Kimlik Tüpü ve Künyeler

(3)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Kimlik Tüpü ve Künyeler

Onlarla hayatını paylaşan milyonlarca kişi için en büyük korkulardan biri de sadık dostlarının bir şekilde kaybolmasıdır. Bu gibi durumlarda onun nereye gittiği, nasıl bir ortamda kaldığı ve ne yiyip içtiği gibi çok tatsız sorularla yüzleşmek zorunda kalınır. İlanlar açılır, sokaklar aranır ama kimi zaman ne yazık ki beklenen o kavuşma hayallerde kalır. Özellikle yoğun nüfuslu ve büyük şehirlerde bu süreç büyük bir kaos halini alabilir. Hem köpeklerin hem de sahiplerinin ulaşılamaz konuma düştükleri bu gibi durumlarda kimlik tüpü ve künyeler dostlarımızın güvenliğinin sağlanması ve olası bir kaybolma durumunda yeniden evlerine dönmeleri adına büyük bir öneme sahiptir.

Petlebi.com üzerinden kimlik tüpü ve künye çeşitleri sizleri bekliyor! Dostunuzun tasmasına takabileceğiniz ve sağlık için hiçbir zararı olmayan bu ürünler istenmeyen durumlarda yuvalarının bilgilerini barındıran aksesuarlar olarak büyük fayda sağlıyor. Böylece eve dönüş heyecanı yaşanabilirken ayrılıklar da kısa sürebiliyor.

Köpek Kimlik Tüpü

Kimlik tüpleri köpeklerin kaybolması durumunda onların teslim edileceği kişinin ya da yerin bilgilerini barındıran bir üründür. Krom kaplama olduğu için uzun süre dayanan bu ürünler tasmaya asılabilir özelliğe sahiptir. Onları rahatsız etmez, ses çıkarmaz ve üstelik şık tasarımı sayesinde tasma ile bir uyum yakalar. İçerisine adres ve irtibat bilgilerinin yazılmasını sağlayan küçük bir kağıt konularak kullanılan kimlik tüpleri kolay fark edilebilir ürünler oldukları için kaybolan köpeklerle karşılaşan kişiler, bu ürünü net bir şekilde görürler.

Köpekler İçin Künye

Köpek künyeleri de kimlik tüpleri ile benzer fonksiyona sahip köpek güvenlik ürünleri arasında yer alırlar. Üzerlerine dostlarımızın ismi ile birlikte aile bireylerinin irtibat ve adres bilgilerinin yazılabileceği bu ürünler onların kaybolması ya da kaçması neticesinde onlarla karşılaşan kişilere aileleri olduğu mesajını iletir. Künyeler birçok farklı tasarıma sahip olabilir. Böylece tasmaları şıklıkları ile tamamlar ve fonksiyonellerini yerine getirirken dostlarımızın tarzlarını da bütünler.

Kimlik Tüpü ve Künye Faydaları

Sadık dostlarımız yanımızdan bir an olsun ayrılsın istemesek de ne yazık ki bazen istenmeyen ayrılıklar yaşanabiliyor. Kaybolabiliyorlar ve özellikle eğitimleri tamamlanmadan tasmasız gezdirildiklerinde bir canlının ya da kokunun peşinden hızla koşup kaçabiliyorlar. Onlara yeniden ulaşmaya çalışmanın stresi, onlarla yeniden kavuşulamayacağı endişesi ve tedirginlik bu ürünler sayesinde azaltılabiliyor. Yine de her zamanki gibi bu ürünler onların yeniden bulunmasını mutlak şekilde garanti etmiyor. Kaybolduklarında onlarla karşılaşan kişilerin kimlik tüpü içerisinde veya künye üzerinde yazılan bilgileri kullanması ve aile bireyleri ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Kimlik Tüpü ve Künye Fiyatları

Sağladıkları güvenlik ve verdikleri güvenle en çok tercih edilen köpek ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan kimlik tüpü ve künye çeşitleri fiyatları markalara, tasarımlara ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlardan yararlanarak dostunuz için Vitakraft, Pawise ve Trixie markalı kimlik tüpü ve künye ürünlerini inceleyebilir; içinizi rahat ettirecek bu ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.