Doğal Bentonit Kedi Kumu

(103)

Kediler tuvalet ihtiyaçlarını giderdikten sonra içgüdüsel olarak kazmaya ve üzerini kapatmaya başlarlar. Bu sebeple ev içerisinde yaşayan kedilere kedi kumu alımı çok yoğundur. Doğal bentonit kedi kumu topaklanır ve temizlenmesi kolaydır. En çok tercih edilen çeşittir.

Devamını Göster »

279 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Doğal Bentonit Kedi Kumu markası:

Doğal Bentonit Kedi Kumu Çeşitleri

Kedilerimizin tuvalet ihtiyaçlarını giderdikleri kedi kumları hem evimizin hijyeni hem de kedimizin rahatlığı için oldukça önemlidir. Bir çok farklı özellikte üretilen kedi kumları temel olarak ince taneli ve kalın taneli olarak ikiye ayrılırlar. Doğal kedi kumları konusunda önemli olan bir konu toz oranının düşük olmasıdır. Toz oranının düşük olması hem kedimizin daha az toz soluması demektir hem de eşelenme sonucu daha az tozun etrafa saçılması demektir.

Doğal kedi kumları kalın ve ince taneliden başka pudralı veya topaklaşan olmak üzere üretilmişlerdir. Koku giderici özelliği olan bu kumlar kötü kokuların evimize yayılmasını engeller. Topaklaşan kedi kumları temizlemesi oldukça kolay doğal kedi kumlarındandır, idrar emici özellikte olan bu kumlar idrar emer ve idrar alanında sertleşerek bütünleşir, dışkının kurumasını hızlandıran doğal kedi kumları çeşitli büyüklüklerde ve çeşitli fiyat seçenekletiyle sitemizde yer almaktadır. En kaliteli ve en ucuz kedi kumlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.