petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Yatağı

Köpeklerde aidiyet algısı yüksektir. Köpek yatakları yer belirleme konusunda etkili ürünlerdir. Köpekler, evin bir köşesine alıştıklarında zamanlarının çoğunu orada geçirirler. Yatağın malzemesi ve boyutunun doğru tercih edilmesi köpeğinizin rahatı açısından önemlidir.

Devamını Göster »

Köpek Yatağı Çeşitleri

Köpeğinize sabahtan akşama ve canı her kestirmek istediğinde güzel bir dinlenme imkanı sağlayan köpek yatakları en ucuz Peltebi seçkisinde ailelerin beğenisine sunuluyor. 

Köpeğiniz uyuduğu noktayı sevmiyorsa, evde yasaklı bölgeler de dahil olmak üzere kendine sürekli konforlu bir alan arayacaktır. O nedenle, köpek yatağı  nasıl olmalı diyorsanız, önceliğinizi köpeğinizin konforu belirlemeli. 

Köpek Yatağı Fiyatları

Köpek yatağı fiyatları, köpeğinizin ihtiyacına göre çeşitlilik gösterse de, Petlebi’de köpeğiniz için en doğru yatağı araştırın aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.

Golden retriever yatakları gibi köpeğinizin ırkına, yaşına, boyuna göre yatak seçimi yapabileceğiniz gibi su geçirmez köpek yatağı gibi özel seçimler de yapabilirsiniz. Keza dışarda uyumayı seven köpeğiniz için ekstra kalın ve ısıyı dağıtmayan seçenekler de mevcut.