Köpek Ödül Maması

(369)

Can dostunuzla evinize ilk geldiğiniz andan itibaren onunla daha uyumlu bir hayat yaşamak için eğitim sürecine odaklanmanız gerekir. Bu aşamada köpek ödül mamaları pozitif davranışlarını desteklemek için tercih edebileceğiniz en etkili yöntemlerden biridir. Yavruluk dönemi dahil olmak üzere yaşamları boyunca onlar için şerit, stick, tablet ve atıştırmalık gibi farklı formlarda üretilen köpek ödül maması çeşitlerini deneyebilirsiniz. Onun en sevdiğini belirledikten sonra hem çiş eğitimi hem de gerekli durumlarda komut eğitimi için ödül mamalarının yardımına başvurabilirsiniz. Üstelik her zamankinden farklı lezzetlerle karşılaşan dostlarınıza kuyruk sallatacak bir keyif yaşatabilirsiniz. Sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz küçük bir araştırma sonucunda hem ürün çeşitlerimize hem içeriklerine hem de son kullanma tarihlerine ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Ödül Maması markası:

Köpek Ödül Maması

Köpekler kediler ile kıyaslandığında daha kolay eğitilebilen dostlarımızdır. Yine de onların başarılı bir eğitim alabilmesi ve ev yaşamına uygun hareket edebilmelerinin sağlanması için ek desteklere ihtiyaç duyulabilir. Köpek eğitimi sürecinin en büyük yardımcılarından biri olarak kabul edilen köpek ödül maması çeşitleri hem dostlarımızın farklı lezzet ihtiyacını karşılıyor hem olumlu davranışlarını pekiştiriyor hem de bizlerle aralarındaki bağın güçlenmesi adına önemli bir katkı sağlıyor. Yalnızca pozitif davranışların tekrarlanmasını sağlamakla kalmayan aynı zamanda lezzetleri ile dostlarımızın mutlu olmasını sağlayan bu özel atıştırmalıklar birçok farklı nedenle verilebiliyor.

Günlük öğün yerine geçmeyen ancak belli aralıklarla verildiğinde onları sevinçten çılgına döndüren köpek ödül mamaları sayesinde yavruluk dönemindeki dostlarımız en temel komutları hızlı bir şekilde öğrenebiliyor. Bu ürünler onların damak zevklerine hitap edecek şekilde geliştirildiği için pozitif davranışlar lezzeti yeniden almak için bir fırsata dönüşüyor. Siz de yavruluk döneminden itibaren sevimli dostunuza birbirinden farklı aromalara sahip leziz atıştırmalıkları verebilir, onları güvenli ve sağlıklı bir lezzet yolculuğuna çıkarabilirsiniz. Üstelik yalnızca yavruluk dönemlerinde değil tüm gelişim dönemlerine özgü formüle edilen köpek ödülleri ile onların mutlu bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek Ödül Mamaları Neden Verilir?

Ödül mamalarının temel amacı az önce de ifade ettiğimiz gibi evlerimizi ve hayatlarımızı paylaştığımız dostlarımızın pozitif davranışlarını ödüllendirmek ve aynı zamanda hayat konforlarını yükseltmektir. Bu nedenle dostlarımız henüz yavruluk dönemindeyken köpek ödül maması ile tanışmaları gerekir. Tuvalet eğitimleri sırasında, otur - kalk- bekle - gel gibi temel itaat komutlarının öğretilmesi sırasında veya başarılı bir sosyalleşme sürecinin ardından ödüller hayat kolaylaştıran bir önem taşır. Kuru mamalarını her halükarda yiyeceklerini bilen ancak farklı lezzetlere aşina olmayanlar için ödül mamaları yapmaları gerekenler hakkında motive edici bir etki sağlar.

Dostlarınız ile yeni bir hayata başlarken sizin yapmasını istemediğiniz bir davranışı yapmadıklarında onları köpek ödülleri ile mutlu edebilirsiniz. Yeni öğrettiğiniz bir komutu tam anlamıyla öğrenmelerini sağlamak için ödül mamaları ile gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Bu noktada önemli olan pozitif davranışı gerçekleştirdiği anda onlara bu ürünleri vermenizdir. Çünkü kuyruklu dostlarımızın ne için ödüllendirildiklerini anlamaları adına zamanlama çok önemlidir. Eğitimlerine sağlanan faydaların yanı sıra dengeli bir beslenme rutini de sunan özel ürünlerle onların gelişim dönemlerine özgü ihtiyaçlarını da karşılayabilirsiniz.

