Brit Care Köpek Maması

(55)

Üretim aşamaları yüksek kalite standartlarında gerçekleşen ve ürünlerinde yalnızca doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri kullanan marka, sevimli dostlarımız için her şeyi düşünüyor. Doğru beslenme ile dostlarımızın kanser, diyabet ve kardiyovasküler rahatsızlıklara yakalanma ihtimallerini minimize edecek kriterlere sahip olan Brit Care köpek maması çeşitleri ile siz de dostunuzun sağlığını iyileştirebilirsiniz. Onların yaşlarına, ırksal özelliklerine ve özel ihtiyaçlarına göre formüle edilen Brit Care köpek maması küçük ırk dahil olmak üzere tüm ırklardaki dostlarımıza uygun seçenekler sunmaktadır. Kaliteli proteinleri doğal malzemelerle bütünleştiren, kas ve kemik gelişimi ile birlikte enerji gereksinimini de sorunsuz şekilde karşılayan Brit Care köpek maması yorumları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir, ürün filtrelemesi yaparak ona özel tercihinizi satın alabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Maması markası:

Brit Care Köpek Maması

Sağlıklı içeriklerle dengeli beslenen dostlarımızın en temel gereksinimlerinden biri karşılanmış olur. Yaşlarına, ırk özelliklerine ve aktivite düzeylerine yanıt veren köpek mamaları seçimi sırasında markanın geçmişi, üretim süreçleri ve kurumsal felsefesi ürün kalitesi hakkında bilgi edinmenin en kolay yollarından biridir. Yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemleri için özel ürünler geliştiren, kalitesi kabul görmüş markalardan biri de Brit Care'dir.

Petlebi.com üzerinden Brit Care köpek maması çeşitlerine ulaşabilir, birbirinden leziz ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Premium protein kaynakları ile desteklenen, HACCP kalite standartları doğrultusunda üretilen mamalar hakkında kullanıcı yorumlarını da okuyarak soru işaretlerinizi azaltabilirsiniz.

Brit Care Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Evcil hayvanların sağlığının korunup geliştirilmesi amacıyla üretim gerçekleştiren Brit Care, 1994 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Dünya genelinde 70 ülkeye ürünlerini gönderen firmanın bünyesinde 350'den fazla kişi görev yapmaktadır. Evcil hayvanların gelişimleri için en gerekli besinleri ürünlerinde kullanmayı sürdüren firma, dünya çapında kalitesi kabul görmüş markalar arasında yer almakta ve ürün çeşitliliği, yüksek hareket düzeyine sahip dostlarımız için özel formülleri, konserve ve ödül mamaları ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Piyasadaki birçok marka içerisinde ürün içerikleri ile ön plana çıkan Brit Care hem köpeklerin hem de kedilerin gelişimsel ihtiyaçlarına yanıt vermek için bilimsel verilerin eşliğinde formüllerini geliştirmektedir.

Brit Care Yavru Köpek Maması

Küçük, orta ve büyük ırklara özel olarak geliştirilen Brit Care yavru köpek maması çeşitleri ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir. Marka tüm ırklar için ortak fayda sağlayan ürün çeşitleri ile de dikkat çekmektedir. Brit Care yavru köpek mamaları somon, kuzu, tavuk, sığır eti gibi protein kaynaklarını ihtiva etmektedir. Hypoallergenic ürünleri de bulunan marka yavruların öğrenme kapasitesinin ve zihinsel aktivitelerinin arttırılması için ürünlerinde Omega 3 kullanmaktadır. Karaciğer yenilenmesinde görev yapan Silymarin, bağışıklık sistemini güçlendiren C vitamini ve bağırsak florasını destekleyen MOS ve FOS prebiyotiklerin de yavrular için hazırlanan ürünlerde kullanılmaktadır.

Brit Care Yetişkin Köpek Maması

Yetişkinlik evresine geçiş yapan köpeklerin yaşamaları muhtemel sağlık sorunlarının önlenmesi ve gelişim döngülerine özel ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde karşılanması amaçlanarak formüle edilen Brit Care yetişkin köpek mamaları kuzulu ve pirinçli, kuzulu, somonlu ve patatesli, somonlu ve ringa balıklı, geyikli ve patatesli, tavuklu seçenekleri ile sunulmaktadır. Dostunuzun genel sağlık durumu ve aktivite düzeyi doğrultusunda seçim yapabilmenizi mümkün kılan ürün çeşitliliği Brit Care markasının sunduğu avantajlardan yalnızca bir tanesidir.

Brit Care Yaşlı Köpek Maması

Yaşlanan dostlarımızın aktivite seviyeleri giderek düşmeye başlar. Bu nedenle tükettikleri besinlerin yağ oranının ve kalorilerinin düşürülmesi gerekir. Ek olarak sindirim sistemlerinin desteklenmesi, bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi, dolaşım risklerinin azaltılması önemlidir. Daha uzun ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için özel olarak formüle edilen Brit Care yaşlı köpek maması çeşitleri onun tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunmaktadır.

Brit Care Köpek Ödülü

Ödüller hem lezzetleri hem de yarattığı farklılık ile dostlarımızın karşı koyamayacağı ürünlerdir. Besleyici değerleri yüksektir ve sahip oldukları vitaminler sayesinde faydalı oldukları bilinmektedir. Pozitif davranışların pekiştirilmesi ve kuyruklarının mutluluktan sallanması adına siz de onun için Brit Care ödül maması çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ananaslı ve kalamarlı, kuzu etli ve muzlu, karides ve Hindistan cevizli, biberiye ve geyik etli gibi farklı içerikler barındıran ödül mamalarının faydaları da değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle hangi ödül mamasının tercih edileceği noktasında dostunuzun ihtiyaçlarını önceliklendirebilirsiniz.

Hangi Brit Care Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Zengin içeriklerle en kaliteli standartlarda üretilen Brit Care köpek mamaları arasından seçim yaparken köpeğinizin yaşını, genel sağlık durumunu, aktivite düzeyini ve hangi lezzetleri beğendiğini göz önünde bulundurmalısınız. Böylece sağlıklı yiyecekleri iştahla yemesini sağlayarak ihtiyaç duyduğu tüm besinleri doğru oranda aldığından emin olabilirsiniz. Ürün seçimi sırasında kararsızlık yaşarsanız Petlebi Topluluk yorumlarını okuyabilir, ilgili ürün sayfasından hangi ırklar tarafından tercih edildiğini öğrenebilirsiniz.

Brit Care Köpek Maması Fiyatları

Brit Care köpek maması fiyatları ambalaj ağırlıklarına ve ürün içeriklerine göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden en uygun fiyatlarla en kaliteli mamaları bulabilir, ücretsiz kargo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı gün kargo fırsatlarımızı yakalayarak dostunuzun en taze ve %100 orijinal besinlerle beslenmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz. Dönemsel kampanyalarımızı takip edebilir, güvenli ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme seçeneklerimiz de sizleri bekliyor!