Müşterilerimiz Anlatıyor

Gülşah Alptekin

Andrea Bugün 12:03

Siparişim hızlı ve güzel paketlenmiş olarak geldi. Her zamanki gibi çok memnun kaldım. Teşekkürler

Sedef Aygün

Sedip Bugün 11:13

Herkese tavsiye ettiğim bir firma. Tesekkurler Petlebi..

Togay Ünsal

togayunsal Bugün 12:45

Siparişim sırasında Kargo şirketinden kaynaklı bir kaç tatsız konu yaşandı fakat operatör görevlileri sabır ve hoşgörüyle yaşadığım sorunlarla ilgilendi.yaşadığım mağduriyeti görmezden gelmek yerine memnuniyetimi sağlamak adına muhasebe direktörü olduğunu düşündüğüm hanımefendi ile birlikte çalıştılar.Aras kargo ile çalışmalarından dolayı bir daha petlebiyi. Kullanacağımı sanmıyordum lakin 2 kıymetli kurumsal kimlikliklerini önemseyen takım arkadaşları aynı zamanda kargo şirketlerini yakında değiştirecekleri vaadiyle fikrimi değiştirdiler .tüm hayvanseverlere tavsiye ederim ,edeceğim.operatörünüze ve muhasebe direktörünüze teşekkürlerimi sunarım

Tevfik KURNAZ

Tevkur Bugün 11:39

Güvenilir ve site yöneticilerinin son derece kibar davrandığı, hediye ürünleri bol ve gönderi süresi oldukça kısa. Yanlış bir ürün gönderilmesi üzerine görüştüğüm Nedim Bey'in beyefendi tavrı ve süratle istediğim ürünü gönderip yanlış gönderileni hediye olarak kabul etmemi istemesi benim çok alışkın olduğum bir davranış şekli değildi. Bu asil davranışınızdan dolayı kutlarım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Duygu yıldırım

Duyguada Bugün 11:29

Bugüne kadar aldığım her üründen çok mutlu oldum . Petlebi'den gözüm kapalı ihtiyacimiz olanlari tereddütsüz sipariş veririm .

FADİME SEPİN

Bakanreis4 Bugün 15:24

Güzell bi uygulama eksiksiz bi şekilde geliyor. Herkese önenerim.

Nasıl yorum eklerim?

Siparişiniz size ulaştıktan sonra gönderdiğimiz değerlendirme anketini doldurarak, petlebi.com alışveriş deneyiminizi herkesle paylaşabilirsiniz.