Tırmalama Tahtası ve Evleri

Tırnak kaşıntısı ve oyun ihtiyacının birlikte giderildiği en ideal kedi ürünü tırmalama tahtalarıdır. Kedi evi şeklinde de tırmalama tahtaları mevcuttur. Boyut ve şekil olarak kedinize en uygun ürünü bularak keyifli vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Devamını Göster »

169 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE Yurtiçi Kargo Logo BEDAVA!

Kedi Tırmalama Çeşitleri

Kedinizin evde tırmalamaktan keyif aldığı koltuk, kanape vb. noktaları, kedi tırmalama tahtası ile değiştirin; böylece kediniz de siz de rahat bir nefes alın.

Konu savunma ve korunmaya gelince kediler için tırnakları hayati önem taşır. Bu nedenle atalarından gelen bir içgüdü ile düzenli bir biçimde tırnaklarını bileme, sivriltme ihtiyaçları vardır. Bu işlem için ağaç, toprak vb. bulamayınca da, konu ev içinde patilerine uygun gelen tüm yüzeyleri tırmalamak böylece tırnaklarını bçimlendirmek şeklinde gelişir.

Kedi tırmalama merdiveni, kedinizin hem bütün gün üzerinde şekerleme yapabileceği hem avcı pozisyonunu koruyarak eve hakim pozisyonda yüksek bir yerde takılabileceği alan yaratır. Tırnaklarını bilemek ve sivriltmek içinse birebirdir.

Küçük dostunuzun, evinde rahat etmesi için mutlaka kedi tırmalama çeşitlerini inceleyin, fiyatları karşılaştırın, aynı gün kargo fırsatıyla siparişinizi verin.