petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Tarağı ve Fırçası

Kedilerimiz yılın belli zamanları daha sık olmak üzere neredeyse her zaman tüy döker. Bu tüy dökümünü kaliteli bir kedi tarağı yardımıyla yüksek seviyede azaltabiliriz. Kedimizi taradıktan sonra bir fırça yardımıyla da tüylerini toplayabiliriz.

Devamını Göster »

Kedi Tarak ve Fırça Çeşitleri

Tüylü dostunuzun, özellikle bahar aylarında dökmeye başladığı tüyler için 2 günde bir onu rahatlatan tarama işlemini yapmalısınız. Bu işleme uygun tarak ve fırça setini seçtiğiniz anda, kedinizle aranızda çok özel bir bağ geliştirerek, eğlenceli bir bakım ritüeline adım atmış olursunuz.

Kedi Tarağı

Kedi tarağı çeşitleri, kedinizin tüylerinin tipine göre sık ya da aralıklı dişli ve cildine zarar vermemek içinse fırça ucu emniyetli tasarlanır. Ayrıca taraklar, pire taramasını da karşılayacak şekilde üretilir. Tarama işlemi için, elinize rahatça oturan, kedinizin kıvrımlarıyla uyumlu, hem siz hem kediniz için eğlenceli ve rahatlatıcı bir aktivite için doğru kedi tarağı çeşitlerini seçmelisiniz.

Petlebi’de kedi tarağı fiyatlarını karşılaştırıp, Petlebi Topluluk ve veterinerinize danışarak sizin için en uygun ürünü seçin; aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.

Kedi Fırçası

Kedinizin düğümlenen tüylerini açar, derisinin hava almasına izin verir. Zayıf tüyleri toplayıp kürkü üzerinde topaklaşıp düğümlenmesine engel olur. Siz de kedi fırçası çeşitlerini değerlendirin, kediniz için en doğru fırçayı seçin.

Petlebi’de çeşitlerine göre değişen kedi fırçası fiyatlarını, yorumları ve tavsiyeleri inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.