petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Ödül Maması

Can dostunuzla evinize ilk geldiğiniz andan itibaren onunla daha uyumlu bir hayat yaşamak için eğitim sürecine odaklanmanız gerekir. Bu aşamada köpek ödül mamaları pozitif davranışlarını desteklemek için tercih edebileceğiniz en etkili yöntemlerden biridir. Yavruluk dönemi dahil olmak üzere yaşamları boyunca onlar için şerit, stick, tablet ve atıştırmalık gibi farklı formlarda üretilen köpek ödül maması çeşitlerini deneyebilirsiniz. Onun en sevdiğini belirledikten sonra hem çiş eğitimi hem de gerekli durumlarda komut eğitimi için ödül mamalarının yardımına başvurabilirsiniz. Üstelik her zamankinden farklı lezzetlerle karşılaşan dostlarınıza kuyruk sallatacak bir keyif yaşatabilirsiniz. Sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz küçük bir araştırma sonucunda hem ürün çeşitlerimize hem içeriklerine hem de son kullanma tarihlerine ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster »

Sağlıklı Köpek Ödül Mamaları: Bisküvi ve Kurabiyeler

Köpeğinizle iletişimde yeni bir yol keşfetmek için ödül mamalarına ve bisküvilerine mutlaka şans verin. Köpeğiniz, doğru yolda olduğunu anlamak için sizden gelen işaretleri takip eder. Bu noktada ona verdiğiniz ödül, doğru davranışını pekiştirmek için birebirdir. 

Köpek ödül maması kullananlar, köpeklerinin yaşı, ırkı, yaşam şekline göre çok çeşitli ödül maması olduğunun bilincindedir. Köpek ödül maması tavsiyesi olarak göz önünde bulundurmanız gereken aktif yaşamı olmayan bir köpeğiniz varsa, diyet yapması gerekmese bile diyet seçenekleri değerlendirmek olmalıdır. 

Köpek Ödül Maması Yapımı

Köpek ödül maması yapımını evde de deneyebilirsiniz ancak köpek ödül maması fiyatları ve içeriklerini araştırdığınızda göreceksiniz ki besin değerlerinin ve köpeğinizin hassasiyetlerinin kontrolü açısından köpek ödül maması tavsiyelerini de dikkate alarak güvenle satın alabileceğiniz  güvenilir köpek ödül fiyatları ve markaları bulmak mümkün.

Köpek ödül mamasını en ucuz Petlebi’de aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.