Olta Kedi Oyuncağı

(73)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Olta Kedi Oyuncağı markası:

Kedi Olta Oyuncağı

Olta kedi oyuncağı modelleri patili dostlarımızın içgüdülerini harekete geçiren tasarımları ile onlara her zaman keyifli bir oyun deneyimi yaşatır. Bu oyuncakların en önemli özelliği kedi ile sahibi arasında bağ kurulmasında etkili olmasıdır çünkü oyuncağın hareket ettirilmesi kedi sahibinin sorumluluğundadır.

Kedi Olta Oyuncağı Çeşitleri

Olta kedi oyuncakları çok farklı tasarımlara sahip olsalar da temelde esnek bir çubuktan sarkıtılan çeşitli aksesuarlar olarak tanımlanabilirler. Bu oyuncakların uç kısmında tüy, top, zil, pelüş hayvan ya da kedi otlu küçük oyuncaklar bulunur. Olta sallandıkça kedinin dikkatini çeker ve kedi olta ucundaki oyuncakları yakalamak için hareketlenir.

Oyun prensibi sayesinde kedilerin sahiplerine alışma sürecinde oldukça önemli bir yere sahip olan bu oyuncak çeşitleri patili dostlarımızın gün içerisinde atmaları gereken enerjiyi harcamalarına da olanak sağlar. Olta formundaki tasarımları kedinin ulaşabilme ihtimali olacak bir yüksekliğe sabitlemek tek başına oynaması için yardımcı olsa da çok hareket etmeyen ve kaçırma riski olduğunu düşünmediği oyuncaklara kedilerin pek fazla ilgi göstermeyeceği de unutulmamalıdır.

Kedi Olta Oyuncağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Olta formundaki oyuncaklar arasından seçim yaparken mutlaka kişinin kendi kullanımını da göz önünde bulundurması gerekir. Bu oyuncakların en verimli kullanım şekli kedinin sahibi ile birlikte oynamasıdır. Bu nedenle oltanın özellikle boyuna dikkat edilmesi kedi sahibi açısından önemlidir. Çok uzun ipli bir olta almak, oltayı sürekli ayaktayken tutmaya neden olacaktır. Kedisi ile akşamları televizyon keyfi yaparken ya da çalışma masasına yaklaşan patili dostu ile kısa bir oyun molası vermek isteyen kedi sahiplerinin daha kısa ürünleri tercih etmesi gerekir.

Bu oyuncakların mutlaka kedilerin kullanımına uygun olarak tasarlanmış olduğundan emin olmak gerekir. Oyuncakların üretiminde tercih edilen malzemelerin kedi ve insan sağlığı açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen malzemeler olması gerekmektedir.

Petlebi.com'da Ferplast, Percell, Trixie gibi popüler markaların kedilerin içgüdülerine ve oyun alışkanlıklarına uygun olarak ürettiği yüzlerce farklı kedi oyuncağını bulabilirsiniz. Güvenilir alışverişin adresi olan sitemizden satın alacağınız ürünlerin %100 orijinallik garantisi olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.