petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Yaşlı Kedi Maması

Tüylerde beyazlama, uyku ihtiyacında artış, hareketlerde yavaşlama ve sıcak ortamlarda daha çok vakit geçirme gibi yaşlılık belirtileri kedilerinizin beslenme ve bakım ihtiyaçlarının değişmesi anlamına gelir. 7 yaşını dolduran dostlarınız için artık hayat da gereksinimler de eskisinden oldukça farklıdır. Yavruluk ve yetişkinlik dönemlerinde gelişim dönemlerine özel beslenen dostlarınız için yaşlılık döneminde de onların ihtiyaçlarına yönelik yaşlı kedi maması ürünleri tercih etmeniz gerekir. Kemik sağlıklarını sürdürmek, yaşam sürelerini uzatmak ve aynı zamanda A’dan Z’ye sindirim süreçlerini kolaylaştırmak için formüle edilen yaşlı kedi mamaları seçimi sırasında veterinerlerin önerilerini de dikkate almalısınız. Sitemiz üzerinden en kaliteli yaşlı kedi mamaları arasından seçim yapabilir, kampanya dönemlerimizi takip ederek dostunuzun sağlığına en avantajlı fiyatlardan yararlanarak katkı sağlayabilirsiniz.

Devamını Göster »

Yaşlı Kedi Maması Çeşitleri

Evinizin yıllanmış minik dostu 7 yaşını bulup aştıktan sonra yaşlı kedi statüsüne geçer; beslenmesi de buna uygun olarak yeniden düzenlenmelidir. 

Yaşlı kedi maması için veterinerinize danışarak ve Petlebi’nin seçkisindeki markaların değerlendirmelerini okuyarak, çeşitleri inceleyip minik dostunuz için en iyi kararı verebilirsiniz.

Sindirim ve bağışıklık sistemini destekleyen, kalsiyum ağırlıklı, yaşam süresini uzatmaya odaklı bu mamalar aynı zamanda kolay çiğnenmesi sayesinde yaşlı dostunuzca kolayca benimsenir.

Yaşlı kedi maması fiyatlarını Petlebi’de inceleyerek aynı gün kargo fırsatıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.