petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Brit Care Köpek Maması

Üretim aşamaları yüksek kalite standartlarında gerçekleşen ve ürünlerinde yalnızca doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri kullanan marka, sevimli dostlarımız için her şeyi düşünüyor. Doğru beslenme ile dostlarımızın kanser, diyabet ve kardiyovasküler rahatsızlıklara yakalanma ihtimallerini minimize edecek kriterlere sahip olan Brit Care köpek maması çeşitleri ile siz de dostunuzun sağlığını iyileştirebilirsiniz. Onların yaşlarına, ırksal özelliklerine ve özel ihtiyaçlarına göre formüle edilen Brit Care köpek maması küçük ırk dahil olmak üzere tüm ırklardaki dostlarımıza uygun seçenekler sunmaktadır. Kaliteli proteinleri doğal malzemelerle bütünleştiren, kas ve kemik gelişimi ile birlikte enerji gereksinimini de sorunsuz şekilde karşılayan Brit Care köpek maması yorumları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir, ürün filtrelemesi yaparak ona özel tercihinizi satın alabilirsiniz.

Devamını Göster »

Ucuz Brit Care Köpek Maması

Güvenli, besleyici, lezzetli brit köpek maması nasıl diye merak edenler için; en ayırdedici özelliği hipoalerjenik olması. Üst segment köpek mamaları içinde alerji, sindirim sorunu, ağız ve diş hassasiyeti olan köpeklerde yarattığı beslenme etkisiyle öne çıkıyor. 

Brit Köpek Maması Çeşitleri

Eğer köpeğiniz, ağız-diş, cilt ve sindirim sorunları yaşıyorsa ve özellikle mama yedikten sonra çeşitli sorunlar gözlemliyorsanız; Brit köpek maması kullananların yorumları ve veterinerinizin görüşlerini alarak köpeğiniz için doğru seçimi yapabilirsiniz. 

Üst segment köpek mamaları içinde uygun fiyatlı kaliteli ürünler arasında yer alan Brit care köpek maması fiyatlarını Petlebi’de araştırın, satın alın.