Köpek Ödül Maması Yapımı

İnternetin sunduğu imkanlarla köpekler için ödül maması tarifi bulmak artık çok kolay. Ancak değişen dünyada onların gereksinimlerini bir arada karşılayacak ödül mamaları yapımı için yeterince zaman ne yazık ki bulunmuyor. Günlük koşturma içerisinde dostlarını mutlu edecek lezzetleri üretmek adına zaman bulamayan birçok kişi için markaların ürettiği alternatifler birçok açıdan fayda sağlıyor. Besin değerleri belirli olan, köpeklerin hassasiyetleri özelinde formüle edilen, sağlıklı ve gelişim süreçlerine katkı sağlayan hazır köpek ödülleri ile hem onların ihtiyaçları karşılanıyor hem de zaman sıkıntısı ortadan kalkıyor. Her ürünün içeriği, son kullanma tarihi ve besin değerleri gibi önemli detaylar üzerlerinde yazılı olduğu için dostlarını mutlu etmek isteyenlere yalnızca ürün seçimini yapmak kalıyor.

En İyi Köpek Ödül Maması Hangisi?

Köpek ödül mamaları markalar tarafından farklı formlarda, farklı lezzetlerde ve farklı içeriklerde üretilebiliyor. Bu nedenle en iyisi hakkında kesin bir yanıt vermek pek de mümkün olmuyor. Nasıl ki kuru ve yaş mamalarda içeriklerin incelenmesi gerekiyor, söz konusu köpek ödül mamaları olduğunda da aynı davranış sergilenebiliyor. Bir de damak zevkleri var tabii, dostlarımız her ürüne aynı hevesle yaklaşamayabiliyor. Brit Care, Royal Canin, Pro Plan ve Reflex ödül mamaları genellikle hem uygun fiyatlı olmaları hem de lezzetlerinin beğenilmesi nedeniyle en çok tercih edilenler arasındaki yerini koruyor.

Köpek Ödül Maması Çeşitleri

Petlebi.com %100 orijinal ürün garantisinden yararlanarak sevimli arkadaşınız için tercih edebileceğiniz çok farklı ürünler bulunuyor. Tavuklu, tahılsız, kuzulu, ördek etli, biftekli, sığır etli, hindi etli, vitamin ve mineral katkılı gibi çeşitli içeriklere sahip köpek ödül mamaları ve bisküvileri arasından dostunuzun beğenilerine ve tercihlerine uygun olanları tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı alternatifler bulabileceğiniz gibi içeriklerinde kullanılan protein kaynakları doğrultusunda değişebilen fiyatlara sahip ürünleri de filtreleyebilirsiniz. Seçtiğiniz kriterleri görüntülerken bu ürünlerin stick, bisküvi, tablet ve çubuk gibi farklı formlara sahip olduğunu da fark edeceksiniz. Seçim yaparken dostunuzun hangi ırka mensup olduğunu, boyutunu, yaşını ve sağlığı ile ilgili gereksinimlerini de düşünerek en doğru ürünü satın alabilirsiniz. Seçimleriniz sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsur da onun hangi yapıdaki ödülleri sevdiğine dikkat etmektir. Bazı dostlarımız çiğneyebilecekleri, bazıları yutabilecekleri, bazıları da yerken eğlenebilecekleri ürün alternatiflerini daha çok sevebilirler.

Köpek Ödül Mamalarının Faydaları

Sadık dostlarımız için lezzet çeşitliliği sunan aynı zamanda doğru anda verildiklerinde pozitif davranışları pekiştiren köpek ödül tabletleri ve çubukları sağlıklı gelişim sürecine de katkı sağlayabiliyor. İçeriklerindeki vitamin ve mineral takviyeleri sayesinde kemik gelişimini destekleyen, bağışıklık sistemini güçlendiren, kilo kontrolü sağlayan ve kuru mama ile içerisinde bulundukları standart beslenme lezzetini farklılaştıran bu ürünlerin verilmesi sırasında da dikkatli olunması gerekiyor. Her köpeğin ihtiyacı farklı olabiliyor; bu ihtiyaçların farklılaşmasında yaş, ırk, boyut, genel sağlık durumu, aktivite düzeyi ve ek hastalıkların olup olmaması gibi değişkenler olabileceği için tercih edilen ürünlerin faydalarına odaklanılması önem taşıyor. Aynı zamanda miktarlarına da dikkat edilmesi gerekiyor. Dostlarımızı mutlu etmek her zaman önceliğimiz ancak kilo kontrollerinin sağlanması adına da günlük dozajın aşılmaması önem taşıyor.

Köpek Ödülleri Fiyatları

Masum bakışlara heyecan katan, paket sesi duyulduğunda kuyrukları sallatan ve büyük bir hasretle beklenen ödüllerin fiyatları markaların ücretlendirme politikaları, içerikleri, ambalaj gramajları ve kullanım amaçları doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Petlebi.com sitesi üzerinden en uygun fiyatlarla en taze ürünlere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Dostunuzu mutlu edecek ürün alternatiflerini listeleyebilir, onu yepyeni tatlarla tanıştırırken pozitif davranışlarını pekiştirmenin en keyifli yolunu keşfedebilirsiniz.