düdüğü çeşitleri sizleri bekliyor. Flip ve Trixie gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerine en avantajlı fiyatlarla ulaşabilir, dostunuzun eğitim sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Köpek Eğitim Düdüğü Ne İşe Yarar?

Eğitimler sırasında şartlı refleks olgusunun kullanılmasını sağlayan köpek eğitim düdükleri, dostlarımızın alışkanlıklarını şekillendirmeyi kolaylaştıran ürünlerdir. Köpekler ses ve akustik sinyallere doğrudan tepki veren canlılar oldukları için bu ürünler onların spesifik bir ses ile bir davranışı özdeşleştirmesini sağlamaktadır. Böylece eğitim sürecine hız ve verimlilik kazandırılması mümkün olur. Tiz bir çıkarak eğitim düdükleri insanların duyamayacağı frekansta sesler yayabildiği için dostlarımıza özel bir eğitim sürecinin yaşanmasını sağlar.

Köpek Eğitim Düdüğü Nasıl Kullanılır?

Köpek eğitim düdükleri ayarlanabilir özelliğe sahip olabilir. Dostunuzun nasıl bir ses duyduğunda hangi hareketi yapması gerektiğine alıştırılması gerekir. Onu uzaklaşırken çağırmak ya da spesifik bir komutu yerine getirmesini sağlamak için etki eden bu ürünlerin kullanımı sırasında verimliliği arttırmak için ödüllerden yararlanılabilir. Bu ürünlerin caydırıcı olarak kullanabildiği de bilinmektedir. İlk kez köpek eğitecek kişilerin ürün kullanımı ile ilgili daha detaylı araştırma yapması gerekebilir.

Köpek Eğitim Düdüğü Çeşitleri

Köpek eğitimine verilen önemin artması ve bu süreçte köpek eğitim düdüklerinin sunduğu kolaylık fark edildikçe birçok çeşit piyasaya sunuluyor. Tek bir ses çıkaranlar olduğu gibi farklı sesler çıkarabilen ürünler de satışa sunulduğundan verilmek istenen eğitimin kapsamı doğrultusunda ürün seçimi yapılabilir.

Köpek Eğitim Düdüğü Fiyatları

Köpek eğitim düdüğü fiyatları markaya, ürün kalitesine göre değişebilir. Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlarla dostunuzun eğitim sürecini kolaylaştıracak ürünlere sahip olabilirsiniz. %100 ürün garantimiz, hızlı kargo seçeneklerimiz ve güvenli ödeme yöntemlerimiz sizleri bekliyor.