N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması

(21)

Seçtikleriniz: N&D Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Farmina N&D Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Patili çocuğunuzun ihtiyaçlarına en uygun mamayı, Farmina N&D'nin Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Üstelik, ilk alışverişinizde geçerli 190 TL'ye varan indirim kodu fırsatından faydalanın.

N&D Beslenme Danışmanı Beni Arasın

* Farmina Genius Beslenme Danışmanlığı hizmetinden faydalandığınız süre boyunca indirimleriniz yenilenecektir.

TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Evcil hayvanların sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olmaları hepimiz için en değerli hediye. Bu hediyeyi elde etmek ise onlar için doğru ürünleri seçerek mümkün olabildiği için çok şanslıyız. Kediler kısırlaştırma operasyonu geçirdikten sonra fiziksel ve ruhsal olarak bazı değişimler geçirirler. Bu değişimlere uyum sağlanması da onların genel saplık durumları açısından büyük öneme sahiptir. Kısırlaştırma ameliyatından sonra geçen 48 saat içerisinde kedilerin iştahlarının operasyon öncesine göre %30 gibi ciddi bir oranda arttığı gözlemlenmiştir. Buna ek olarak hareket düzeylerinde ise %50'ye varan bir azalma görülmesi de kilo alma eğiliminin ne düzeyde artacağına dair bilgi vermektedir. Tüm bu veriler eşliğinde operasyon sonrasında kısırlaştırılmış kedi maması kullanımına başlanması kaçınılmazdır.

N&D dünyanın en popüler evcil hayvan mama üreticileri arasında olmasının yanı sıra sunduğu birbirinden leziz içerikli mamalar ile de dikkat çekiyor. N&D kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri de farklı seçenekleri, zengin içerikleri ve markanın verdiği yeme garantisi ile patili dostlarımızın beğenisine sunuluyor.

N&D Hakkında

1960'lı yıllarda İtalyan bir aile tarafından kurulan Natural & Delicious ya da kullanıcılar tarafından bilinen adıyla N&D, 1999 yılında dünyanın en büyük evcil hayvan mama üreticisi olan Farmina bünyesine katılan marka, evcil hayvanların sağlıklı beslenme ihtiyaçlarını ön planda tutan formüller sunmaya devam ediyor. Kedilerin evrimsel beslenme sürecine uyum sağlayacak içerikleri ile dikkat çeken marka, düşük tahıllı ve tahılsız mama formülleri sunuyor. Üretim tesislerindeki çalışma prensibi sebebiyle her ürünün üretim bandından çıktıktan en geç 4 gün içerisinde nakliyesini yapmaya özen gösteren marka bu sayede her zaman en taze ürünleri sunmayı başarıyor. Kimyasal katkı maddelerinden ve koruyuculardan uzak durarak mamaların her zaman doğal içeriğe sahip olmasına özen gösteren marka sadece doğal antioksidanlar ve koruyucular kullanılıyor. Mamalarında genetiği değiştirilmiş organizmalar yani GDO'lu ham maddelere kesinlikle yer vermeyen marka tüm mama formüllerinde doğal beslenme vurgusunun altını çiziyor. Düşük tahıllı ve tahılsız kısırlaştırılmış kedi maması formülleri ile patili dostlarımızın damak zevkine hitap edecek çeşitler sunan markanın içeriklerinde glisemik indeksi düşük tahılların ve karbonhidrat kaynaklarının tercih edilmesi de pek çok sağlık sorununun önüne geçiyor.

N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri

N&D kısırlaştırılmış kedi maması çeşitlerini tüm Natural & Delicious ürünleri gibi iki ana segmentte incelemek mümkün. Tahılsız ve düşük tahıllı olarak iki segmentte bulunan kısırlaştırılmış kedi mamalarının içerikleri kedilerin beslenme alışkanlıklarına ve gereksinimlerine göre değişmektedir.

Markanın düşük tahıllı ürünlerinde tahıl kaynağı olarak yulaf ve kılçıksız buğday kullanılmaktadır. Mama içeriğindeki proteinin %94'ü ise hayvansal içeriklerden sağlanır. Yağ oranı kısırlaştırılmış kedilerin beslenmesine uygun olarak düşük seviyelerde tutulan düşük tahıllı formüllerde ideal mineral dengesi kurulmasıyla üriner sistemin de desteklenmesi amaçlanmaktadır. Yüksek sindirilebilirlik oranı ile bağışıklık sistemini de destekleyen mamanın içeriğinde aynı zamanda yağ yakma etkisi olan L-Carnitine de bulunmaktadır.

N&D tahılsız kısırlaştırılmış kedi maması içeriğinde ise karbonhidrat kaynağı sadece sebze ve meyvelerdir. Ürün içeriğinde herhangi bir şekilde tahıl bulunmaz. Mama içeriğindeki proteinin &96'sı hayvansal proteindir. Buna ek olarak tahılsız formül içerisindeki yağ oranı düşük tutulmakla birlikte, yağ yakma özelliği buluna L-Carnitine ilavesi de kısırlaştırılmış kedilerin sağlıklı beslenmesi için mamaya eklenmiştir.

N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması Fiyatları

N&D kedi maması fiyatları mamaların içeriğine göre farklılaşmaktadır. Tahılsız ve düşük tahıllı temek iki türü olan mamalarda kullanılan malzemeler fiyatlandırmanın değişmesine neden olmaktadır. Buna ek olarak ambalajlarda da fiyatlar farklılık göstermektedir, büyük paketli ürünlerde birim fiyat küçük paketli ürünlere kıyasla daha düşüktür. Petlebi.com olarak sitemizden satın aldığınız tüm mamalar için %100 orijinallik garantisi veriyoruz. Siparişten teslimata kadar geçen sürede ürünlerin size en iyi şekilde ulaşabilmesi içim gereken tüm önlemleri alıyoruz. 1.000 metrekarelik alanda gıda saklama koşullarını yerine getiren depomuzdan çıkan her ürünün olabildiğince taze olması da hassasiyetlerimiz arasında yer almaktadır. Siz de sitemizden sipariş verirken ürünlerin detay sayfalarında son kullanma tarihlerini görebilir, içeriklerini inceleyebilir ve kullanıcı deneyimlerine göz atabilirsiniz.