petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Ödül Maması

Ödüllendirme köpek eğitiminde önemli bir yöntemdir. Köpek ödül mamalarını çoğunlukla köpeklerimizin yaptığı hareketleri onaylamak için kullanırız. Lezzetli mamaları sayesinde hem köpeğimizle olan ilişkimiz gelişir hem de temel hareket eğitimi kolaylaşır.

Sağlıklı Köpek Ödül Mamaları: Bisküvi ve Kurabiyeler

Köpeğinizle iletişimde yeni bir yol keşfetmek için ödül mamalarına ve bisküvilerine mutlaka şans verin. Köpeğiniz, doğru yolda olduğunu anlamak için sizden gelen işaretleri takip eder. Bu noktada ona verdiğiniz ödül, doğru davranışını pekiştirmek için birebirdir. 

Köpek ödül maması kullananlar, köpeklerinin yaşı, ırkı, yaşam şekline göre çok çeşitli ödül maması olduğunun bilincindedir. Köpek ödül maması tavsiyesi olarak göz önünde bulundurmanız gereken aktif yaşamı olmayan bir köpeğiniz varsa, diyet yapması gerekmese bile diyet seçenekleri değerlendirmek olmalıdır. 

Köpek Ödül Maması Yapımı

Köpek ödül maması yapımını evde de deneyebilirsiniz ancak köpek ödül maması fiyatları ve içeriklerini araştırdığınızda göreceksiniz ki besin değerlerinin ve köpeğinizin hassasiyetlerinin kontrolü açısından köpek ödül maması tavsiyelerini de dikkate alarak güvenle satın alabileceğiniz  güvenilir köpek ödül fiyatları ve markaları bulmak mümkün.

Köpek ödül mamasını en ucuz Petlebi’de aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.