Orijen Köpek Maması

(18)

Yüksek oranda kaliteli protein, sadık dostlarımızın beslenmesinde en önemli unsurlardan biridir. Bir de doğal ve yöresel besinlerle zenginleştirilen yüksek protein söz konusu olduğunda o zaman ortaya tam ve dengeli bir beslenme çıkacaktır. Orijen köpek maması çeşitleri ile dostlarımızın hem geçmişten kalma avcı atalarının içgüdüsel ihtiyaçlarına yanıt verilir hem de kas gelişimleri desteklenirken bağışıklık sistemleri güçlendirilir. Formüllerinde biyolojik olarak onların doğalarına uygun besinlerin dışında yöresel malzemeleri de barındıran Orijen köpek mamaları katkı maddeleri içermez ve onların sağlıklı bir aktivite düzeyine ulaşmasına sağlar. Yaşam süreçlerinin her bir dönemine özel formüllerle sunulan Orijen köpek maması yorumları için sitemizi ziyaret edebilir, en uygun fiyatlarla dilediğiniz ürün çeşidini sipariş edebilirsiniz.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Orijen Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Orijen Köpek Maması

Sadık dostlarımızın hayatlarının tüm evrelerinde sağlıklı beslenmeleri yaşayabilecekleri sağlık sorunlarının engellenmesi ve daha mutlu bir yaşam sürmeleri adına kritik bir öneme sahiptir. Onu sahiplendiğiniz andan itibaren yaşına, aktivite düzeyine ve herhangi bir sağlık sorununa sahip olup olmadığına göre kuru mama seçimi yaparak ona karşı sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışırsınız. Piyasada farklı fiyat aralıklarında birçok köpek maması olsa da bazı markaların ürünlerinin ön plana çıktığı gerçeğini net bir şekilde görebilirsiniz. O markalardan biri de şüphesiz Orijen'dir.

Orijen köpek maması çeşitleri yüksek protein oranları ve dostlarımızın kilo kontrolü sağlaması adına önemli olan düşük glisemik indeksi değerleri ile dikkat çekmektedir. Dünya genelinde en sağlıklı köpek mamaları arasında gösterilen Orijen ürünleri tahılsız içerikleri ile biyolojik gereksinimlerine yanıt vermektedir. Onların doğal diyetlerine uygun besinleri, mineral ve vitaminleri ihtiva eden Orijen köpek mamaları dostlarımızın avcı ataları ile benzer standartlarda beslenmesini amaçlamaktadır.

Siz de sahiplendiğiniz arkadaşınızın yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık döneminde en sağlıklı şekilde beslenmesi, olası sağlık sorunlarının engellenip mutlu bir ömür sürmesi için Orijen köpek maması alternatifleri arasından onun için en uygun olanı Petlebi.com güvencesi ile satın alabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak hem onların sağlığına hem de mutluluğunuza yatırım yapabilirsiniz.

Orijen Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tüm köpeklerin bilimsel veriler doğrultusunda evcilleştirilmiş kurtların genlerini taşıdığı gerçeğinden yola çıkarak ürünlerinde gerçek etlere yer veren Orijen, ürünlerinde bölgesel taze malzemeler kullanmaktadır. Avcı genleri taşıyan evcil hayvanların sağlıklı beslenmesi için yüksek protein almaları gereklidir. Yüksek protein ile birlikte ihtiyaç duyulan vitamin, mineral, aminoasit ve liflerin de alınması sağlıklı beslenmenin tamamlanması için önem taşır. Glisemik indeksi yüksek tahıllar daha kolay elde edilebilir olsalar da ilerleyen süreçlerde şeker hastalığı ve obeziteye neden olabileceklerinden dolayı beslenme düzeninde tercih edilmemelidir. Glisemik indeksi düşük olan tahıllar sayesinde ihtiyaçlarını karşılayan evcil hayvanlar daha sağlıklı ve konforlu bir hayat sürdürür. Orijen köpek maması çeşitleri içerisinde taneli tahıl kullanımı yerine taze sebze ve meyveler yer alır. Felsefesi gereği ürünlerinde dış kaynak kullanmayan marka, tazeliğin korunması adına geleneksel mamalardan farklı olarak imzasını taşıyan ürünlerini dondurarak kurutarak ve su buharında pişirerek hazırlamaktadır. Su buharı ile gerçekleştirilen pişirme sürecinde önemli olan mamanın içerisinde bulunan taze ve doğal içeriklerin besin değerini korumaktır. Üretimin her aşamasının detaylı bir şekilde incelendiği üretim tesislerinde üretilen Orijen tahılsız köpek maması çeşitleri her aşamada kalite kontrol testlerine tabi tutulduktan sonra dağıtıma çıkarılır.

Orijen Yavru Köpek Maması

Tüm yavruların protein, sağlıklı yağlar, çeşitli vitamin ve mineraller bakımından zengin bir beslenmeye ihtiyaç duyduğu gerçeğinden yola çıkararak formüle edilen Orijen yavru köpek maması çeşitleri onların hızlı ve sağlıklı bir gelişim sürecine girmesi amacıyla geliştirilmiştir. Yavruların eklem ve iskelet, bağışıklık ve sindirim sistemini destekleyen, ağız ve diş sağlıklarını iyileştiren, ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlayan ürünlerin içeriğinde taze hindi eti, taze tavuk eti, taze pisi balığı, taze tavuk ciğeri, sardalye, ringa balığı, yumurta, bezelye, mercimek, pinto fasulyesi, taze kabak, havuç, elma, ıspanak, yaban mersini, zerdeçal kökü, balkabağı, hatmi otu kökü ve kuşburnu gibi yöresel malzemeler ve kaliteli protein kaynakları bulunmaktadır. Onların hayatlarının erken döneminde ihtiyaçları olan tüm besin maddelerinin tüm değerlerinin korunarak paketlendiği Orijen yavru köpek mamaları arasından seçim yaparken yavrunuzun ırksal özellikleri doğrultusunda seçim yapmanız gerekir. Küçük, orta ve büyük ırka mensup olanların ihtiyaçlarının farklılaşabileceğini unutulmamalı, yetişkinlik sürecine en sağlıklı şekilde geçmeleri adına tercihlerinizi şekillendirmelisiniz.

