petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Orijen Köpek Maması

Yüksek oranda kaliteli protein, sadık dostlarımızın beslenmesinde en önemli unsurlardan biridir. Bir de doğal ve yöresel besinlerle zenginleştirilen yüksek protein söz konusu olduğunda o zaman ortaya tam ve dengeli bir beslenme çıkacaktır. Orijen köpek maması çeşitleri ile dostlarımızın hem geçmişten kalma avcı atalarının içgüdüsel ihtiyaçlarına yanıt verilir hem de kas gelişimleri desteklenirken bağışıklık sistemleri güçlendirilir. Formüllerinde biyolojik olarak onların doğalarına uygun besinlerin dışında yöresel malzemeleri de barındıran Orijen köpek mamaları katkı maddeleri içermez ve onların sağlıklı bir aktivite düzeyine ulaşmasına sağlar. Yaşam süreçlerinin her bir dönemine özel formüllerle sunulan Orijen köpek maması yorumları için sitemizi ziyaret edebilir, en uygun fiyatlarla dilediğiniz ürün çeşidini sipariş edebilirsiniz.

Devamını Göster »

Orijen Köpek Maması Çeşitleri

Orijen köpek maması çeşitleri, köpeğinizin atalarından kalma avcı içgüdülerini beslemeyi ön plana alır. Köpeğinizin ağız, diş, sindirim sistemini iyi bilir ve taze et bazlı alternatifleri ile tüylü dostunuzun gözdesi olmaya adaydır. 

Orijen köpek maması kullananlar, özellikle seçici, enerjisi düşük, kuru mama sevmeyen köpeklerinin, Orijen sonrası geçirdikleri değişimi gözlemleyebilir. Veterinerinize danışıp; orijen köpek maması yorumlarını okuduktan sonra, köpeğiniz için en uygun mamayı seçin.

Orijen Köpek Maması En Ucuz

Orijen köpek maması fiyatlarını Petlebi’de araştırın, hediye, indirim ve kampanya imkanlarını değerlendirin güvenle satın alın.

Seçtikleriniz: Orijen Hepsini Kaldır