petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Oyuncağı

Günlük yürüyüşler can dostunuzla bağınızı güçlendirmek, onun sağlıklı gelişimini desteklemek veya kendisini mutlu etmesini sağlamak için çok önemli olsa da tam anlamıyla yeterli sayılmaz. Onlarla birlikte gerçekleştireceğiniz en keyifli ve faydalı aktivitelerden biri de oyun oynamaktır. Gördüğünde dahi onu heyecanlandıran, mutlu eden, sağlıklı hissetmesini sağlayan, öğrenme sürecine katkıda bulunan ve sosyalleşmesini kolaylaştıran köpek oyuncakları hayatınıza eğlenceli bir dinamizm katacaktır. Dostunuzun en sevdiği oyuncakları keşfetmeniz onunla harika vakit geçirmenizi sağlayacak hem de onun eğitim sürecine hız katacaktır. Köpek oyuncakları top, frizbi ve diş ipi gibi farklı formlarda ve eğitici, ödüllendirici, zeka geliştirici gibi farklı amaçlarla üretilmiştir. Sitemiz üzerinden köpek oyuncağı çeşitlerinin tamamına erişebilir, sipariş vermeden önce ürün içeriklerini okuyarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Devamını Göster »

Köpek Oyuncağı Çeşitleri

Köpeğinizle aranızda gerçek bir ilişkinin gelişmesi için, ona yuva vermeniz kadar önemli bir konu da onunla geçirdiğiniz zaman. Onunla oyun oynamaya ayırdığınız zaman, ilişkinizin gelişmesi, onun mutluluğu ve sağlığı için büyük bir adım. Köpeğinizin zihin gelişimi ve aktivitelerini şekillendirmek için köpek oyuncakları çok önemli bir yer tutar. 

Evdeki terlik, ayakkabı, gazete vb. malzemelere duyduğu ilgiyi de yok edecek olan köpek oyuncağı çeşitleriyle, köpeğiniz hem enerjisini atacak hem aranızdaki bağın kuvvetlenmesiyle daha mutlu bir aile üyesi haline gelecek.

Tüylü dostunuzun seveceği, Petlebi’nin oyuncak seçkisinde; onun zekasını, ağız gelişimini, fiziksel aktivitesini arttırmaya yönelik köpek oyuncağı fiyatlarını mutlaka inceleyin. Köpek oyuncakları en ucuz Petlebi’de aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.