Orijen Yetişkin Köpek Maması

Orijen tahılsız yetişkin köpek maması çeşitleri ile lezzet arayışında olan ev arkadaşlarımızın sağlığını desteklerken öğünlerini keyifle yemeleri adına fırsat sunuyor. Balık, yaban domuzu, kuzu eti, bizon eti, sığır işkembesi, yumurta, ringa balığı, sardalye, nohut, sığır ciğeri, kuzu ciğeri, kabak, balkabağı, yabani havuç, kırmızı elma, ıspanak, boğa dikeni, kuşburnu, dulavrat kökü, emer su yosunu ve şalgam yaprağı gibi doğal ve sağlıklı malzemeler barındırmaktadır. Doğal beslenme politikası doğrultusunda geliştirilen ürünler yetişkinlik dönemindeki sadık dostlarımızın farklı faydalara sahip protein kaynaklarına en doğal şekilde erişmelerini de mümkün kılmaktadır. Cilt ve tüy sağlığını destekleyen, aktiviteleri için gerekli enerjiyi sağlayan, diş sağlığını koruyan ve metabolizmalarını güçlendiren Orijen yetişkin köpek maması çeşitleri arasından seçim yaparken onların ırksal özellikleri ve damak zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Orijen Yaşlı Köpek Maması

Yetişkinlik dönemini geride bırakıp yaşlılık sürecine giren dostlarımızın ihtiyaçlarında belirgin bir farklılık meydana gelir. Metabolizmaları zaman içerisinde yavaşlar ve standart beslenmelerine devam ettikleri takdirde vücutlarındaki yağ oranı artmaya başlar. Kilo alma potansiyellerinin yükselmesi haricinde eklem ve iskelet sistemlerinde de sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle belirli mineral ve vitaminlere duydukları ihtiyaçlar da çoğalır. Orijen yaşlı köpek mamaları Kanada'nın en kaliteli ve en taze malzemeleri ile hazırlanmaktadır. Yaşlandıklarında dahi sağlıklarının korunması ve enerjilerinin maksimum seviyeye çıkarılması adına büyük fayda sunan ürünlerin içerisinde taze tavuk eti, ringa balığı, uskumru, pisi balığı, sardalye, sarı bezelye, nohut, Etiyopya fasulyeleri, tavuk ciğeri ve mercimek lifi gibi doğal besin kaynakları bulunmaktadır.

Orijen Kilolu Köpekler için Light Mama

Obezite bizler için olduğu kadar dostlarımız için de en tehlikeli sağlık sorunlarından biridir. Yeterince hareket etmeyen, gerektiğinden fazla beslenen, yaşlanma ile birlikte metabolizması yavaşlayan dostlarımız fazla kilo sorunu yaşamaya başlayabilir. Bu durumda eklem sağlığından solunum sistemi sağlığına dek birçok noktada sorun yaşayabilirler. Fazla kilosu olan ya da obezite hastalığına yakalanma riski taşıyanlar için özel olarak formüle edilen Orijen markalı light mamalar onların ideal kilolarına dönmeleri ve yaşayabilecekleri problemlerin engellenmesi adına tercih edilebilecek en iyi alternatifler arasında yer almaktadır.

Hangi Orijen Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Dünya genelinde en çok güvenilenlerden olan marka, patili arkadaşlarımızın hem yaşam döngüleri hem de özel ihtiyaçları doğrultusunda farklı içerikte ürünleri piyasaya sunmaktadır. Yavru, yetişkin ve yaşlı köpek mamalarına ek olarak fazla kilolu olanlar için de diyet ürünleri bulunduğu için mama seçimi sırasında birçok faktörü eş zamanlı göz önünde bulundurmak önemlidir. İlk kriter dostunuzun gelişim dönemi olmalıdır. Ancak bu noktada da ırksal özellikleri düşünülmelidir. Küçük, orta ya da büyük ırka mensup olmaları ihtiyaçları üzerinde değişim yaratacağı için tercih edilen ürünün spesifik özelliklerinin hesaba katılması gerekir. Genel sağlık durumları gereği özel bir tedbir alınması gerekiyorsa onun için en iyi alternatifi seçmek için veteriner hekimlerin görüşlerine başvurulabilir.

Orijen Köpek Maması Fiyatları

Marka, dünya genelinde en çok güvenilen ve ürün içerikleri bakımından en kaliteliler arasında gösterilenlerden biridir. Premium mama markaları arasında yer alır ve içerikleri incelendiğinde gerek gerçek etleri kullanması gerekse özel pişirme tekniklerine başvurması gibi fark yaratan niteliklerin fiyatlarının üzerinde etkili olduğu sonucuna varılabilir. Orijen köpek maması fiyatları ürünlerin türüne ve ambalaj ağırlıklarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Siz de dostunuzun en kaliteli ve sağlıklı içeriklerle beslenmesi için markanın ürünlerini güvenle kullanabilir, Petlebi.com ayrıcalıklarından yararlanarak siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimizden ve aynı gün kargo fırsatlarımızdan yararlanarak alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hangi ürünü tercih edeceğiniz noktasında soru işaretlerinizi ürün yorumlarını inceleyerek giderebilirsiniz.