petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Ödül Maması

Kedilerinizin damak tadını zenginleştirmek için birçok ürün bulunmaktadır. Kedi ödül mamaları da bu kategoride değerlendirilir. Çeşitli form ve içeriklerde ödül maması mevcuttur. Kedinizin damak zevkine uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kedi Ödül Mamaları ve Bisküvileri

Kedinizle iletişimde yeni bir yol keşfetmek için ödül mamalarına ve bisküvilerine mutlaka şans verin. Ayrıca ödül bisküvileri A, D ve E vitaminleri ile zenginleştirildiğinden, kedinizin deri ve tüylerinin sağlığını da desteklemiş olacaksınız.

Kedi ödül maması ne zaman verilir diye düşünüyorsanız, yapmasını istediğiniz, onayladığınız bir davranışı pekiştirmek için mutlaka kullanabilirsiniz. Günde 2-3 taneden fazla kullanmayın zira kalorisi yüksek olduğundan, beslenme düzenine sadık kalmanız zor olabilir.

Kedi ödül maması Petlebi’de geniş bir seçkide yer almaktadır ancak tarifine ulaşarak, evde kendiniz de farklı tatlar yakalayabilirsiniz. Kedinizin sevdiği tatları yağdan da kaçınarak, doğru bir oranda birleştirip, fırınladıktan sonra kurabiyeleriniz hazır olacaktır. Ancak, kedinizin sevdiği tatlara öncelik verirseniz, emeklerinize değecektir.

Kedi ödül mamasını fiyatlarını Petlebi’de karşılaştırın. Aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.